Forum Klubu ROVERki.pl :: pomózcie proszę,chciąlbym kupic R25?ktoś?coś wie?
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
pomózcie proszę,chciąlbym kupic R25?ktoś?coś wie?
Autor Wiadomość
tom34 



Dołączył: 08 Kwi 2014
Posty: 1



Wysłany: Sro Kwi 09, 2014 13:25   pomózcie proszę,chciąlbym kupic R25?ktoś?coś wie?

Dzien Dobry!!
jestem swiezy i prosze o wyrozumiałość.
sytuacja wyglada tak...ze chciałbym kupic ROVERka ,mam na to 7-8 tyś.
naczytałem sie...i z tego co głównie wszyscy piszą to największą wadą sa uszczelki pod głowicą.chciałbym kupic R 25, bo chyba jest to najrozsądniejsze auto w tej cenie,no i jak sie uda to sprowadzane, nie smigane po Polsce.
nie ukrywam ze bede chciał zalozyc instalacje lpg.
szukam...i szukamm..
znalazlem cos takiego... http://otomoto.pl/rover-2...-C31476321.html

proszę o uwagi i podpowiedzi!!!
z góry dziękuje
Ostatnio zmieniony przez szoso Czw Kwi 10, 2014 11:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sro Kwi 09, 2014 13:25   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Chester 




Pomógł: 96 razy
Dołączył: 08 Sie 2007
Posty: 895
Skąd: Rzeszów



Wysłany: Sro Kwi 09, 2014 13:43   

1. tylna klapa nie leży jak powinna kolo lamp (odstaje na zdjęciach) u mnie tak wyglada po strzale w tylek.
2. bogata wersja a lusterka manualne i napewno nie ma kierownicy wielofunkcyjnej
3. przód nie podoba mi sie zwlaszcza ostatnie zdjecie jak lezy zdezak w stosunku do reflektorów lewo prawo jest równica (szpara) i pierwsza fota maska nie bardzo spasowana ze zderzakiem
4. pogieta przednia rejestaracja
5. czepiam sie ale auto do sprzedazy nie powinno miec niebieskich blach....(w niemczech auta sprzedaje sie bez tablic rejestracyjnych i jesli jedzie na kolach to ma zółte blachy)

tyle odemnie niech sie wypowiedzą inni koledzy jak i koleżanki
 
 
 
bociannielot 
Moderator




Pomógł: 142 razy
Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 3960
Skąd: Pieszyce



Wysłany: Sro Kwi 09, 2014 13:50   

generalnie auto na handel i takim odpicowanym okazjom mówimy zdecydowane nie ;-)
 
 
 
Julek 



Pomógł: 21 razy
Dołączył: 15 Wrz 2012
Posty: 520

Rover 25

Wysłany: Sro Kwi 09, 2014 21:27   

Auto jak to wspomnial bocianelot od handlowca ;p IGLA SZTUKA PANIE BIERZ PAN POKI GORACE! BO MAM TUTAJ STADO CHETNYCH!!! Rover ogolnie nie popisal sie spasowaniem tych samochodow;p ten zbiorniczek podejrzanie czysty;p ciekawe ze nowy plyn przed sprzedaza zadzwon i sie zapytaj czy tez olej i rozrzad ci wymienil :P Mogł byc poczatek hgfu i zbiorniczek uwalony dlatego zostal wymyty...
 
 
 
szylozbi 




Pomógł: 11 razy
Dołączył: 28 Paź 2010
Posty: 308
Skąd: Katowice

MG ZS

Wysłany: Czw Kwi 10, 2014 10:43   

A wg mnie trochę przesadzacie z surowością werdyktu :P Auto 10 letnie za 5k + opłaty? Godne zastanowienia, przód wg mnie nie wygląda źle, spasowanie wygląda dobrze. Zobaczcie ile 25 ma idealnie spasowany zderzak przy reflektorach, nawet jak była jakaś przygoda a jest naprawiony dobrze to nie widziałbym problemu. Nie sądzę, że handlarz sprzedawałby auto za 5k i w tym chciałoby mu się jeszcze bawić w jakieś poważne naprawy. Z tyłu auta może to zależy od kąta robienia zdjęć ale też wielkiej tragedii nie ma. Jeśli blacharsko jest ok to nawet z HGF-em i rozrządem całość wyszłaby 8500-9000 za 10 letnie auto. Co do tablic to pewnie są to lewizny albo przełożone innego auta.
Ostatnio zmieniony przez szylozbi Czw Kwi 10, 2014 10:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
bociannielot 
Moderator




Pomógł: 142 razy
Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 3960
Skąd: Pieszyce



Wysłany: Czw Kwi 10, 2014 10:54   

szylozbi, wydasz te 8-9 i dalej nie wiesz co bedzie siedziec jeszcze w srodku, po co sie w to pchac jak tych aut jest teraz calkiem duzo i mozna sobie jakis nie na handel kupic, jak oni wolaja za 5tys to ile za nie dali w DE? 2-3 tys? Popatrz ile zadbane R chodza za nasza zachodnią granicą, na pewno nie za tyle :ok: . Plus możesz miec niefart z Policją po drodze wracając na tych tablicach ;-) .
 
 
 
szylozbi 




Pomógł: 11 razy
Dołączył: 28 Paź 2010
Posty: 308
Skąd: Katowice

MG ZS

Wysłany: Czw Kwi 10, 2014 11:09   

bociannielot, można wydać wiele więcej na auto i tak nie będzie wiadomo co jeszcze siedzi w środku. Spojrzałem na mobile.de i za 700-800E można kupić sprawną 25 :) Jeśli handlarz brał to auto ze swojego stałego miejsca i jednocześnie kilka sztuk na pewno nie kosztowałoby go to więcej niż 500E. Auta w takiej kwocie to zawsze jest jakiś dorzucony dodatek jak masz wolne miejsce na lawecie, bo nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie jeździł do Niemiec po jednego R/MG bo jest okazja :)
 
 
bociannielot 
Moderator




Pomógł: 142 razy
Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 3960
Skąd: Pieszyce



Wysłany: Czw Kwi 10, 2014 11:12   

Tym bardziej auto z byle jakiego komisu w Niemczech nie jest godne polecenia, znam handlarzy i wiem że się nie opłaca, a jak pisze że znam to nie że znam ich praktyki tylko, po prostu kilku znajomych handlarzy mam ;-) swoje wiem i dlatego nie polecam ;-) .
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Ogłoszenie: Zasady kącika "Chcę kupić ROVERka"
piter34 Chcę kupić ROVERka 3 Pią Lut 08, 2008 14:51
Brt
Brak nowych postów Rover 75 - proszę pomóżcie w ocenie czy warto go kupić
ais-76 Chcę kupić ROVERka 15 Pią Gru 27, 2013 22:00
Michu160
Brak nowych postów Chcialbym kupic MG ZR 160
adriano95 Chcę kupić ROVERka 13 Czw Wrz 28, 2017 16:48
bociannielot
Brak nowych postów [r400] chcialbym kupic roverka
prosze o ocene samochodzikow
podki Chcę kupić ROVERka 1 Pon Kwi 19, 2010 13:37
sobrus
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi chce kupic mg zr-POMOZCIE
maldini Chcę kupić ROVERka 8 Sob Kwi 26, 2014 19:31
szoso



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink