Forum Klubu ROVERki.pl :: sruby zabezpieczające do felg [MG ZR]
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
sruby zabezpieczające do felg [MG ZR]
Autor Wiadomość
zouza 




Pomogła: 70 razy
Dołączyła: 24 Sie 2007
Posty: 1716
Skąd: Zabrze



Wysłany: Pon Kwi 06, 2009 18:52   

dobryziom, wcale nie jest wielki czerwony napis, że w razie wątpliwości pyta to doradzą, tak też zrobiłam. Nie miałabym pretensji gdybym je brała bez zapytania, ale jeśli ktoś mnie zapewnia, że na "100000%" wszystko jest ok i będzie pasowało to coś jest nie tak. Panowie podobno są profesjonalistami więc wierzyłam, że wiedzą co mówią.
A łepek maja też np zeszłoroczne które ma np Dawid i nic tam nie wystaje. Poza tym jeśli nakrętki "zabezpieczające" można odkręci równie łatwo co normalne to chyba coś jest nie tak. Poza tym mówię o podejściu do klienta, jeśli ja komuś obiecuję, że np oddzwonię tak robię, albo po prostu tego nie mówię jeśli nie mam zamiaru tak zrobić. To nie jest zachowanie poważnej firmy :/ To by było na tyle z mojej strony w tym temacie, bo wystarczy mi, że się szarpię z nimi. Każdy zrobi jak uważa.
_________________
Moje Maleństwo :serducha:
http://picasaweb.google.pl/zouza27/Roverek
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pon Kwi 06, 2009 18:52   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
BoloSr
[Usunięty]






Wysłany: Pon Kwi 06, 2009 18:58   

pietro napisał/a:
zouza napisał/a:
a ja nie polecam tych

hmm a to nie są te same co polecają inni? ten sam sprzedawca i chyba model polecany co z pierwszego linku od BoloSr ?
kurde już miałem zamawiać ;/


zamawiaj Krolaka pasuja i nic nie wystaje a nawet normalnie zalozylem kapsle na felgi a przy tych dluzszych bylby problem :(
 
 
DawidNB 



Pomógł: 13 razy
Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 590
Skąd: Zabrze



Wysłany: Pon Kwi 06, 2009 19:41   

dobryziom,
czy ty potrafisz czytać ze zrozumieniem bo mam pewne wątpliwości?

po pierwsze.
to że nakrętka ma odpowiedni gwint i się wkręci to nie znaczy że pasuje.

a po drugie.
po ch....inkę ci nakrętki zabezpieczające które odkręcę w dwie minuty zwykłą żabą do rur

ja kupiłem u nich w zeszłym roku nakrętki zabezpieczające do mojego R i były przelotowe i pasują bez problemów, wysokość jest identyczna co jak zwykłych nakrętek.
_________________
D-4D + Ubot 520xl
 
 
Szymonek 




Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 87
Skąd: Sosnowiec/Kraków



Wysłany: Pon Kwi 06, 2009 20:43   

BoloSr napisał/a:
Szymonek napisał/a:
Ja juz je kupiłem ale nie na allegro tylko w sklepie, dałem 10 zł więcej, teraz będę spał spokojniej:)
Dziękuje wszystkim za porady i pozdrawiam


jakie kupiles w koncu ?? ?


Kupiłem te z 1 linka (stożkowe)i wszystko ok, nie odstają wszystko w jak najlepszym porządku:)
 
 
dobryziom 




Pomógł: 61 razy
Dołączył: 10 Maj 2007
Posty: 2528
Skąd: WWA

Rover Coupe

Wysłany: Pon Kwi 06, 2009 20:48   

DawidNB napisał/a:
dobryziom,
czy ty potrafisz czytać ze zrozumieniem bo mam pewne wątpliwości?

po pierwsze.
to że nakrętka ma odpowiedni gwint i się wkręci to nie znaczy że pasuje.

a po drugie.
po ch....inkę ci nakrętki zabezpieczające które odkręcę w dwie minuty zwykłą żabą do rur

ja kupiłem u nich w zeszłym roku nakrętki zabezpieczające do mojego R i były przelotowe i pasują bez problemów, wysokość jest identyczna co jak zwykłych nakrętek.


ja mam podobne wobec ciebie, po choinke kupowac nakretki w ktorych na pierwszy rzut oka widac ze nie sa przelotowe i są za dlugie... wystarczylo sekunde pomyslec...

mam kontak z klientami z allegro i niestety musze przyznac ze polowa nie powinna nic kupowac bo wlasnie nie umie czytac ze zrozumieniem aukcji nie oglada fotek albo po prostu nie mysli i pozniej maja pretensje do calego swiata tylko nie do siebie... zamiast precyzyjnie formułowac swoje pytania lub na chlopski rozum sie chwile zastanowic...

ostanio sprzedawalem plyte glowna z wielkim wytluszczonym napisem jeden slot PCI x16 uszkodzony nie wykrywa grafiki zaznaczony na czerwono na fotce... 20 pytan ktory slot nie dziala? co to znaczy nie dziala? a drugi dziala? czy napewno nie dziala? aukcje wygrakl jakis jegomosc zaplacil wyslalem po 3 dniach mail " z przykroscia musze poinformowac ze zosalem oszukany jeden ze slotow pci x16 nie dziala prawidlowo"... rece mi opadły
_________________
Tomcata na części info na PW
Ostatnio zmieniony przez dobryziom Pon Kwi 06, 2009 20:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
zouza 




Pomogła: 70 razy
Dołączyła: 24 Sie 2007
Posty: 1716
Skąd: Zabrze



Wysłany: Pon Kwi 06, 2009 20:50   

dobryziom, hmm nie zauważyłam żebym wkleiła tu swoje pytanie czyli po prostu z pozycji sprzedawcy myślisz, że oni są ok, a moje pytanie jest durne? A klientów tez tak traktujesz, że zwalasz na kogoś, że zadzwoni i zrywasz kontakt?
_________________
Moje Maleństwo :serducha:
http://picasaweb.google.pl/zouza27/Roverek
 
 
BoloSr
[Usunięty]






Wysłany: Pon Kwi 06, 2009 20:51   

Szymonek napisał/a:
BoloSr napisał/a:
Szymonek napisał/a:
Ja juz je kupiłem ale nie na allegro tylko w sklepie, dałem 10 zł więcej, teraz będę spał spokojniej:)
Dziękuje wszystkim za porady i pozdrawiam


jakie kupiles w koncu ?? ?


Kupiłem te z 1 linka (stożkowe)i wszystko ok, nie odstają wszystko w jak najlepszym porządku:)


no to ok :mrgreen:
 
 
dobryziom 




Pomógł: 61 razy
Dołączył: 10 Maj 2007
Posty: 2528
Skąd: WWA

Rover Coupe

Wysłany: Pon Kwi 06, 2009 20:58   

zouza napisał/a:
dobryziom, hmm nie zauważyłam żebym wkleiła tu swoje pytanie czyli po prostu z pozycji sprzedawcy myślisz, że oni są ok, a moje pytanie jest durne? A klientów tez tak traktujesz, że zwalasz na kogoś, że zadzwoni i zrywasz kontakt?


bo sa nie zadalas sprecyzowanego pytanian... juz lepiej zbombardowac sprzedawce milionem "szczegolowych" pytan niz pozniej narzekac i bawic sie w zwroty... odnosnie braku kontaktu jest to chamskie zachowanie...
_________________
Tomcata na części info na PW
 
 
 
DawidNB 



Pomógł: 13 razy
Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 590
Skąd: Zabrze



Wysłany: Pon Kwi 06, 2009 20:59   

dobryziom, w tej aukcji nakrętek zabezpieczających było wytłuszczone, żeby w razie wątpliwości skontaktować się i zapytać co i jak

ja od 1,5 roku mam dziennie kontakt z klientami talefonicznie i mailowo, i staram się pytać maksymalnie wypytać klienta co ma itp. a nie dopisuje na pałę że tak jest wszystko ok.


no ale widzę że ty masz swoje racje i nie dasz się przekonać. gdybyś chciał i miał takie śruby na oryginalnych felgach mogę je od ciebie dokupić i odkręcić na rowerkowym zlocie w parę minut.

pozdrawiam
Dawid

[ Dodano: Pon Kwi 06, 2009 20:59 ]
co do fotek to nic nie dają bo nie ma wymiarów podanych taki jeszcze jeden off topic
_________________
D-4D + Ubot 520xl
 
 
zouza 




Pomogła: 70 razy
Dołączyła: 24 Sie 2007
Posty: 1716
Skąd: Zabrze



Wysłany: Pon Kwi 06, 2009 21:38   

dobryziom napisał/a:
odnosnie braku kontaktu jest to chamskie zachowanie...


I o tym mówię, jest taka sytuacja i trzeba ja jakoś rozwiązać, miło by było jakby osiągną jakiś kompromis i zakończy sprawę, a nie stosować zwalactwo i obietnicę bez pokrycia.
A propos nakrętek nie ma na nich wymiarów, jakbym założyła, że będą za długie po prostu bym nie kupowała, mój mail wynikał też z mojej niewiedzy, nie muszę się znać na wszystkim i podejrzewam, że nikt się nie zna, na wszystkim, stąd też moje pytanie do sprzedawcy z podaniem tych faktów o których wiedziałam. Jeśli ktoś mi mówi, że coś jest dobre na 100000% zakładam, że się zna i wie, że tak jest.
"Uwaga - JEŚLI NIE WIESZ CZY TE BĘDĄ PASOWAĆ DO TWOJEGO AUTA LUB TWOICH FELG, SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI MAILOWO LUB TELEFONICZNIE, ODPOWIEMY NA KAŻDE PYTANIE, DORADZIMY, POMOŻEMY !! !" - cytat z ogłoszenia i tak też zrobiłam i uzyskalam odpowiedź zresztą.
Anyway nie ma co spamować, napiszę jak udało mi się załatwić sprawę...
_________________
Moje Maleństwo :serducha:
http://picasaweb.google.pl/zouza27/Roverek
 
 
niuton 



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 01 Maj 2008
Posty: 366
Skąd: Nowa Huta



Wysłany: Sob Gru 26, 2009 13:32   


A do tej felgi jakie sruby podejda? Znalazłem taka ukcje ale sa rozne rozmiary do tego stozek, a tu psizecie o kulkowyc, a nie mama pojecia o co chodzi, takze proze o pomoc. Tu link do aukcji z allegro: http://allegro.pl/item845...g_kolnierz.html

A przy okazji spytam, ten model felgi co wrzuciłem MUSI pasowac do 25tki? Bo gdzies mi sie kiedys rzuciło w oczy ze chyba do 400 były takei felgi to nie pasowały, ale nie pamietam gdzie to widziałem.
 
 
Brt 
mgz insz.




Pomógł: 1052 razy
Dołączył: 08 Cze 2004
Posty: 11395
Skąd: Dolny Śląsk



Wysłany: Sob Gru 26, 2009 19:10   

niuton, w aukcji są ŚRUBY ... a Ty potrzebujesz NAKRĘTKI w których ta część co sie styka z felgą jest o kształcie kuli :ok:

Przykłady aukcji z pasujacymi nakrętkami:
http://www.allegro.pl/ite...onda_rover.html
http://www.allegro.pl/ite...cura_rover.html


Felgi od R400 bedą technicznie (niekoniecznie wizualnie) pasować też do R200 :ok:
_________________
Pozdrawiam - Brt
Nie udzielam pomocy na priv :!: Masz problem pisz na forum :ok:
 
 
niuton 



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 01 Maj 2008
Posty: 366
Skąd: Nowa Huta



Wysłany: Sob Gru 26, 2009 22:47   

Ale łeb ze mnie. Wkreciłem se ze jak sruby zabezpieczajace no to sruby:)
Te z drugiego linku wygladaja porzadnie, ale pewnie sie beda swiecic jak psu jajca. One na pewno beda pasowac? Bo jak wyłoże banke to nei chce se pozniej zdziwic.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Przyklejony: [ALL] Wymiary felg, otworów i opon
Wszystkie auta oraz Zalecane Szerokości Opon do Szerokości Felgi
memphisto Tuning wizualny 5 Wto Lut 10, 2015 09:19
Kozik
Brak nowych postów [MG ZS 120 03'] Nakrętki zabezpieczające
BoloSr Tuning wizualny 5 Sob Lut 07, 2009 10:58
Gość
Brak nowych postów [All R] Dobieranie felg
Budyn Tuning wizualny 30 Czw Mar 25, 2010 07:48
Kozik
Brak nowych postów Polerowanie felg
zouza Tuning wizualny 13 Sro Lut 18, 2009 11:29
Zukowaty
Brak nowych postów Oponki do 16' felg :)
Potrzebna fachowa odpowiedż :P
Korczus Tuning wizualny 16 Nie Maj 18, 2008 11:59
Korczus



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink