Forum Klubu ROVERki.pl :: Poprawa wizualna pupci R75
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Poprawa wizualna pupci R75

brzydactwo dwururki wystajace za tlumnikiem pomozcie zmienic na ladniejsze.
Autor Wiadomość
hvil
[Usunięty]






Wysłany: Nie Lis 22, 2009 21:55   Poprawa wizualna pupci R75

Witam,
Mam prośbę abyście pomogli mi dobrać odpowiedni styl planowanej przeróbki. Otóż do tej pory miałem auto, które było szybciej słychać niż widać, rowerek mnie urzeka komfortem i cisza w środku, jednak te dwie blaszane rurki co najmniej brzydko wyglądają:-D myślałem o założeniu tylko końcówki innej, by ładnie wyglądało a nie było głośno z wydechu. Jako że mało R75 do tej pory się interesowałem proszę was o pomoc w doborze końcówki coby po kupnie nie wyglądało to wiejsko:-D chce coś pasującego do takiego wózka.

Oto furka:


A to pole do popisu ktoreś z tych chciałbym:
http://www.ulter.com.pl/i...show=konc&typ=1
http://www.ulter.com.pl/i...show=konc&typ=2
http://www.ulter.com.pl/i...show=konc&typ=5

Z góry jestem wdzięczny za szczerą pomoc.:-)
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Nie Lis 22, 2009 21:55   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Markzo 




Pomógł: 195 razy
Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Nie Lis 22, 2009 22:58   

zderzak + wydech od MG ZT ;)
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
hvil
[Usunięty]






Wysłany: Nie Lis 22, 2009 23:36   

hmmm to wiesz jest roznica w cenie:D
koncowka a zdezak plus wydech bo uzywki wydechu nie chce a nowy tez by kosztowal, ale ciekawy pomysl:D byloby niecodziennie:-D poszukam fotek jak to w zt jest:-)
 
 
Markzo 




Pomógł: 195 razy
Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Pon Lis 23, 2009 00:12   

tu masz kilka fotek Zt160 Tigera ;)
http://forum.roverki.eu/v...r=asc&start=480
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
hvil
[Usunięty]






Wysłany: Sob Gru 19, 2009 17:05   

http://www.allegro.pl/ite..._fvat_wawa.html panowie czy taki zderzak po przelakierowaniu nadaje sie do mojego roverka? znaczy plug and play odkrecam swoj przykrecam ten:-) i czy listwy mozna przelozyc chromowane do zderzaka zt? czy pasuja dziurki montarzowe:-) bo taniuki ten zderzak a za wasza rada:-) kupilbym taki polakierowal i zamoncil wydech z zt:-)
 
 
Markzo 




Pomógł: 195 razy
Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Sob Gru 19, 2009 17:18   

na moje wygląda, że spasuje.... ale głowy sobie nie dam uciąć, chociaż 75 i ZT to to samo więc raczej tak, wsio spasuje ;)
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
staf 




Pomógł: 241 razy
Dołączył: 28 Maj 2009
Posty: 1762
Skąd: Ludwikowo/k.Płocka

Rover 75

Wysłany: Sob Gru 19, 2009 17:43   

hvil napisał/a:
chce coś pasującego do takiego wózka.

Według mnie powinieneś dobrze się zastanowić, przed dokonaniem przeróbek. R 75 nie bedzie wygladał dobrze z czyms takim. Ale to moje zdanie. Ja bym mu tego nie zrobił. :grin:
_________________
www.w-mp3.pl
Nie trąb, robię co mogę :papieros:
 
 
 
hvil
[Usunięty]






Wysłany: Sob Gru 19, 2009 18:12   

hmmmm mi porostu wydech sie niepodoba w R75:/ a jak go ladnie zmienic tak chromem ale nie jakies wielkie kominy gti:-D to myslalem ze moze zt.staf, a masz moze pomysl na ladniejsze rurki za 75?
 
 
Markzo 




Pomógł: 195 razy
Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Sob Gru 19, 2009 21:02   

Ty wogle masz wydech chyba oberwany :/ widać CI puszke, popatrz na inne furaki, tam wydech się chowa całkowicie w zderzaku, obstawiam, że masz to co ja - oberwaną obejme tłumika koncowego ;)
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
hvil
[Usunięty]






Wysłany: Sob Gru 19, 2009 21:52   

hmmm może?:D mam tak od kupna nawet w sumie nie swrocilem uwagi czy za nisko:-) pomacam jutro w garazu:-) ale taki wypizd ze nawet w pomieszczeniu nie chce mi sie nic przy roverku robic;-) a dzwignia od kompa lezy w szafce, zamiana 2 kabli przy bcu:-) no i ten wydech w zanadrzu mnie czeka:-)

[ Dodano: Sob Gru 19, 2009 21:52 ]
ale wracajac do tematu, jak sobie to podwiesze o niema chyba zbyt ladnego sposobu by na te dwie rurki zalozyc jakiś ladnie wygladajacy chromik podwojny?:-) bo niedość że tam podwojna koncowka to zagieta.:-( chyba że komuś sie udało dołożyc ladna koncoweczkę:-) to prosze o radę:-)
 
 
Markzo 




Pomógł: 195 razy
Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Sob Gru 19, 2009 22:22   

wydech masz bankowo oberwany.... jak go podwiesisz to wtedy ocenisz czy jest sens cokolwiek z nim robić :D
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
hvil
[Usunięty]






Wysłany: Sob Gru 19, 2009 22:25   

oka juz trudno odmroze se jutro tylek w garazu:-D ale sproboje go podwiesic podejda uniwersalne gumy do wydechu bo mam ich w garazu na zapas dla drugiego wozka:-) tam 4 kominy i rwa sie na kazdym dolku:-)
 
 
Boncky 




Pomógł: 57 razy
Dołączył: 19 Kwi 2008
Posty: 1172
Skąd: Gliwice

Rover 75

Wysłany: Sob Gru 19, 2009 22:31   

kiedyś robiłem podobny temat, sprawa wygląda tak że zastosowanie jakiej kolwiek końcówki przy orginalnym zderzaku to porażka:) ze względu na specyfikę montowania oryginalnego tłumika którego prawie wogóle nie widać ( u ciebie go widać bo wisi.. ) te auto to powiedzmy elegancka limuzyna w stylu retro :)której wpakowanie końcówki pod oryginalny zderzak nie daje nic dobrego.. :D

możesz zmienić zderzak. albo przerobić swój ( wyciąć pod rury) Ja miałem kiedyś taką wizję :

http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=32370

[ Dodano: Sob Gru 19, 2009 22:31 ]
hvil napisał/a:
oka juz trudno odmroze se jutro tylek w garazu:-D ale sproboje go podwiesic podejda uniwersalne gumy do wydechu bo mam ich w garazu na zapas dla drugiego wozka:-) tam 4 kominy i rwa sie na kazdym dolku:-)


podejdą, przy okazji sprawdź jak tam aluminiowe blachy zaraz nad tym tłumikiem, często mają poprzepalane śruby i wiszą, jak podniesiesz tłumik to zacznie brzęczeć:)
 
 
 
Markzo 




Pomógł: 195 razy
Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Sob Gru 19, 2009 22:42   

ewentualnie chromowane nakładki takie wygięte ale nie będzie ich chyba widać... co do oberwanego wydechu, to guma może trzymać a obejma sie rozleciała :/ u mnie tak było właśnie i kupiłem obejme, po kłopocie ;)
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
hvil
[Usunięty]






Wysłany: Sob Gru 19, 2009 22:59   

hmmm wiesz mi chodzi nie o szpan by bylo to widac na kilometr ale nawet jak ma byc jak ori ze w zderzaku chowane to jakos meczy mnie ze jednak ta czesc powinna byc Chrom:-) da sie na to jakas koncowke zlaozyc nawet taka jak ori schowana? ok jutro go podwiesze bo w sumie jak patrze na wasze fotki to wies troche taka pucha na widoku:-D
 
 
Markzo 




Pomógł: 195 razy
Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Sob Gru 19, 2009 23:08   

mozesz tak jak Pływak wypolerować ori końcówki :D
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
hvil
[Usunięty]






Wysłany: Nie Gru 20, 2009 00:29   

te co sa?:D hmmmm ciekawy pomysl:-) az moze sie skusze:-) obczaje jutro temat demontarzu tlumnika i grubosci blachy czy to wogole nada sie na polerke ale masz leb:-) to by mie satysfakcjonowalo:-D
 
 
Markzo 




Pomógł: 195 razy
Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Nie Gru 20, 2009 00:31   

ja? nie żartuj :) powinno dać się je ładnie spolerować, zdejmowałem tłumik z obejmy i końcówki wyglądają całkiem solidnie ;)
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
hvil
[Usunięty]






Wysłany: Nie Gru 20, 2009 00:37   

mam takie szwabskie cudo co uzywalem do polerki kolektora:-) skraca proces o jakies pol litra potu na polerowaniu i 3 piwka na czasie:-D
 
 
Trebor75 



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Gru 2008
Posty: 35
Skąd: Warszawa



Wysłany: Nie Gru 20, 2009 02:51   

Mam swojego roverka 75 z chromowaną dwururką tuningową... tak już kupiłem, i chetnie bym wrócil do oryginału... dziwnie wygląda, ale uwage zwraca na siebie, to fakt :grin: na moim pierwszym spocie znalazły sie w nim puszki po energy drinkach... dowcipnisie cholera :lol: :cool:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [R600] Zmiana wizualna zderzaka przedniego.
karasbp Tuning wizualny 65 Wto Wrz 13, 2011 11:34
kruszan
Brak nowych postów R200 poprawa wnętrza
Jago Tuning wizualny 33 Czw Gru 29, 2011 15:48
Harry
Brak nowych postów [R200 8V 97] Poprawa oświetlenia liczników
strala1 Tuning wizualny 30 Wto Kwi 20, 2010 11:30
camaro17
Brak nowych postów [Freelander] Poprawa widoczności w nocy - Legalność
modyfikacja tylnych świateł -
Gość Tuning wizualny 20 Sro Sty 19, 2011 23:30
PieGrandeMen



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink