Forum Klubu ROVERki.pl :: Czy używa ktoś routera Dlink DI-604?
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Czy używa ktoś routera Dlink DI-604?

router i problemy z p2p
Autor Wiadomość
Brt 
mgz insz.




Dołączył: 08 Cze 2004
Posty: 11395
Skąd: Dolny Śląsk



Wysłany: Nie Gru 09, 2007 18:58   

Podejrzewam, że Eddek nie wie czym się zajmujesz i stąd zamieszanie :cool: ;)

Cytat:
To ostatnio moje ulubione danie :wink:


Violka strajkuje ?? :hahaha: :mrgreen:
_________________
Pozdrawiam - Brt
Nie udzielam pomocy na priv :!: Masz problem pisz na forum :ok:
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Nie Gru 09, 2007 18:58   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Nie Gru 09, 2007 19:01   

potwierdzam to co pisze marek

smigalem na d-linku i czesto sie wieszal, resy trzeba bylo robic itp. zgon nastapil po ktoryms wahnieciu napiecia - juz nie wstal, wiec na gwarancji.

akurat elektryke w domu mam bdb , natomiast to co dostaje z sieci to juz nie moja dzialka i tego nie poprawie . mamy dosc czule bezpieczniki i kazde wieksze wahniecie wylapuja. ( przyklad historii --->przy wichurze byl wybuch pradu ok 100M od mojego domu, u sasiada popalilo wiekszosc elektryki, u mnie bezpieczniki wylapaly wszystko i nic sie nie zjaralo :) wszystkie kompy sa dodatkowo podlaczone do szyn .

obecnie linksys i bezporblemowo, wiec cos musi byc na rzeczy. mowie o subiektywnych odczuciach i wlasnym przykladzie , ale skoro inni tez z tym mieli porblemy to cos musi byc na rzeczy.
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Eddek 




Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 250
Skąd: Zielona Góra



Wysłany: Nie Gru 09, 2007 20:43   

Marek: fakt nie wiem czym sie zajmujesz, ale wiem, ze moje D-Linki wszystkie dzialaja bez zawiech :]

Moj D-Link zostal ustawiony na telewizorze 14 meisiecy temu i od tamtej pory chodzi
nieprzerwanie. Jest podpiety bezposrednio pod gniazdko, bez zadnych stabilizatorow napiec i innych wynalazkow. Moze mam poprostu dobra reke do D-Linkow, ze kazdy jaki mialem w lapach chodzi bezblednie :)

W pracy z kolei mialem switch Edimaxa i przy burzy spalil sie razem z faxem i sieciowka Planeta w 1 z kompow. Pozniej kupilem innego Edimaxa i przezyl kolejne 4 burze bez problemu.

Stad przypuszczam poprostu, ze nei ma czegos takiego jak super-extra sprzet, tylko sa sztuki bardziej udane i mniej udane. Ja mam widac szczescie do trafiania na te lepsze, bo zawsze dziala :)
_________________
Naczelny Maruda Kraju.
Heretyk.
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Nie Gru 09, 2007 21:05   

To jak sobie te urzadzenia radza w zadaniach im pisanych to inna para kaloszy ;)
Wszystkie te "tansze" urzadzenia, mozna w latwy sposob zepsuc, albo zawiesic np. zapetlajac porty w nich :) Bo to glupie urzadzenia, ktore sa przeznaczone do uzytku domowego lub malych biur. W sieciach osiedlowych nalezy z nich korzystac wtedy, kiedy zbudowana siec strukt. nie pozwala na uzycie innyh, profesjonalnych urzadzen.

Dziwie sie ze sie Edi spalil od burzy, chyba ze burza dotknela kabla UTP. U mnie 99% przypadkow to spalenie sie urzadzen od strony komp. po burzy. Zasilacze kijowe bo kijowe ale nigdy nie przepuscily zwrotow.

W warszawie, podstacje elektryczne daja takie spadki napiec, ze nawet Twoja reka do dlinkow by nie pomogla ;) Przez 4 lata zanim Planet wprowadzil swoje nowe zabawki, chodzilem jak debil po osiedlu i musialem recznie resetowac na klatkach switche ;)
Nazwalem te czynnosc po kilku latach spacerem resetmana ;)
Teraz gdy sa planety, zapominam powoli o tych chwilach.

Faktem jest, ze tu gdie obecnie mieszkam - bialaleka/tarchomin - takie spadki nie wystepuja, a na mokotowie kilka razy dziennie. Nawet na jednym z upsow monitorujemy takie wahania, ze nosimy sie z zamiarem wezwania RWE Stoen z aparatura do pomiarow spadkow napiec i zrobienia czegos z tym.
Urzadzenia tv kablowej firmy konkurencyjnej tez padaja, ale czemu o tym wiecej moze powiedziec o Brt ;)

No wiec tak, w ZG polecamy Dlinki, w Warszawie i okolicach Linksysy, Planety, Asusy ;)

Brt napisał/a:
Violka strajkuje ??

hmm... alez skad :)
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
sTERYD 
Klubowicz





Dołączył: 20 Cze 2006
Posty: 10891
Skąd: ZGL / szczecin



Wysłany: Nie Gru 09, 2007 23:59   

iii tam marudzicie. u nas w pracy regularnie co miesiąc palą się wszystkie hp procurve :(
i to nie z powodu zasilania bo mamy własną trafostację, a z resztą sieć stoi na upsach,
a dlinki jakoś (powiedzmy) sobie radzą ;) nie mówiąc o sunach czy cisco :mrgreen:

i tak miszczostfo śfiata to było jak we dwa gniazdka student wcisnął jeden kabel ;) hp z miejsca się spalił, a dlink odłączył baterię gniazdek a reszta chodziła na półduplexie :cool:
jak to mówią zawsze są plusy pozytywne i negatywne ;)
_________________
W przypadku obu Roverków w zasadzie mogę powiedzieć, że to spełnienie marzeń. Całe szczęście zostało jeszcze trochę do spełnienia ;)
 
 
 
String 




Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 638
Skąd: Zielona Góra



Wysłany: Pon Gru 10, 2007 10:04   

MaReK napisał/a:
No wiec tak, w ZG polecamy Dlinki, w Warszawie i okolicach Linksysy, Planety, Asusy ;)


Ale ja na tym D-linku pracuję przejściowo :mrgreen: Tak jak powiedziałem - planuję zakup
Linksys WRT54G. Mój brachol na nim ma postawioną sieć domową i śmiga bez problemów.

Pozdrówka
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów GPS - ktoś używa?
szczególnie chodzi o urządzenia Garmina z GPmapa
Irek Offtopic 13 Sob Maj 19, 2007 12:34
Kozik
Brak nowych postów Akumulatory Kozak ktoś ma używa. ??
SyntaX Offtopic 2 Sob Kwi 15, 2017 15:13
Excalibue
Brak nowych postów Fachowiec (nie z Usterki) do routera potrzebny
wiciu2xlc Offtopic 16 Pią Mar 30, 2012 21:52
wiciu2xlc
Brak nowych postów Zna sie ktos na pieskach ?
memphisto Offtopic 12 Czw Gru 11, 2008 12:05
mundek131
Brak nowych postów Czy ktoś wie co to są zenony?
desperado67 Offtopic 27 Wto Lis 25, 2008 19:26
Gość



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink