Forum Klubu ROVERki.pl :: [R618] Dziwne stuki z lewej strony
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
[R618] Dziwne stuki z lewej strony
Autor Wiadomość
dnatal 



Dołączył: 22 Sty 2008
Posty: 29
Skąd: Częstochowa



Wysłany: Sob Lut 23, 2008 06:31   

Nareszcie temat moich stuków rozwiązany. Panowie z stacji diagnostycznej sprawili się
wyśmienicie.
Mój problem rozwiązali mechanicy z Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów w Kolonia Poczesna ul.Górna 1B.Stacja znajduje sie przy trasie 1 ( jadąc od Katowic na Warszawę ok. 15km przed Częstochową)
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sob Lut 23, 2008 06:31   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
rybsson666 



Dołączył: 02 Mar 2008
Posty: 3
Skąd: zamosc



Wysłany: Nie Mar 02, 2008 18:51   

witam wszystkich mam podobny problem z tą różnicą że u mnie słychać stuki przy przyśpieszaniu na 3,4, i 5 częstotliwość stuków 1/se ale gdy ustabilizuje jazdę nic nie słychać jak by zanikł . pisaliście by sprawdzić stan kół ogumienia przegubów i tak dalej sprawdzone jak należy wszystko w porządku ale stukot jest dalej więc szukam dalej pomocy. Napisaliście aby sprawdzić stan oleju w skrzyni biegów ok nie ma sprawy ale powiedzcie mi gdzie jest ten korek w którym miejscu gdzie się znajduje jakies fotografie chociaż gdyż nie jestem mechanikiem i nie mam zielonego pojęcia o tym gdzie sie takie coś znajduje proszę o pomoc w jednej i w drugiej sprawie. prosze o fotografie bardzo pilne.
Ps. hałas zaczoł sie po wymianie pewnej części w servisie a mianowicie ( nie wiem jak to sie nazywa) ale postaram sie to opisać uciekał olej dot4 nalewa się go do takiego małego zbiorniczka przy pojemniczku do hamulców po naciśnięciu sprzęgła olej wyciekał jest tam jakiś tłoczek albo coś do wspomagania sprzęgła sam nie wiem coś takiego dziwnego sam nie wiem co to jest ??? :?: pękła guma w serwisie powiedzieli mi że wszystko jet ok i wymienili tylko ta gumkę i założyli z powrotem to wygląda jak siłownik tak jakby ale nim nie jest na pewno wiecie o co chodzi jeśli nie to mogę wysłać fotkę. po wymianie od tego momętu zaczeły się te dziwne stuki. ROVER 620i, benzyna, skrzynia manualna, 5biegowa nie ma ABSu, Przebieg 150tyś :bezradny: :bezradny: :bezradny: :bezradny:

Dodano: Nie Mar 02, 2008 18:54
witam wszystkich mam podobny problem z tą różnicą że u mnie słychać stuki przy przyśpieszaniu na 3,4, i 5 częstotliwość stuków 1/se ale gdy ustabilizuje jazdę nic nie słychać jak by zanikł . pisaliście by sprawdzić stan kół ogumienia przegubów i tak dalej sprawdzone jak należy wszystko w porządku ale stukot jest dalej więc szukam dalej pomocy. Napisaliście aby sprawdzić stan oleju w skrzyni biegów ok nie ma sprawy ale powiedzcie mi gdzie jest ten korek w którym miejscu gdzie się znajduje jakies fotografie chociaż gdyż nie jestem mechanikiem i nie mam zielonego pojęcia o tym gdzie sie takie coś znajduje proszę o pomoc w jednej i w drugiej sprawie. prosze o fotografie bardzo pilne.
Ps. hałas zaczoł sie po wymianie pewnej części w servisie a mianowicie ( nie wiem jak to sie nazywa) ale postaram sie to opisać uciekał olej dot4 nalewa się go do takiego małego zbiorniczka przy pojemniczku do hamulców po naciśnięciu sprzęgła olej wyciekał jest tam jakiś tłoczek albo coś do wspomagania sprzęgła sam nie wiem coś takiego dziwnego sam nie wiem co to jest ? pękła guma w serwisie powiedzieli mi że wszystko jet ok i wymienili tylko ta gumkę i założyli z powrotem to wygląda jak siłownik tak jakby ale nim nie jest na pewno wiecie o co chodzi jeśli nie to mogę wysłać fotkę. po wymianie od tego momętu zaczeły się te dziwne stuki. ROVER 620i, benzyna, skrzynia manualna, 5biegowa nie ma ABSu, Przebieg 150tyś
 
 
thef 



Pomógł: 387 razy
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Nie Mar 02, 2008 18:55   

rybsson666 napisał/a:
Napisaliście aby sprawdzić stan oleju w skrzyni biegów ok nie ma sprawy ale powiedzcie mi gdzie jest ten korek w którym miejscu gdzie się znajduje jakies fotografie chociaż gdyż nie jestem mechanikiem i nie mam zielonego pojęcia o tym gdzie sie takie coś znajduje proszę o pomoc w jednej i w drugiej sprawie. prosze o fotografie bardzo pilne.
Poszukaj na forum tematów z tym związanych. Sam wklejałem rysunki z Rave już wielokrotnie ;) .
rybsson666 napisał/a:
Ps. hałas zaczoł sie po wymianie pewnej części w servisie a mianowicie ( nie wiem jak to sie nazywa) ale postaram sie to opisać uciekał olej dot4 nalewa się go do takiego małego zbiorniczka przy pojemniczku do hamulców po naciśnięciu sprzęgła olej wyciekał jest tam jakiś tłoczek albo coś do wspomagania sprzęgła sam nie wiem coś takiego dziwnego sam nie wiem co to jest ?? ?
Piszesz o wysprzęgliku.
 
 
rybsson666 



Dołączył: 02 Mar 2008
Posty: 3
Skąd: zamosc



Wysłany: Nie Mar 02, 2008 19:37   

[quote="thef"][quote="rybsson666"]Napisaliście aby sprawdzić stan oleju w skrzyni biegów ok nie ma sprawy ale powiedzcie mi gdzie jest ten korek w którym miejscu gdzie się znajduje jakies fotografie chociaż gdyż nie jestem mechanikiem i nie mam zielonego pojęcia o tym gdzie sie takie coś znajduje proszę o pomoc w jednej i w drugiej sprawie. prosze o fotografie bardzo pilne.[/quote]Poszukaj na forum tematów z tym związanych. Sam wklejałem rysunki z Rave już wielokrotnie ;).
[quote="rybsson666"]Ps. hałas zaczoł sie po wymianie pewnej części w servisie a mianowicie ( nie wiem jak to sie nazywa) ale postaram sie to opisać uciekał olej dot4 nalewa się go do takiego małego zbiorniczka przy pojemniczku do hamulców po naciśnięciu sprzęgła olej wyciekał jest tam jakiś tłoczek albo coś do wspomagania sprzęgła sam nie wiem coś takiego dziwnego sam nie wiem co to jest ???[/quote]Piszesz o wysprzęgliku.[/quote]

przykro mi nie znalazłem choć bardzo sie starałem nie mogę znaleźć żadnego zdjęcia czy linka do opisu w którym miejscu jest korek wlewu oleju do skrzyni a mam jeszcze jedno pytanko a co to za gumka jest wsadzona na obudowie silnika ?? odkryłęm ja i widać jakąś tarcze tak jakby ale mniejsza z tym ale gdzie jest ten korek do wlewu oleju???
 
 
thef 



Pomógł: 387 razy
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Nie Mar 02, 2008 19:56   

rybsson666 napisał/a:
Napisaliście aby sprawdzić stan oleju w skrzyni biegów
Ja nic takiego nie napisałem ;)
rybsson666 napisał/a:
ale powiedzcie mi gdzie jest ten korek w którym miejscu gdzie się znajduje jakies fotografie chociaż gdyż nie jestem mechanikiem i nie mam zielonego pojęcia o tym gdzie sie takie coś znajduje proszę o pomoc w jednej i w drugiej sprawie
Na forum ten temat był wielokrotnie poruszany, jak pisałem sam kilka razy wklejałem rysunek z Rave ;)
rybsson666 napisał/a:
przykro mi nie znalazłem choć bardzo sie starałem nie mogę znaleźć żadnego zdjęcia czy linka do opisu w którym miejscu jest korek wlewu oleju do skrzyni

http://forum.roverki.eu/v...+oleju++skrzyni
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [R620] Stuki z lewej strony, szarpanie kierownicy, półoś?
zuber84cool Rover serii 600, Honda Accord 5 Nie Maj 22, 2016 12:37
slax
Brak nowych postów [R620] Dziwne stuki z prawej strony
BorysOpole Rover serii 600, Honda Accord 12 Wto Kwi 06, 2010 23:38
thef
Brak nowych postów [R600]Stukanie gdzieś z lewej strony
piwosz121 Rover serii 600, Honda Accord 4 Pon Cze 18, 2012 11:51
Chudeck
Brak nowych postów [rover 620sdi] pukanie z lewej strony
adam9149 Rover serii 600, Honda Accord 0 Czw Maj 25, 2017 18:24
adam9149
Brak nowych postów [R618] Stuki w zawieszeniu
Alpine Rover serii 600, Honda Accord 3 Pią Mar 07, 2008 11:07
_Mucha_



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink