Forum Klubu ROVERki.pl :: Co kogo obraża - wątek o fotoradarach.
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Co kogo obraża - wątek o fotoradarach.
Autor Wiadomość
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4528
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Sro Sty 28, 2009 09:32   

dobryziom napisał/a:
Ostatnio przeczytałem cały regulamin od deski do deski :) ale znowu nie do końca poprawnie mnie zinterpretowałeś puentą było to ze "zawodnik" nie może odwołać się od decyzji sędziego co najwyżej możne dostać kolejna kartkę :)

Przecież możesz zwócić się do pozostałych adminów z prośbą o rozważenie całej sprawy - masz drogę odwoławczą, więc nie ma to żadnego porównania do piłki nożnej, że w praktyce nie było przypadku "poprawiania po sobie warnów", bo są one jasne i nie budzą wątpliwości innych modów i adminów.

Z resztą, czy samą za dyskusję na kulturalnym poziomie, bez wulgarnyzmów i osobistych wycieczek ktoś na tym forum dostał "kartkę"?

I proszę!!! Używaj znaków przestankowych, bo może to jest kwestia problemów ze zrozumieniem Twoich puent.
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sro Sty 28, 2009 09:32   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
dobryziom 




Dołączył: 10 Maj 2007
Posty: 2528
Skąd: WWA

Rover Coupe

Wysłany: Sro Sty 28, 2009 09:47   

maciej napisał/a:
Przecież możesz zwócić się do pozostałych adminów z prośbą o rozważenie całej sprawy - masz drogę odwoławczą, więc nie ma to żadnego porównania do piłki nożnej, że w praktyce nie było przypadku "poprawiania po sobie warnów", bo są one jasne i nie budzą wątpliwości innych modów i adminów.


do sędziego też możesz się zwrócić z prośba o rozważenie całej sprawy i tu tez w praktyce nigdy nie było przypadku żeby któryś poprawiał po sobie decyzje :) ja nie mowie Maciej ze to jest złe bo tak jak pisałem musi tak po prostu być bez tego byłby chaos, jednakże moje porównanie jest jak najbardziej celne :)

maciej napisał/a:
Z resztą, czy samą za dyskusję na kulturalnym poziomie, bez wulgarnyzmów i osobistych wycieczek ktoś na tym forum dostał "kartkę"?


zapewne nie, przynajmniej się nie spotkałem

maciej napisał/a:
I proszę!!! Używaj znaków przestankowych, bo może to jest kwestia problemów ze zrozumieniem Twoich puent.


Możliwe, postaram się :)
_________________
Tomcata na części info na PW
 
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4528
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Sro Sty 28, 2009 10:03   

dobryziom napisał/a:
do sędziego też możesz się zwrócić z prośba o rozważenie całej sprawy i tu tez w praktyce nigdy nie było przypadku żeby któryś poprawiał po sobie decyzje :)

Ale jest jeszcze jedna różnica - tu mod/admin ma czas na zastanowienie, gdy daje warna, więc to są przemyślane decyzje, więc trudno się spodziewać ich zmian pod wpływame przekonywań ukaranego, że "nie to miał na myśli", a w piłce to są decyzje "chwili", więc częściej mogą być błędne, a do tego Ty oglądasz je w TV, gdzie masz zupełnie inną perspektywę niż ten sędzia (de facto widzisz ZUPEŁNIE COŚ INNEGO), a tu wszyscy widzą to samo słowo pisane, kwestia jest tylko interpretacji.
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
Brt 
mgz insz.




Dołączył: 08 Cze 2004
Posty: 11395
Skąd: Dolny Śląsk



Wysłany: Sro Sty 28, 2009 10:16   

dodam jeszcze, ze jak admin czy mod ma wątpliwości, to .... nie wali warna na pałę tylko porusza temat i pyta pozostałych :ok:
_________________
Pozdrawiam - Brt
Nie udzielam pomocy na priv :!: Masz problem pisz na forum :ok:
 
 
dobryziom 




Dołączył: 10 Maj 2007
Posty: 2528
Skąd: WWA

Rover Coupe

Wysłany: Sro Sty 28, 2009 10:18   

to tak samo można powiedzieć ze mod interpretuje sytuacje według własnego rozumienia chociaż nie zawsze jego odczucie musi być trafne, tak samo sędzia stojący na murawie którego decyzja często może być zupełnie inna od istniejącej. Kibice widza ze nie było spalonego sędzia ze swojej perspektywy mówi ze był... admin zinterpretował ze komuś chodziło o obrazę innego forumowicza a piszący albo grupa innych użytkowników odebrała to jako żart albo nawiązanie do czegoś. Ten temat można ciągnąc w nieskończoność, wiec pozostaniemy na ostatnich wnioskach. Starać się pisać tak żeby nikogo nie urazić a jak już ktoś ma naprawdę jakiś zgrzyt to pisać dosadnie żeby nie było wątpliwości (zdając sobie sprawę z konsekwencji) najlepiej na PW :p
_________________
Tomcata na części info na PW
 
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4528
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Sro Sty 28, 2009 10:47   

dobryziom napisał/a:
sędzia stojący na murawie którego decyzja często może być zupełnie inna od istniejącej

Jakiej istniejącej decyzji?
Bo nie rozumiem?
dobryziom napisał/a:
admin zinterpretował ze komuś chodziło o obrazę innego forumowicza a piszący albo grupa innych użytkowników odebrała to jako żart albo nawiązanie do czegoś.

Ale gdzie tak było?
dobryziom napisał/a:
Ten temat można ciągnąc w nieskończoność, wiec pozostaniemy na ostatnich wnioskach. Starać się pisać tak żeby nikogo nie urazić a jak już ktoś ma naprawdę jakiś zgrzyt to pisać dosadnie żeby nie było wątpliwości (zdając sobie sprawę z konsekwencji) najlepiej na PW :p

:ok:
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
dobryziom 




Dołączył: 10 Maj 2007
Posty: 2528
Skąd: WWA

Rover Coupe

Wysłany: Sro Sty 28, 2009 11:02   

dobryziom napisał/a:
sędzia stojący na murawie którego decyzja często może być zupełnie inna od istniejącej

maciej napisał/a:
Jakiej istniejącej decyzji?
Bo nie rozumiem?


zagmatwałem... którego decyzja często może być zupełnie inna od realne zaistniałej sytuacji.

dobryziom napisał/a:
admin zinterpretował ze komuś chodziło o obrazę innego forumowicza a piszący albo grupa innych użytkowników odebrała to jako żart albo nawiązanie do czegoś.

maciej napisał/a:
Ale gdzie tak było?


Podaje przykład to nie jest atak

dobryziom napisał/a:
Ten temat można ciągnąc w nieskończoność, wiec pozostaniemy na ostatnich wnioskach. Starać się pisać tak żeby nikogo nie urazić a jak już ktoś ma naprawdę jakiś zgrzyt to pisać dosadnie żeby nie było wątpliwości (zdając sobie sprawę z konsekwencji) najlepiej na PW :p

maciej napisał/a:
:ok:


ciesze się ze się zgadzamy chyba można zamknąć temat <uścisk dłoni>
_________________
Tomcata na części info na PW
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Sro Sty 28, 2009 11:09   

Pamietaj, ze przy obecnych przepisach sedzia ma prawo konsultowac swoja decyzje z sedziami pomocniczymi (liniowymi). Tutaj jest podobnie. Zanim sedzia glowny sypnie warnem, tez konsultuje sie z innymi sedziami (adminami/modami). Wiec na pewno to nie jest widzi mi sie poszczegolnych osob, ale zdanie calej - jak to niektorzy tutaj nazywaja - TWA :)

* TWA = Towarzystwo Wysokich Administratorow ;)
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
dobryziom 




Dołączył: 10 Maj 2007
Posty: 2528
Skąd: WWA

Rover Coupe

Wysłany: Sro Sty 28, 2009 16:09   

TWA (lub Batwa) - ludność pigmejska zamieszkująca tereny Rwandy, Burundi, Ugandy i Konga. Ich społeczność liczy około 80 000 ludzi i zajmuje się głównie myślistwem.

Tadek Wylał Alkohol

jak ktoś ma inne pomysły to zapraszam :)
_________________
Tomcata na części info na PW
 
 
 
Thrillco
[Usunięty]






Wysłany: Sro Sty 28, 2009 18:49   

dobryziom napisał/a:
zajmuje się głównie myślistwem
Aaaaa..to wszystko tłumaczy :)
Ostatnio zmieniony przez Thrillco Czw Sty 29, 2009 00:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
thef 



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Sro Sty 28, 2009 21:23   

Thrillco napisał/a:
Thef - przepraszam nie bło do Ciebie więc prosiłbym Ciebie byś tego nie interpretował w sopsób luźnodowolny wedle własnego uznania i widzimisie tylko po to by wywołac kolejną kłótnie. Podobno Moderator powinien być ostatnim, który prowokuje a Ty szukasz dziury w całym i tworzysz kolejnę prowokacje.
Thrillco, możesz napisać o co Ci teraz chodzi?
 
 
Thrillco
[Usunięty]






Wysłany: Czw Sty 29, 2009 00:10   

Temat przeskoczył sorka.
Ale serio...miałem wczoraj egzaminy z polskiego i zdane już, Twój problem polega na tym (od dawna), ze chyba upatrzyłeś sobie moją osobe do szukania dziury i wiercenia dziury w brzuchu...dlatego postanowiłem, ze teraz nie bede reagował tak jak robiłem to niepotrzebnie wczesniej i nie bede odpowiadał na Twoje zaczepki i prowokacje. I tyle, żadna kpina, ja tez po prostu mam prawo miec czegoś dość. A mam dośc uważania na każde słówko bo zaraz wyszukasz w tym kpiny, obrazy i bóg wie jeszcze co. Naprawe ostatnio zaczynam się czuc tak, ze cokolwiek napisze i tak zaczne być nękany. Może to jest jakas nowa polityka zeby się mnie pozbyć lub coś nie iwem...mało skuteczna bynajmniej.
 
 
thef 



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Czw Sty 29, 2009 00:29   

Thrillco napisał/a:
Temat przeskoczył sorka.
Ok, rozumiem, choć mógłbyś przynajmniej wyjaśnić czego Twoje słowa dotyczyły, bo to co piszesz dalej to posądzanie mnie o prowokacje i jakąś niby moją wolną amerykankę w interpretowaniu.
Thrillco napisał/a:
Twój problem polega na tym (od dawna), ze chyba upatrzyłeś sobie moją osobe do szukania dziury i wiercenia dziury w brzuchu...dlatego postanowiłem, ze teraz nie bede reagował tak jak robiłem to niepotrzebnie wczesniej i nie bede odpowiadał na Twoje zaczepki i prowokacje. I tyle, żadna kpina, ja tez po prostu mam prawo miec czegoś dość. A mam dośc uważania na każde słówko bo zaraz wyszukasz w tym kpiny, obrazy i bóg wie jeszcze co.

To dlaczego napisałeś tak:
Thrillco napisał/a:
Mmmm...czy ja w którymś watku prosiłem o korepetycje z polskiego? Bo nie pamiętam...

skoro tylko chciałem zapobiec kolejnemu niezrozumieniu (tu Twojemu i Pitera)?

Mój problem? Czy to ja prowokuję? Ja Ci dziurę w brzuchu wiercę? Może popatrz z boku na to wszystko czasem.
Ostatnio zmieniony przez thef Czw Sty 29, 2009 00:32, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Thrillco
[Usunięty]






Wysłany: Czw Sty 29, 2009 00:31   

Aaaa..bo w paru miejscach prosiłem o pomoc...nie jestem geniuszem..ale z polskim to jeszcze nie miałem problemów...wiem, moje posty temu przecza, ale poczekaj az zobaczysz jaki mam charakter pisma :P
 
 
tom214Si
[Usunięty]






Wysłany: Czw Sty 29, 2009 01:07   

Thrillco napisał/a:
poczekaj az zobaczysz jaki mam charakter pisma

Podrzuć skan na Forum ;) To ja pokażę swoje :>
 
 
piter34 




Dołączył: 07 Sie 2003
Posty: 7421
Skąd: Kraków

Rover 800

Wysłany: Czw Sty 29, 2009 10:05   

Thrillco napisał/a:
ale z polskim to jeszcze nie miałem problemów

Niestety Twoje posty mają bardzo daleko do poprawnej polszczyzny (podobnie jak jakieś 95% wszystkich postów na forum). Mam na myśli przede wszystkim używanie polskich znaków diakrytycznych oraz stosowanie znaków przestankowych i zasad ortografii.

Proszę poczytaj i przemyśl mój podpis forumowy oraz podpis tom214Si. :ok:
_________________
Nie udzielam pomocy na priv oraz na gg! Masz problem? Pisz na forum :)
 
 
Thrillco
[Usunięty]






Wysłany: Czw Sty 29, 2009 16:02   

Gdybyś przesunął stronę delikatnie wyżej to byś coś w tym temacie przeczytał - i nie musiałbym tego pisać -że posty też czytasz wybiórczo.
 
 
piter34 




Dołączył: 07 Sie 2003
Posty: 7421
Skąd: Kraków

Rover 800

Wysłany: Czw Sty 29, 2009 16:12   

Thrillco napisał/a:
Gdybyś przesunął stronę delikatnie wyżej to byś coś w tym temacie przeczytał - i nie musiałbym tego pisać -że posty też czytasz wybiórczo.

Dziękuję za używanie diakrytyków ;)
_________________
Nie udzielam pomocy na priv oraz na gg! Masz problem? Pisz na forum :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Nigdy nie wiesz na kogo trafisz w warsztacie :D
Skiba Offtopic 16 Sob Lut 07, 2009 13:22
MaReK
Brak nowych postów KOGO jest silnik diesla w rover 25?
mkeuropa Offtopic 2 Pon Lip 16, 2007 09:34
Brt
Brak nowych postów Wydzielony wątek ekologiczny ;)
Ant Offtopic 11 Pią Maj 11, 2007 09:32
Paul
Brak nowych postów Wątek wydzielony z tematu memphisto
[R200] Proszona pilna pomoc - mam problemy po sprzedaży
Perez Offtopic 18 Nie Cze 05, 2011 09:16
bolcik
Brak nowych postów Wątek wydzielony z tematu Remi55
Gość Offtopic 67 Pią Cze 24, 2011 18:30
Remigiusz



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink