Forum Klubu ROVERki.pl :: GRY PC. Czy ktos z forumowiczow pogrywa sobie w jakies gry??
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
GRY PC. Czy ktos z forumowiczow pogrywa sobie w jakies gry??
Autor Wiadomość
emes 


Członek Zarządu
skarbnik


Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 2349
Skąd: Wrocław



Wysłany: Sob Lis 14, 2009 10:56   

Obecnie tylko Wii, Grand Slam Tennis ;) A, co ważne, tylko w pracy i po pracy :lol:
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sob Lis 14, 2009 10:56   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Sob Lis 14, 2009 12:54   

Ja swego czasu dużo za dużo w CS'a.
Trochę czasu spędziłam na RPG - Summoner.
Sporo czasu w Baldurs Gate.
Teraz na lapku to mi żadna z tych gierek nie pójdzie ale mam XBOXA :D
A tutaj szaleje Burn Out Paradise i Fable.
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
Rokosz 



Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 32
Skąd: Kraków (zazwyczaj)



Wysłany: Sob Lis 14, 2009 13:52   

Ja generalnie zęby zjadłem na RPG, głównie Baldur's Gate, KotORy, Neverwinter Nights i im podobne. Jednak czasem lubię też pograć w grę akcji czy strategię (byleby miała ciekawą fabułę). W tych kategoriach przewodziły Max Payne oraz dwa pierwsze Red Alerty.

I najlepiej szczerze mówiąc gra mi się na kompie. Od czasów pegasusa nie używałem pada i jest dla mnie niewygodny, w przeciwieństwie do kombinacji klawiatura + myszka.
 
 
 
Marrkus 




Dołączył: 13 Lis 2001
Posty: 1096
Skąd: Przejdź do mapy



Wysłany: Sob Lis 14, 2009 18:34   

Ja grywam w CS-a ale głównie w Condition Zero.
 
 
pietro 




Dołączył: 08 Maj 2008
Posty: 387
Skąd: Wrocław / Lubrza



Wysłany: Nie Lis 15, 2009 22:03   

michael511 napisał/a:
Często pogrywam na kurniku w gomoku :smile:

chętnie zasiądę do stołu :)
w czasach liceum i studiów grałem w serię NFS (zaprzestałem jak zagrałem w Prostreet'a) oraz Call of Duty. Nie dokończyłem jeszcze Modern Warfare. jak skończę to zakupie kolejną z serii :)

teraz dla relaksu niekiedy włączam WarRock'a - strzelanka sieciowa.
 
 
Pływak 




Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Nie Lis 15, 2009 22:51   

Oj na temat gier to bym mógł dużo napisać ponieważ większość swojego dotychczasowego życia "zmarnowałem" przy PC teraz już tyle nie gram ale od czasu do czasu sobie usiądę przy jakieś gierce ;) Z gier które zapadły mi najbardziej w pamięć to: Gothic II + NK najlepszy crpg w jakiego dane mi było grać chociaż w polską produkcję Wiedźmin też grało mi się świetnie naprawdę nie spodziewałem się, że w Polsce można tak świetną grę zrobić. Dalej Mafia, gra po ukończeniu której czułem się jak po obejrzeniu dobrego gangsterskiego filmu ze swoim udziałem, klimat lat 20 i 30 po prostu wylewa się z ekranu i głośników litrami. Jeśli ktoś lubi takie klimaty pozycja obowiązkowa teraz kosztuje koło 20zł. Z niecierpliwością czekam na część drugą jeśli wszystko pójdzie zgodnie z zapowiedziami jestem w stanie dla tego tytułu wymienić PC :D Przy FPP zacząć muszę od świetnego Half-life'a pierwsza jak i druga część to majstersztyk w swojej klasie. W pamięć zapadł mi też oczywiście pierwszy Medal of Honor i Call of Duty chociaż Modern Warfare również mnie pozytywnie zaskoczył pomijając, ze grę można ukończyć w 6h grało mi się naprawdę fajnie. Dalej z FPP to F.E.A.R. jedna z nielicznych gier która potrafiła mnie momentami nieźle wystraszyć oraz FarCry, który wyszedł po cichaczu bez hucznych zapowiedzi i zrównał z ziemią tak oczekiwanego Dooma 3. Zapomniał bym jeszcze o moim numer jeden do sieci czyli Unreal Tournament. Z kolejnego gatunku czyli tpp świetny był już wyżej wspomniany Max Payne zarówno jedynka jak i dwójka chociaż trochę gorsza od pierwowzoru... dobra fabuła plus świetny bullet time zapewniały zabawę na kilka wieczorów. Ostatnio coś czytałem o trzeciej części ale zapowiada się straszna porażka. Dobry był również Hitman, pierwsza część Codename 47 bardzo trudna w porównaniu do kolejnych, osobiście najbardziej podobała mi się część druga Silent Assassin, chociaż ostatnia część Blod Money też trzymała wysoki poziom. Jak już jesteśmy przy "skradankach" to wspomnę jeszcze o świetnej serii Splinter Cell jakiś czas temu kupiłem ostatnia część Double Agenta ale tak się złożyło, że nie mam nawet kiedy zainstalować może to i dobrze ;) Z samochodówek najlepiej grało mi się w Colina 2 , NFS Porsche (najlepszy z całej serii) oraz NFS Underground (najbardziej nowatorski) ostatnio też pograłem w Test Drive Unlimited i muszę przyznać, że od czasów Undergrounda żadne wyścigi mnie tak nie wciągnęły. Ktoś tu wyżej wspomniał, że gra mu się niewygodnie na padzie, po latach spędzonych przy kombinacji wsad + myszka też tak myślałem do póki nie odpaliłem typowo konsolowej gry Devil May Cry 4. Nie sądziłem, że gra na padzie w typowe konsolowe arcade może dać tyle frajdy... Dobra kończe bo się za bardzo rozpisałem :D
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
michael511 



Dołączył: 27 Sie 2009
Posty: 3
Skąd: Anglia



Wysłany: Nie Lis 15, 2009 23:29   

pietro zapraszam :smile:
Mam ten sam nick co tutaj na forum, przeważnie jestem wieczorkiem, ale nie każdego dnia.
Pozdrawiam :smile:
 
 
_papa_ 




Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 424
Skąd: Płock

Rover 600

Wysłany: Sro Lis 18, 2009 07:28   

Gothic I, II i III oraz wszystkie inne cRPG, szczególnie miło wspominam Baldur's Gate :grin:
Seria Fallout - klasyk do którego zawsze się miło wraca po jakimś czasie.
 
 
 
Pływak 




Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Pią Lut 19, 2010 19:55   

Odkopuje bo po latach spokoju znowu za sprawą upgradeu PC wzięło mnie na granie. Gra ktoś w bete najnowszego Battlefielda? Dawno w żadne MP nie grało mi się tak dobrze. Druga sprawa może ktoś polecić jakieś dobre tytuły z ostatnich 2-3 lat?
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
InEs 




Dołączyła: 17 Sty 2010
Posty: 405
Skąd: Poznań/Leszno



Wysłany: Sob Lut 20, 2010 18:56   

a jak mi pozwolą dotknąć kompa (...) to Crisis
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Raptile 




Dołączył: 15 Maj 2008
Posty: 2710
Skąd: Warszawa

Rover 200

Wysłany: Sob Lut 20, 2010 19:03   

InEs napisał/a:
to Crisis


2 weekendy gra strasznie krotka
jeśli chodzi o Crisis Warhead jeszcze krótszy 3.5 godziny gry .....

[ Dodano: Sob Lut 20, 2010 19:03 ]
polecam Prototype :) ostra sieka :D
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Pływak 




Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Sob Lut 20, 2010 20:08   

Jak dla mnie Crysis po za grafiką nie oferuje nic i właśnie tylko oprawa go ratuje. Gdyby nie CryEngine 2 przeszła by bez echa. Kupiłem na promocji EA i używam jako benchmarka ;)
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
greg-si 
Klubowicz





Dołączył: 25 Paź 2008
Posty: 3530
Skąd: ze wschodu

Rover 400

Wysłany: Sob Lut 20, 2010 22:38   

Ja praktycznie nie gram na kompie a jak już coś mnie naleci to mam 3 gry :) Saper, Pająk oraz Tank 1990 potocznie nazywane czołgami :)
_________________
R400 1.4, R620Ti, R420Si, R400 2.0 Turbo, R200 Coupe, R800 Coupe Turbo ->
R200 Coupe Turbo & V8
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Zakupy w UK Ktoś potrzebuje jakieś drobiazgi.
SyntaX Offtopic 5 Wto Paź 11, 2016 20:09
SyntaX
Brak nowych postów Pada sobie śnieżek, pada sobie równo...
czyli kto wpadnie do mnie z łopatą?
Markzo Offtopic 44 Sro Mar 17, 2010 15:03
Remigiusz
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi [ Ankieta ] Ankieta dla wszystkich forumowiczów :)
michone Offtopic 31 Pon Sty 07, 2008 16:00
maciej
Brak nowych postów Jaki aparat sobie kupić?
Ant Offtopic 25 Sro Cze 13, 2007 19:36
Ant
Brak nowych postów Kupiłem sobie nieRoverka... Ale jestem zadowolony...
mcteusz Offtopic 3 Pią Sie 07, 2009 21:33
mazda11



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink