Forum Klubu ROVERki.pl :: Skóra zapytania
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Skóra zapytania
Autor Wiadomość
Maxiking 




Dołączył: 24 Lip 2011
Posty: 37
Skąd: Leszno



Wysłany: Nie Lip 31, 2011 11:24   

Tak jak napisałem, skórę wg własnego uznania można założyć tańszą nie musi to być 97zł za metr można założyć jakąś np. za 50-60zł meblową, wiadomo, że nie wytrzyma tyle co samochodowa ale chyba nikt z nas nie zamierza jeździć zrobionym autem jeszcze przez kolejne 10 lat.. chyba ze się myle :razz:

W Swarzędzu jest ogólnie bardzo dużo hurtowni które zajmują się sprzedażą skóry, tu jest firma od której ja brałem, jak dogadacie się z gościem to bez problemu przyśle Wam próbki, mi się nie chciało czekać więc pojechałem osobiście.
http://skory.maborspj.pl/

Tapicera mam z mojej okolicy, Rydzyna jakieś 10km od Leszna jak ktoś będzie chciał dokładne namiary pisać na pw.

[ Dodano: Nie Lip 31, 2011 11:24 ]
Piotrass napisał/a:
Maxiking napisał/a:
Tapicer - 550zł.

Ta cena jest rewelacyjna. Niecały rok temu firma w Zielonej Górze za obszycie kierownicy z drewnem do R75 krzyknęła 250zł :roll:


Ale jak z drewnem? Ze zamiast skóry w tych miejscach masz drewno? tak jak np. w S-klasie 06 rok ? :grin: Ja chciałem tak zrobić, tylko nie wiedziałem, że coś takiego da rade zrobić. Ostatecznie zleciłem tapicerowi zrobienie kierownicy w 2 kolorach, dół i góra jasna, boki czarne żeby pasowały do AIR BAGa. A szkoda bo drewno by mi pasowało, bo resztę plastików robie Hydrografiką na imitację drewna :razz:
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Nie Lip 31, 2011 11:24   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Piotrass 




Pomógł: 25 razy
Dołączył: 08 Sty 2007
Posty: 430
Skąd: Lubsko

Rover 75

Wysłany: Nie Lip 31, 2011 11:27   

Cytat:
Ale jak z drewnem? Ze zamiast skóry w tych miejscach masz drewno?

Tak, w moim garażu masz zdjęcia auta jak to wyglądało. W MGF też widziałem takie kierownice.
_________________
F.T.H8TER5 and join the music!
 
 
 
Maxiking 




Dołączył: 24 Lip 2011
Posty: 37
Skąd: Leszno



Wysłany: Nie Lip 31, 2011 11:33   

Przez Ciebie mam dzień skopany :mad: Jakbym wiedział, że takie coś da rade zrobić t bym robił :razz: Bo zastanawiałem sie nad tym ale stwierdziłem, że chyba nikt czegoś takiego nie robi.. Szczerze mówiąc 250zł za coś takiego to nie wiem czy to dużo czy mało. Mój tapicer za obszycie samą skórą kierownicy bierze mi 130zł ( tak to jest w tych 550zł ) Wszyscy ogólnie za kierownice dużo wołają, bo całość robią ręcznie i jak z nim gadałem to mówił, żę jakieś 5-6 godzin na to poświęca. A u Ciebie jest jeszcze drewno to myślę, że cena adekwatna do roboty.

p.s tak wiem, w MGF po lifcie też tak oryginalnie jest i dlatego mi sie spodobało.
 
 
kruszan 




Pomógł: 47 razy
Dołączył: 06 Lis 2010
Posty: 1292
Skąd: Przejdź do mapy

Rover 600

Wysłany: Wto Paź 11, 2011 10:21   

dziś zacząłem poszukiwania tapicera/skóry dla moich siedzonek - ceny w Bełchatowie/Pabianicach są masakryczne, aż mi się nogi uginają jak czytam to co jest w tym temacie :)

najgorszy jest fakt, że nie chce wszystkiego robić tzn. bok siedzeń mam idealny, tył tak samo, zagłówki tak samo, chcę tylko oparcie + siedzisko pół na pół perforowana + cała

skóra 1 gatunek:

spec nr 1.

1 fotel - 1000zł
2 fotele - 2000zł
fotele + kanapa - 3000zł

spec nr 2.

2 fotele - 1000zł

spec nr 3. - profesjonalna firma z Pabianic (http://www.armj.com.pl/) w okolicy wszyscy ich chwalą

fotele + kanapa + boczki drzwiowe - 4500zł (boczki mam więc - 500zł) + gratis logo rovera wypalone na oparciach...

załamuje mnie to, skoro potrzeba mi około 2-3metry skóry = 300zł i tylko oparcie i siedzisko - nie cały fotel... :neutral:
_________________
Rover 600 2.0 SDi 99'
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Skóra w R400
myszy Tuning wizualny 11 Pon Cze 13, 2016 07:52
myszy
Brak nowych postów [R Coupe] Skóra na konsoli środkowej - jak w BRM
Markzo Tuning wizualny 10 Pią Lut 12, 2010 15:02
Markzo
Brak nowych postów [R all] Pokrowce na fotele i skora na boczki
czy warto ?
Remigiusz Tuning wizualny 22 Wto Maj 15, 2012 15:29
Remigiusz
Brak nowych postów [214i 99'] ma sens skóra bez klimy?
memphisto Tuning wizualny 15 Nie Wrz 14, 2008 11:46
ralfi83
Brak nowych postów Flokowanie - ? Taniej niz nowa skora ? czy to aby gustowne ?
dzieju Tuning wizualny 28 Wto Cze 05, 2012 19:28
tuners



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink