Forum Klubu ROVERki.pl :: Dodatkowe naklejki Dyskusja :)
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Dodatkowe naklejki Dyskusja :)
Autor Wiadomość
Hrabia 




Dołączył: 31 Gru 2008
Posty: 444
Skąd: Lublin

Rover 45

Wysłany: Czw Kwi 05, 2012 12:24   

zetes napisał/a:
ten znak zapytania świadczy, że nie jesteś przekonany do tego co napisałeś.


Ten znak zapytania nie świadczy o moich wątpliwościach. Mało tego. Upewniłem się zanim to napisałem. Pytajnik miał sporowokować osoby innego zdania do zabrania głosu.


zetes napisał/a:
Ja natomiast zawsze jestem pewny tego co piszę.


No nie tym razem. Nie jeśli tyczy się moich wątpliwości.
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Czw Kwi 05, 2012 12:24   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
zetes 




Dołączył: 11 Lut 2007
Posty: 558
Skąd: Turek

Rover 75

Wysłany: Czw Kwi 05, 2012 12:36   

Hrabia napisał/a:
No nie tym razem. Nie jeśli tyczy się moich wątpliwości.

Poza kolejnym zapewnieniem, iż znajdujący się na stronie klubowej statut, jest aktualnie obowiązujacym nie mam innej możliwości rozwiania Twoich wątpliwości.
 
 
 
Hrabia 




Dołączył: 31 Gru 2008
Posty: 444
Skąd: Lublin

Rover 45

Wysłany: Czw Kwi 05, 2012 12:45   

Pozwolę sobie napisać PM do Ciebie bo ten temat nie ma nic wspólnego z dyskusją o naklejkach.
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Czw Kwi 05, 2012 14:31   

sknerko napisał/a:
MaReK, czy gdzieś jest wpisany obowiązek łączenia nazwy z logiem ja mam np Land Rovera i nie bardzo bym chciał mieć logo klubu wolałbym wmontować sobie napis Roverki.pl w jajko zielone LR a z twoich wypowiedzi wynika, że tylko z logiem klubu trzeba nazwę łączyć.

To jest Klub ROVERki.pl zrzeszający miłośników marki itp. itd. Właścicieli samochodów marki Rover, MG, LandRover i nawet Mini. Wszystkie kiedyś pochodziły od Rovera.

Ma pewne symbole graficzne, które od lat są do niego przypisane i nie widzę naprawdę powodu, żeby się od tego odcinać. Sam mam MG, Violla także, ale nie oznacza to, że musimy mieć MGki.pl czy logo MG. Należę do grupy ROVERki.pl, identyfikuję się z nią i korzystam z symboli, które posiada.

Jeśli Ci przeszkadza logo użyj napisu, albo podkładki pod tablicę.

Zaraz dojdziemy do tego, że Pływak i Brt wrzucą sobie pod logo alfy napis ROVERki.pl. Potem rozpoczną kampanię jakoby mieli do zaoferowania nowe logo klubowe dla posiadaczy Alf.

Graficzny zapis Klubu to logo na stronie połączone z opisem/linkiem/nazwą własną - ROVERki.pl

Bądźmy realistami i zdajmy sobie sprawę, że w ciąganie po sądach za profanowanie logo Klubu (bo tak to należałoby nazwać) nikt nie będzie się bawił, chociaż kto wie... siemion_ jest nieprzewidywalny ;)

Użycie logo marki, to już co innego. Mimo, że marka jest we władaniu Chińczyków, to może znaleźć się jakiś ambitny typ i narobić smrodu. Zacznie się od Klubu, bo na jego łamach to wszystko się dzieje. Czas jest drogi i lepiej żeby się tego typu akcje nie przytrafiały. Wiem, że to wygląda na robienie z igieł wideł, ale niestety sam spotkałem się z przypadkiem, kiedy ktoś pozwał mnie do sądu, za mój regulamin dostępu do sieci Internet. Był on publicznie dostępny, był na stronie www i był w 100% moją własnością intelektualną. Ot pewien punkt został uznany przez jakiegoś "prawnika", jakoby narażał dobro psychiczne potencjalnego klienta ;) Brzmi nieprawdopodobnie ale tak było. Zaproponowano ugodę i musiałem zapłacić 400 zł ;) Pewnie mógłbym się bić o swoje, ale na prawników i sprawy wydałbym więcej niż te 400. Ot taki sprytny sposób zarabiania pieniędzy. Dlatego nie zdziwiłbym się jakby się komuś zachciało powalczyć.
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
sknerko 




Dołączył: 16 Kwi 2008
Posty: 6617
Skąd: Czempiń/Poznań



Wysłany: Czw Kwi 05, 2012 15:56   

MaReK napisał/a:
Zaraz dojdziemy do tego, że Pływak i Brt wrzucą sobie pod logo alfy napis ROVERki.pl. Potem rozpoczną kampanię jakoby mieli do zaoferowania nowe logo klubowe dla posiadaczy Alf.

Trochę nadinterpretujesz zamiary ludzi co do tych nalepek. Moim zdaniem chcieli mieć napis na auto a nie tworzyć nowy logotyp klubu, czy oni gdzieś napisali, że tworzą nowe loga? nie przesadzajmy. Jak sobie zrobią poza forum jakieś nalepki z napisem i nikt o tym wiedział nie będzie to spodziewasz się, że gdzieś kogoś zaczepią i bedzie: "Ej no, gnojku, nadużywasz logo Rovera LR czy Mini płać nam tu za to a mało tego jakiś klub tu reklamujesz nie no przegiąłeś" Coś nie wydaje mi się.
MaReK napisał/a:
Wiem, że to wygląda na robienie z igieł wideł,

No i to właśnie się dzieje, popatrz trochę na inne fora/kluby a zobaczysz, że takie wyrabianie emblematów nie jest niczym niespotykanym.
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Czw Kwi 05, 2012 16:33   

sknerko napisał/a:
Moim zdaniem chcieli mieć napis na auto a nie tworzyć nowy logotyp klubu,

No ale robi się co innego ;) Zamiast napisu, o którym piszesz, powstaje właśnie jakiś twór ;)
sknerko napisał/a:
Jak sobie zrobią poza forum jakieś nalepki z napisem i nikt o tym wiedział nie będzie to spodziewasz się, że gdzieś kogoś zaczepią i bedzie: "Ej no, gnojku, nadużywasz logo Rovera LR czy Mini płać nam tu za to a mało tego jakiś klub tu reklamujesz nie no przegiąłeś" Coś nie wydaje mi się.


Pewnie nie. Ale robienie z tego kampanii na forum, sprzedawanie, zarabianie itp. itd. - mnie się to nie podoba. I nie dlatego, że ktoś może sobie zarobić. Niech zarabia, ale o to, że panuje samowolka i nie ma jakiegoś systemu. Ale liczę, że niebawem pojawi się kilka opcji i będą one wychodziły spod ręki Klubu - nawet bezpłatnie, z funduszy przeznaczonych na potrzeby promocji Klubu.

sknerko napisał/a:
No i to właśnie się dzieje, popatrz trochę na inne fora/kluby a zobaczysz, że takie wyrabianie emblematów nie jest niczym niespotykanym.

W/g oficjalnych informacji dostępnych na stronach klubów, to np. volvo i saab mają jeden rodzaj.
Czy tam też są takie dyskusje nie wiem? Nie wnikam.
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
bociannielot 
Moderator




Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 3960
Skąd: Pieszyce



Wysłany: Czw Kwi 05, 2012 16:35   

sknerko napisał/a:
No i to właśnie się dzieje, popatrz trochę na inne fora/kluby a zobaczysz, że takie wyrabianie emblematów nie jest niczym niespotykanym.

mówię: miałem logo v40.pl na klapie w v-ce i nie było "firmowe" zamówione z forum bo tam takich akcji nie było i co w tym złego :?:
MaReK napisał/a:
Bądźmy realistami i zdajmy sobie sprawę, że w ciąganie po sądach za profanowanie logo Klubu (bo tak to należałoby nazwać) nikt nie będzie się bawił, chociaż kto wie... siemion_ jest nieprzewidywalny
MaReK, mam nadzieję że z tą ostatnią uwagą to żartujesz :wink:
 
 
 
NiceMan 



Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 178
Skąd: Wrocław



Wysłany: Czw Kwi 05, 2012 17:05   

Witam
I czuje się winny całej dyskusji...
Powiem tylko co chciałem osiągnąć.... Wzorem kolegi Jugola który zrobił sobie ładne logo indywidualnie chciałem zrobić podobne ale nie identyczne aby nie robić plagiatu. I aby było taniej dla mnie postanowiłem poszukać chętnych an forum. Nie sądziłem, że wyniknie z tego taki problem. A wiedziałem, że forum ma swoje logo ale dostępne dla członków. Ja członkiem nie jestem i niestety nie będę. Pisałem już z jakich względów.
Za zamieszanie przepraszam naprawdę nie miałem złych zamiarów. Jeśli chodzi o logo da Roverki.pl i pomoc w organizacji mogę postarać się odezwać do paru osób bo mam kilku wziętych grafików zobaczymy co z tego wyniknie.

Uważam, że temat należy zakończyć gdyż nie prowadzi do niczego dobrego...

Jedynie moje wnioski
Razem stworzyć logo klubu Roverki.pl które będzie dostępne dla wszystkich nie tylko dla członków.
_________________
Niecierpliwy. To moja Wada ^^
 
 
 
Jugol 



Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 2341



Wysłany: Czw Kwi 05, 2012 17:13   

NiceMan napisał/a:
Wzorem kolegi Jugola który zrobił sobie ładne logo indywidualnie chciałem zrobić podobne ale nie identyczne aby nie robić plagiatu.


Pisząc logo, masz na myśli mój nick na klapie ?? Przecież to tylko konkretny wzór czcionki nic ponadto, dostępny dla większości w pakiecie office. Zamawiasz rozmiar, podajesz wzór czcionki, i np. NiceMan ot i wsio- żaden plagiat :niee:
Każdy lubi co innego, nick na klapie to żadna nowość, prawie codziennie widzę znickowane klapy na mieście :taa:

[ Dodano: Czw Kwi 05, 2012 17:13 ]
Nick jest Twój, a nie klubu, więc nawet tematu nie musisz o tym zakładać ;)

[ Dodano: Czw Kwi 05, 2012 17:13 ]
A jedyne logo jakie mam na klapie, to wlepa klubowa :ok:
 
 
NiceMan 



Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 178
Skąd: Wrocław



Wysłany: Czw Kwi 05, 2012 17:15   

Ale masz na klapie jeszcze naklejkę roverki.pl chciałem to połączyć :P No ale indywidualnie wyszło by drożej jak dla kilku osób jak już pisałem :P Od cały mój problem, że jak za dużo kombinuje to wynikają z tego problemy :D



EDIT:
Ahaha tia Nick jest mów i tylko mój będę go pier... xD ile będę chciał :)


Pozdrawiam
_________________
Niecierpliwy. To moja Wada ^^
 
 
 
Pływak 




Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Czw Kwi 05, 2012 21:46   

MaReK napisał/a:

Zaraz dojdziemy do tego, że Pływak i Brt wrzucą sobie pod logo alfy napis ROVERki.pl. Potem rozpoczną kampanię jakoby mieli do zaoferowania nowe logo klubowe dla posiadaczy Alf.


Masz łeb Marek! :D

Brt reflektujesz?

_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
Brt 
mgz insz.




Dołączył: 08 Cze 2004
Posty: 11395
Skąd: Dolny Śląsk



Wysłany: Czw Kwi 05, 2012 22:07   

:hahaha: :rotfl:
_________________
Pozdrawiam - Brt
Nie udzielam pomocy na priv :!: Masz problem pisz na forum :ok:
 
 
kris-tofer 



Dołączył: 11 Maj 2009
Posty: 2019

Rover 75

Wysłany: Czw Kwi 05, 2012 23:20   

to może i ja skorzystam z nowego logo Alfy :D
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Pią Kwi 06, 2012 00:15   

Pływak biorę cztery ;) Daj nr konta do przelewu :)
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Naklejki
staf Offtopic 3 Wto Maj 11, 2010 18:03
tronsek
Brak nowych postów [416] co to za naklejki??
rip_80 Offtopic 4 Sro Kwi 16, 2008 03:37
rovero
Brak nowych postów Kolejna dyskusja nt. LPG
Raptile Offtopic 170 Sro Mar 30, 2011 08:02
Grzem
Brak nowych postów Dyskusja o Maździe 6
MaReK Offtopic 134 Sro Lip 09, 2008 10:15
zdzich44
Brak nowych postów Naklejki pod tablice
Wolek Offtopic 133 Pią Mar 13, 2009 09:00
PTE



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink