Forum Klubu ROVERki.pl :: OT z tematu "[MG ZS 180] zabawe czas zacząć -> 2.0T&
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
OT z tematu "[MG ZS 180] zabawe czas zacząć -> 2.0T&
Autor Wiadomość
Pływak 




Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Pon Wrz 03, 2012 17:29   

greg-si napisał/a:

Tak, można dostać warna jak będziesz stosował obraźliwe porównania.

Nadal uważam, że malowanie czego popadnie pod maska na czerwono kojarzy mi się z wiocha i co dostane kolejnego warna za to ze mam własne zdanie odmienne od innych?

Cytat:

Możesz poszukać cytatów w których Markzo pisze o zejściu poniżej 5s do 100km/h. Twoje fantazje, dedukcje i wyciąganie wniosków mnie nie interesuje.

Dedukcja :] Skoro coś co nie miało pewnie nawet 150KM na takim doładowaniu zbiera się lepiej niż KV6 które niby miało 6,4 to śmiem twierdzić, ze w pełni zdrowe turbo z 200KM na dokładnie powinno zejść do pięciu z resztą nie tylko ja to zauważyłem ale jak zwykle uczepić się najlepiej jednej osoby :]

Cytat:

Czemu X ludzi ma klikać ignoruj skoro wystarczy by jedna osoba nie pisała w taki sposób jaki pisze? By kliknąć ignoruj wraz pasowałoby narazić się na Twoje ironiczne porównania czytając co napisałeś (a nóż może wypadek przy pracy i z sensem napisałeś, lepiej sprawdzić i przeczytać).

A dlaczego mam zmieniać styl wypowiedzi skoro od 4 lat jest taki sam i nikt po za kilkoma osobami nie zali się? Bo Ty tak uważasz? Nie mam zamiaru zmieniać stylu wypowiedzi juz Ci o tym pisałem. Nie uważam abym tym stylem łamał regulamin gdyby tak było już dawno bym wyleciał bo postów trochę już na tym forum napisałem

Cytat:

A czy Twoja racja jest niepodważalna? Może "moja racja jest mojsza niż twojsza"

To wy mi próbujecie udowodnić, zę komuś coś dyktyje i nakazuje nie ja wam. Prosiłem o cytaty to ich brak podpierasz się tylko tym, ze kilka osób tak stwierdziło ale jakoś reszta twierdzi inaczej...

Cytat:

Ponosi Cię fantazja i myli dedukcja :)
Poprosiłem o wyjaśnienie dlaczego zdjęcia Markzo się nie pojawiły. Napisałeś tak by kompletnie się odciąć od tego bo zdjęcia już były w tamtym roku, lecz się nie udało bo większa część zdjęć była nowa (jasne, jasne Ty nie pamiętasz jakie były a jakie nie).
Dalej już koniec sensownej rozmowy.

Dostałeś informacje dlaczego ich nie było, a dyskusja na temat tych zdjęć toczyła się już dużo wcześniej zanim zacząłeś mnie wypytywać na sbb i mogą to potwierdzić osoby z jury. Dokałdnie wiedziałem które zdjęcia były, a które nie bo o tym rozmawialiśmy w odpowiednim dziale na tym forum baaa powiem więcej sam osobiście uzupełniłem artykuł o brakujące zdjęcia Markzo :]

Cytat:

A tak, tak. Dowaliłeś mi na max`a. Obraziłem się, zamknąłem w sobie, sprzedałem R, oddałem rower na złom bo źle mi się kojarzy, wyrzuciłem kompa, nie używam wody bo mi się z Tobą kojarzy, etc...

Pozostaje trzymać za słowo :]

Cytat:

Zawsze Twoje zdanie musi być ostatnie?

Tak szczególnie jak ktoś mi próbuje coś wmówić i zmienić mój styl wypowiadania się bo ma takie widzimisię :]
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
Ostatnio zmieniony przez Pływak Pon Wrz 03, 2012 17:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pon Wrz 03, 2012 17:29   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Pon Wrz 03, 2012 17:29   

Markzo napisał/a:
takiej odpowiedzi oczekiwałem ;) Ty po prostu nie chcesz zrozumieć ;)


To juz wiesz, co napisze ! Super... tylko jeszcze odp na pytania ;) Podpowiem, ile ma do 100 ZS seryjny wedlug fabryki 177 KM ?




dziekuje :)




Ja oczekuje od Ciebie odpowiedzi, a nie wkladam ci ja do ust. Jakbym nie chial zrozumiec, to bym nie pisal i nie dyskutowal. Roznic sie mozemy, nie musimy zgadzac, ale chodzi mi tylko o zrozumienie, bo nie wierze, ze nie wiesz, ze auto o mocy 173 KM nie moze zrobic setki w 6,4 bez dramatycznego odchudzenia, wzgledem seri 177KM. Moje ironizowanie, wynika z tego ze nadal, mimo jak piszesz niezbyt ladnie - gdzie jest mod >? - ze pisze glupie teksty ;) , nie odpowiedziales, ciagle piszesz, ze juz pisales. To napisz specjalnie dla mnie, jak do dziecka, co zrobiles poza przekladaniem aku, filtra, wydechu, i po zmierzeniu mocy na 173 KM, zeby miec 6,4 do 100 ?
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Markzo 




Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Pon Wrz 03, 2012 17:32   

maniaq napisał/a:
Ja oczekuje od Ciebie odpowiedzi, a nie wkladam ci ja do ust. Jakbym nie chial zrozumiec, to bym nie pisal i nie dyskutowal. Roznic sie mozemy, nie musimy zgadzac, ale chodzi mi tylko o zrozumienie, bo nie wierze, ze nie wiesz, ze auto o mocy 173 KM nie moze zrobic setki w 6,4 bez dramatycznego odchudzenia, wzgledem seri 177KM. Moje ironizowanie, wynika z tego ze nadal, mimo jak piszesz niezbyt ladnie - gdzie jest mod >? - ze pisze glupie teksty , nie odpowiedziales, ciagle piszesz, ze juz pisales. To napisz specjalnie dla mnie, jak do dziecka, co zrobiles poza przekladaniem aku, filtra, wydechu, i po zmierzeniu mocy na 173 KM, zeby miec 6,4 do 100 ?

wejdź w taką sprytna wyszukiwarkę jak np: google.com i poczytaj o różnicy między prędkością rzeczywistą a licznikową, potem popatrz na jakich pomiarach ja bazuję i wróc kilka stron wstecz, gdzie pisałem, że te czasy są zaniżone i nie do końca prawdziwe. Dziękuje.

PS. prościej nie umiem.
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Pon Wrz 03, 2012 17:39   

Markzo - no to nalezy pytac kazdego jak szybki ma licznik, a nie auto ;) no sory ale nie moge inaczej. Czyli kazda twoja wypowiedz o mierzeniu czasu do 100 nalezy wlasnie tak traktowac +/- 2 sek :D



Greg-si - przyznalem sie, ze to moja wina. W tej calej sytuacji, jestes tak anty Plywakowi, ze nie przyjmujesz, ze to JA to robilem, i to do mnie mozesz miec jedyne pretensje. Chcialem to juz pominac, ale fakt byl taki, ze to wlasnie Plywak dodal te zdjecia, bo MI umknely na mailu, bo zbieralem zdjecia z maila, z dlugiego okresu czasu... mialem je na kompie, ale przeoczylem w mailu :/

ciagle powtarzam, ze nie musimy sie we wszystkim zgadzac :) zakcetowac nalezy lub dyskutowac. Sam mam z plywakiem tematy kilku stronicowe, ale nie przekladam tego na caly obraz osoby. NP. jak ktos mainne poglady polityczne czy o kosciele, czy o parach homo, to nie dyskredytuje to osoby jako calosci, moge z nia sie nie zgadzac. Ale zabranianie wyrazania swojej opini ? To po co to forum - juz pisalem dawno, ze albo sie klaszcze, albo milczy :/

Markzo swoim swapem niechetnie przyznal mi racje ze KV6 jest malo rozwojowa jednostka ;) a kiedys dalby sie pociac, ze to ma sens itp itd. Ale Evo to to nigdy nie bedzie ;)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
greg-si 
Klubowicz





Dołączył: 25 Paź 2008
Posty: 3530
Skąd: ze wschodu

Rover 400

Wysłany: Pon Wrz 03, 2012 17:48   

Pływak napisał/a:
Nadal uważam, że malowanie czego popadnie pod maska na czerwono kojarzy mi się z wiocha i co dostane kolejnego warna za to ze mam własne zdanie odmienne od innych?

Jak grochem o ścianę... Kompletnie nie rozumiesz, ani nawet nie próbujesz zrozumieć. Nie dostałeś warna za odmienne zdanie a za porównanie.
Pływak napisał/a:
Skoro coś co nie miało pewnie nawet 150KM na takim doładowaniu zbiera się lepiej niż KV6 które niby miało 6,4 to śmiem twierdzić, ze w pełni zdrowe turbo z 200KM na dokładnie powinno zejść do pięciu z resztą nie tylko ja to zauważyłem ale jak zwykle uczepić się najlepiej jednej osoby :]

Nie wiem skąd te liczby, skąd wyniki. Fakty poproszę.
Pewnie że tak, ktoś musi ponieść konsekwencje. Losowałem sobie i wypadło na Ciebie :)

Pływak napisał/a:
A dlaczego mam zmieniać styl wypowiedzi skoro od 4 lat jest taki sam i nikt po za kilkoma osobami nie zali się? Bo Ty tak uważasz? Nie mam zamiaru zmieniać stylu wypowiedzi juz Ci o tym pisałem. Nie uważam abym tym stylem łamał regulamin gdyby tak było już dawno bym wyleciał bo postów trochę już na tym forum napisałem

Ależ ja Ci nie narzucę tego byś pisał inaczej.
Nie zamierzam jednak tolerować Twoich porównań i insynuacji.

Pływak napisał/a:
To wy mi próbujecie udowodnić, zę komuś coś dyktyje i nakazuje nie ja wam. Prosiłem o cytaty to ich brak podpierasz się tylko tym, ze kilka osób tak stwierdziło ale jakoś reszta twierdzi inaczej...

Chyba trzeba Ci napisać literami bo dedukcja nie działa tak jak 4 lata temu.
Może jest zupełnie odwrotnie i masz tylko kilku obrońców a reszta uważa tak jak ja?
Ile osób tyle opinii i nie myśl że wszyscy widzą to co Ty i patrzą tak jak Ty. Empatii trochę.

Pływak napisał/a:
Dostałeś informacje dlaczego ich nie było, a dyskusja na temat tych zdjęć toczyła się już dużo wcześniej zanim zacząłeś mnie wypytywać na sbb i mogą to potwierdzić osoby z jury.

To w końcu miałem pretensje czy pytałem czysto informacyjnie? Bo już sam nie wiem jakie miałem wtedy intencje a Ty na pewno wiesz jakie :lol:

maniaq napisał/a:
Greg-si - przyznalem sie, ze to moja wina. W tej calej sytuacji, jestes tak anty Plywakowi, ze nie przyjmujesz, ze to JA to robilem, i to do mnie mozesz miec jedyne pretensje. Chcialem to juz pominac, ale fakt byl taki, ze to wlasnie Plywak dodal te zdjecia, bo MI umknely na mailu, bo zbieralem zdjecia z maila, z dlugiego okresu czasu... mialem je na kompie, ale przeoczylem w mailu :/

Sytuacja ze zdjęciami miała miejsce wcześniej. Zapytałem o co chodzi no i luz ale zaraz wyskok z takim samym kalendarzem na 2013 rok jak na 2012, żebym sam się zabrał za to... Od razu atak.
Wyznaję zasadę że jak czegoś nie dam rady zrobić, nie umiem - nie podejmuję się, jeśli nie daję rady - od razu informuję bo staram się szanować czas innych.

maniaq napisał/a:
ciagle powtarzam, ze nie musimy sie we wszystkim zgadzac :) zakcetowac nalezy lub dyskutowac. Sam mam z plywakiem tematy kilku stronicowe, ale nie przekladam tego na caly obraz osoby. NP. jak ktos mainne poglady polityczne czy o kosciele, czy o parach homo, to nie dyskredytuje to osoby jako calosci, moge z nia sie nie zgadzac. Ale zabranianie wyrazania swojej opini ? To po co to forum - juz pisalem dawno, ze albo sie klaszcze, albo milczy :/

Zgadzam się w pełnej rozciągłości.
Akceptowałem to ale dalej nie zamierzam. Za dużo się tego nazbierało w jednym momencie.
_________________
R400 1.4, R620Ti, R420Si, R400 2.0 Turbo, R200 Coupe, R800 Coupe Turbo ->
R200 Coupe Turbo & V8
Ostatnio zmieniony przez greg-si Pon Wrz 03, 2012 18:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Markzo 




Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Pon Wrz 03, 2012 18:04   

maniaq napisał/a:
Markzo - no to nalezy pytac kazdego jak szybki ma licznik, a nie auto no sory ale nie moge inaczej. Czyli kazda twoja wypowiedz o mierzeniu czasu do 100 nalezy wlasnie tak traktowac +/- 2 sek

OCZYWIŚCIE!

maniaq napisał/a:
Markzo swoim swapem niechetnie przyznal mi racje ze KV6 jest malo rozwojowa jednostka

Nigdy tak nie napisałem. I nie napisze, bo KV6 to kawał dobrej motorowni. ja po prostu nie miałem funduszy na tuning n/a. Mając do dyspozycji ok 2tys pln zdecydowałem się na sprzedaż silniak i swap 2.0T. AMEN.
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
tronsek 




Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 3381
Skąd: Lubań

Rover 400

Wysłany: Pon Wrz 03, 2012 18:20   

Pływak napisał/a:
Nadal uważam, że malowanie czego popadnie pod maska na czerwono kojarzy mi się z wiocha i co dostane kolejnego warna za to ze mam własne zdanie odmienne od innych?
greg-si napisał/a:
Nie dostałeś warna za odmienne zdanie a za porównanie.

Porównanie czegoś do wiochy, wsi jest obraźliwe ??
To dlaczego na forum istnieje temat z obraźliwym tytułem ?? http://forum.roverki.eu/v...t=37843&start=0 Chyba popadamy w skrajną przesadę.

To teraz chyba będzie trzeba w taki sposób pisać:
"malowanie czego popadnie pod maska na czerwono kojarzy mi się jednostką osadniczą o zwartej, skupionej lub rozproszonej zabudowie i istniejących funkcjach rolniczych lub związanych z nimi usługowych lub turystycznych, nieposiadająca praw miejskich lub statusu miasta" :d
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
dobryziom 




Dołączył: 10 Maj 2007
Posty: 2528
Skąd: WWA

Rover Coupe

Wysłany: Pon Wrz 03, 2012 18:28   

że Wam się chce ciągnąć tą bezsensowną i jałową dyskusje... na prawdę szacun :p
_________________
Tomcata na części info na PW
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Pon Wrz 03, 2012 18:55   

tronsek napisał/a:
To teraz chyba będzie trzeba w taki sposób pisać:
"malowanie czego popadnie pod maska na czerwono kojarzy mi się jednostką osadniczą o zwartej, skupionej lub rozproszonej zabudowie i istniejących funkcjach rolniczych lub związanych z nimi usługowych lub turystycznych, nieposiadająca praw miejskich lub statusu miasta" :d


:rotfl: Chyba trzeba to będzie wciągnąć pod jakiś przycisk z boku szybkiej odpowiedzi - no i koniecznie czerwony ;P
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Pływak 




Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Pon Wrz 03, 2012 20:28   

greg-si napisał/a:

Jak grochem o ścianę... Kompletnie nie rozumiesz, ani nawet nie próbujesz zrozumieć. Nie dostałeś warna za odmienne zdanie a za porównanie.

Jak nie rozumiem? Dostałem warna za porównanie do tuningu z allegro bo to dla mnie wiocha i takie jest moje zdanie czy może jakieś jeszcze inne porównanie było?

Pływak napisał/a:

Nie wiem skąd te liczby, skąd wyniki. Fakty poproszę.

Hah to raczej ja wyniki poroszę. Ironia z 5s zarówno moja jak i zapewne maniaq miała na celu zmuszenie autora do chwili refleksji nad liczbami którymi operuje i porównaniami. Bo ja wiem, ze swap, ja wiem, ze związane z tym emocje, ze się coś fajnego zrobiło ale czasem trzeba zejść na ziemię i spojrzeć realnie na sprawę :]

Cytat:
Pewnie że tak, ktoś musi ponieść konsekwencje. Losowałem sobie i wypadło na Ciebie :)

... a później już głupio było się przyznać do pomyłki wiec brniemy dalej niech wszyscy wiedzą, ze Pływak jest beee i jaki on niedobry :lol:

Cytat:

Ależ ja Ci nie narzucę tego byś pisał inaczej.
Nie zamierzam jednak tolerować Twoich porównań i insynuacji.

Nadal to co mi się coś kojarzy z wieś tuningiem będę do tego porównywał
Cytat:

Chyba trzeba Ci napisać literami bo dedukcja nie działa tak jak 4 lata temu.
Może jest zupełnie odwrotnie i masz tylko kilku obrońców a reszta uważa tak jak ja?
Ile osób tyle opinii i nie myśl że wszyscy widzą to co Ty i patrzą tak jak Ty. Empatii trochę.

Jak widać coraz mniej osób podziela twoją opinię :]

Cytat:

To w końcu miałem pretensje czy pytałem czysto informacyjnie? Bo już sam nie wiem jakie miałem wtedy intencje a Ty na pewno wiesz jakie :lol:

Wystarczy przeczytać dyskusje i widać, ze ewidentnie coś Ci nie pasowało, a to, ze fotek nie ma, a to, ze tak długo, a to, ze ktoś śmiał w ogóle jakiś fotek nie dopuścić.

Cytat:

Sytuacja ze zdjęciami miała miejsce wcześniej. Zapytałem o co chodzi no i luz ale zaraz wyskok z takim samym kalendarzem na 2013 rok jak na 2012, żebym sam się zabrał za to... Od razu atak.

Jaki atak? Zapytałem w prost czy chcesz mieć kalendarz z tymi samymi fotami co rok temu bo nie po to namawiamy ludzi aby robili i wysyłali zdjęcia żeby co rok były te same w kalendarzu,

Cytat:
Wyznaję zasadę że jak czegoś nie dam rady zrobić, nie umiem - nie podejmuję się, jeśli nie daję rady - od razu informuję bo staram się szanować czas innych.

No pisałeś zupełnie co innego, ze chciałeś się podjąć ale niby ktoś Cię gdzieś nie chciał ale jak pisałem w ten temat nie wnikam :]

maniaq napisał/a:
Ale zabranianie wyrazania swojej opini ? To po co to forum - juz pisalem dawno, ze albo sie klaszcze, albo milczy :/


Cytat:
Zgadzam się w pełnej rozciągłości.
Akceptowałem to ale dalej nie zamierzam. Za dużo się tego nazbierało w jednym momencie.

To chyba jednak się nie zgadzasz z maniaq bo on pisze o opiniach, a ty, ze się zgadzasz ale się nazbierało tego za dużo? Czego się nazbierało moich opinii? Kolejny raz pokazujesz, ze tak naprawdę strzeliłeś warnem z kapelusza...

tronsek napisał/a:

To teraz chyba będzie trzeba w taki sposób pisać:
"malowanie czego popadnie pod maska na czerwono kojarzy mi się jednostką osadniczą o zwartej, skupionej lub rozproszonej zabudowie i istniejących funkcjach rolniczych lub związanych z nimi usługowych lub turystycznych, nieposiadająca praw miejskich lub statusu miasta" :d

Punkt 11 regulaminu jest tak uniwersalny, ze co by sie nie napisało można wyłapać "regulaminowego" warna. Za powyższe mógłbym dostać, ze zamiast pisać wprost owijam w bawełne co stwarza nerwową atmosferę wśród czytających ;) Ogólnie jak ktoś nerwowy to wszytko mu stwarza nerwową atmosferę ;)
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
Jugol 



Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 2341



Wysłany: Pon Wrz 03, 2012 21:57   

Czytając powyższą, kolejną walkę na wiosła, doszło do mnie jak nasze forum zlazło na psy :załamka:

Kiedyś, za poprzedniego zarządu brałem udział w jednej z walk na wiosła i też było ostro, ale jakoś nikt bana mi nie dał, za wyrażenie swojej opinii. Jednym słowem, żal.pl


warna*
 
 
hvil
[Usunięty]






Wysłany: Pon Wrz 03, 2012 22:28   

Jugol, ja tylko podejrzewam, szukajac powodu tej sytuacji iż....

Usunięte z powodu niezrozumienia mnie przez innych!!!! :twisted:

[ Dodano: Pon Wrz 03, 2012 22:28 ]
A wogole to ta całą nerwówka przez Hrabiego, on ostatnio całę to forum na psy ściąga i on ma HGF'a! :twisted:
Ostatnio zmieniony przez hvil Pon Wrz 03, 2012 22:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Jugol 



Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 2341



Wysłany: Pon Wrz 03, 2012 22:31   

hvil napisał/a:
Nie tyle forum wchodzi na psy co psiarze wchodzą na forum.:-D


Nie kumam
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Pon Wrz 03, 2012 23:43   

maniaq napisał/a:
Czyli kazda twoja wypowiedz o mierzeniu czasu do 100 nalezy wlasnie tak traktowac +/- 2 sek

Markzo napisał/a:
OCZYWIŚCIE!


taaaaaak... juz widze jak kupujesz ZS-a, bo ma 9,2 do setki , albo dlatego ze napisali ze ma 4,2 ... a potem okazuje ze jednak to blad pomiarowy licznika ;) bo na serio to ma 7,2 . Czyli nigdy sie nie dowiesz czy jezdzi szybciej, czy wolniej, bo zawsze zakladasz blad pomiarowy w granicy 2 !! SIC ! sekund :D dupohamownnia cie oszukiwala od momentu pierwszych modow z wydehcem. Mialo byc szybciej, miala byc torpeda, a wyszlo na koniec innych modow mniej niz seria KM, co bylo zmierzone. Markzo, pomiary IMHO, moze inni maja inne kryteria, ale moga sie roznic najdalej o 0,5 s i nic wiecej :) to po co mierzyc jak taki rozrzut ? Z czysto naukowego analitycznego punktu widzenia, takie pomiary sa bezuzyteczne, bo nie prowadza do zadnych wnioskow :bezradny:




Markzo napisał/a:
Nigdy tak nie napisałem. I nie napisze, bo KV6 to kawał dobrej motorowni. ja po prostu nie miałem funduszy na tuning n/a. Mając do dyspozycji ok 2tys pln zdecydowałem się na sprzedaż silniak i swap 2.0T. AMEN.



No tak, czyli odwoluje to co napisale... ZROBI SIE z ZS-a Evo, tylko trzeba miec odpowiednia ilosc gotowki LOL tylko nadal sensu w tym nie widze ;)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
Ostatnio zmieniony przez maniaq Pon Wrz 03, 2012 23:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Jugol 



Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 2341



Wysłany: Pon Wrz 03, 2012 23:57   

Macie problem z tymi sekundami, pomiarami, czasami :załamka: Najlepszy pomiar jest na drodze, jak łoję takie 1.8 w benie, najcześciej z Niemcowskiej fabryki, które wg. danych ma łoić mnie ;p A wtedy mam licznik akurat w dupie, bo patrzę na drogę i luknę we wsteczne jak koleś zostaje w tyle.

[ Dodano: Pon Wrz 03, 2012 23:56 ]
I jeszcze dodam, jak ktoś wyżej, że i tak sporo zależy od kierownika za kółkiem, bo może mieć i 400 kucy pod maską, a 100 mu dołoży.

[ Dodano: Pon Wrz 03, 2012 23:57 ]
A cała ta walka na wiosła, przez czerwony altek :hahaha:
 
 
Pływak 




Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Wto Wrz 04, 2012 00:03   

Jugol napisał/a:
Najlepszy pomiar jest na drodze

Z tym też jest różnie bo też nigdy nie masz pewności ani co siedzi pod maską, ani w jakim jest stanie, ani czy kierowca na pewno się z tobą ściga, ani tego czy czasem nie siedzi w tym aucie pierwszy raz i w ogóle go nie ogarnia. Jak dla mnie zbyt dużo niewiadomych dlatego jakieś ściganie się z kimś na drodze mnie osobiście nie rajcuje ;) Inna sprawa gdy się ustawisz z jakimś znajomym znasz jego auto i możliwości wtedy można się porównać na pewno nie z przypadkowo napotkaną na drodze osobą :)

Co do modów i odczuć już kilkukrotnie pytano mnie na tym forum jak odczucia po fmicu i rozluźnieniu wydechu i zawsze odpowiadam, ze nie mam pojęcia bo pomiaru nie robiłem, a dupohamownią nie ma się co sugerować bo to są odczucia subiektywne tym bardziej gdy zmieniamy dolot i wydech. Niektórym wystarczy, ze dźwięk się zmieni i to już wpływa na podświadomość i nam się wydaje, że jest N koni więcej ;) Dlatego ja zrobiłem pomiar gołej serii, a następny będzie jak skończę mody wtedy jasno będę mógł komuś odpowiedzieć ile to wszystko tak naprawdę dało bez gdybania i robienia pomiarów kalkulatorem :)
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
Jugol 



Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 2341



Wysłany: Wto Wrz 04, 2012 00:18   

O, dobrze, że przypomniałeś, trza się na hamownię wybrać :ok:
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Wto Wrz 04, 2012 00:24   

Jugol napisał/a:
Macie problem z tymi sekundami, pomiarami, czasami :załamka: Najlepszy pomiar jest na drodze, jak łoję takie 1.8 w benie, najcześciej z Niemcowskiej fabryki, które wg. danych ma łoić mnie ;p A wtedy mam licznik akurat w dupie, bo patrzę na drogę i luknę we wsteczne jak koleś zostaje w tyle.


Nawet ostatnio z kims w dyskusji mi sie przypomnialo, jak kiedys na pulawskiej- 3 pasmowej drodze w W-wie - Evo X nowe wtedy, biale lanserskie podjechalo. Ja wtedy jeszcze ZR-em smigalem, wiec obaj ostro spod swiatel, jak mozna sie latwo domyslic, zostawil mnie o kilka dlugosci, doszlismy do zakretu na wiadukcie, gosc zhamowal ostro i go objechalem ... czyli to znaczy ze ZR w klekocie jest szybszy od Evo X ? bo mnie to tylko rozbawilo, ze mozna kupic evo x zalozyc gumowe chalapacze carbon, i byc mistrzem prostej ;) a na zakrecie dostal baty O_o

i jak dla mnie o to sie rozchodzi. fakty ;) Jak Markzo pisze, ze jego ZS ze zmierzonymi 173 Km, ma 6,4 s do setki, to mnie to interesuje i ciekawi, bo moj ma z hamowni 181 a IMO tyle to nigdy z niego nie wycisne :D a tu sie okazuje, ze licznik, ze rozne starty itp itd... wczesniej ciagle pisal Markzo, ze wilokrotnie mierzone i powtarzalne... :bezradny: dlatego mnie to tak ciekawi, bo moze moj ma cos popsute :D
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Jugol 



Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 2341



Wysłany: Wto Wrz 04, 2012 00:33   

maniaq napisał/a:
bo moze moj ma cos popsute


Na bank- jedź do mechanika, masz blisko ;)
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Wto Wrz 04, 2012 00:40   

Jugol, ale uwazajmy, bo uzywanie ironi ostatnio nie jest dobrze odbierane :nono:


Ps. zaczne od koloru pod maska ;) czerwone jest szybsze ;)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Wakacje czas zacząć .
borsi Offtopic 16 Czw Lip 01, 2010 21:40
kzrr
Brak nowych postów Wydzielone z tematu "Czarna lista sprzedawców"
dotyczy sporu Gonia konta HarryVip
haszczyc Offtopic 173 Pon Sie 19, 2019 11:32
MaReK
Brak nowych postów Komentarze do tematu "Czarna lista sprzedawców"
haszczyc Offtopic 61 Sro Cze 11, 2014 08:48
redbaron
Brak nowych postów warszafka (wycięto z tematu "Zlot a powódź")
Perez Offtopic 64 Pon Maj 31, 2010 23:16
azer
Brak nowych postów Wydzielone z tematu o stłuczce "Sandała"
dobryziom Offtopic 34 Sob Wrz 24, 2011 10:23
apples



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink