Forum Klubu ROVERki.pl :: Warn dla Thrillco - dyskusja o homoseksualizmie
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: maciej
Nie Kwi 26, 2009 18:44
Warn dla Thrillco - dyskusja o homoseksualizmie
Autor Wiadomość
Thrillco
[Usunięty]






Wysłany: Pią Kwi 24, 2009 15:41   

thef napisał/a:
Zresztą dostałeś jej 100% jak piszesz więc się zdecyduj.
Naucz się czytac bo 100% od -100% to jest pewna matematyczna róznica.
thef napisał/a:
Na marginesie to ciekawym jest, że premie świąteczne dostajecie w styczniu, no ale niech sobie tak będzie.
Nie wprowadzaj w błąd kiedy wiesz (tyle ze nie pamiętasz) że mowa jest o premii regulaminowej...takie ocś wynikające z zakładowego układu zbiorowego.
I na prawde nie zamierzam na ten akurat temat z toba dyskutować, bo ty usilnie bedziesz mi tylko udowadniał że mówie nieprawde tylko dlatego, ze nie mam zadnych możliwości wydobyć informacji na temat dośc anonimowego donosu. Brak dowodów nie świadczy o niewinności a jedynie o jej domniemaniu...podobnie jak domniemaniu winy. Poza tym już napisałem...dziesiątki osób przeciw jednej co do której nie mam podstaw twierdzić, że donosi...sam rachunek prawdopodobienstwa daje odpowiedź.

Reszty postu nawet nie bede komentował bo jest zwykłym świadesctwem twej totalnej ignorancji spowodowanej najwyraźniej chyba tym, że jeszcze nie wiele wiesz o życiu...nie wiem, może Cię zbyt mało doświadczyło...ale uwierz mi patrzysz przez dość różowe okulary :)
thef napisał/a:
To właśnie pokazuje Twój problem na tym forum. Stosujesz często właśnie takie chamskie określenia, bo nie potrafisz grzeczniej.
To nie jest mój problem tylko twój, ze uważasz nazywanie rzeczy po imieniu złym...lub tez napisanie komuś czegoś w trybie przypuszczającym lub sugestii. To jak ja pisze to jest moja sprawa a problem to jest twój że nie potrafisz tego zaakceptować. Sytuacja jak kazda inna...np...to ze Ci się bedzie auto psuło to jest twoja sprawa....ale jeśli małżonka bedzie ci za to suszyła głowe to jest jej problem, bo prawdopodomnie zbyt odwykła od jazdy autobusem.
Moze właśnie na tym polega róznica, że kiedy ja mam problem znajduje rozwiązania alternatywne, Ty, jak wielu innych nie szukasz tylko walczysz...troche jak latanie po skrzyżowaniu gdzie co raz wo statniej chwili zapala nam sie czerwone światło i w końcu przechodzimy na czerwonym...a ja spokojnie czekam na zielone tam gdzie stałem lub ide o jedno przejscie dalej bo nic mnie to nie kosztuje..i jeszcze spacerek zalicze.

Joa napisał/a:
a czy to "podswiadome" tolerowanie nie wystarczy? bo jesli toleruje sie nawet podswiadomie, to nie krzyczy sie "ukamienoiwac geja". akceptuje sie fakt, ze sa i juz.
Nie wystarczy bo odmawianie komuś praw, które wg. niego jemu ise należa 9w tym wypadku homoseksualistom) tez jest homofobią...i podswiadomie dajemy przyzwolenie na to ze sa ale kiedy wkracza świadomość to nie chcemy o tym słyszeć, ze moga zyć tak jak my, to jest fobia.

Joa napisał/a:
nie wiem, moze dla Ciebie jest to grzecznosc (posunieta do absurdu czy nawet niepotrzebna), dla mnie jest to szacunek do innych ludzi. dlatego zaprzeczyla bym sama sobie dopiero wyrazajac sie o nich per cioty- pewnie, ze nie powiem homoseksualista, ale jest wiele okreslen o znacznie pozytywniejszym wydzwieku.
nie mam w zwyczaju mowic o ludziach bez szacunku chyba, ze ktos sobie na to personalnie zasluzyl.
i moge Cie zapewnic, ze rozmawiajac na zywo nie wyrazam sie inaczej.
gratuluje...ale nie wierze ze jestes taka idealna :) Nie spotkałem po rpostu nikogo kto nie uzyłby słowa "gej" w sposób pogardliwy, zartobliwy czy ironiczny...moze to jest ugrzecznione i bardzo właściwe okreslenie ale pozostaje jeszcze kwestia jak sie je wypowiada i w jakim kontekście.
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pią Kwi 24, 2009 15:41   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
thef 



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Pią Kwi 24, 2009 16:01   

Thrillco napisał/a:
thef napisał/a:
Zresztą dostałeś jej 100% jak piszesz więc się zdecyduj.
Naucz się czytac bo 100% od -100% to jest pewna matematyczna róznica.
Wiesz co Thrillco, może nie każ mi się uczyć czytać, tylko stosuj interpunkcję, a przynajmniej pisz "-100%", a nie "- 100%". Potem się właśnie dziwisz, że ktoś interpretuje Twoje posty inaczej niż Ty chcesz.
Thrillco napisał/a:
Nie wprowadzaj w błąd kiedy wiesz (tyle ze nie pamiętasz) że mowa jest o premii regulaminowej...
Pisałeś wtedy o premii świątecznej więc sam się zdecyduj.
Thrillco napisał/a:
I na prawde nie zamierzam na ten akurat temat z toba dyskutować, bo ty usilnie bedziesz mi tylko udowadniał że mówie nieprawde tylko dlatego, ze nie mam zadnych możliwości wydobyć informacji na temat dośc anonimowego donosu. Brak dowodów nie świadczy o niewinności a jedynie o jej domniemaniu...podobnie jak domniemaniu winy. Poza tym już napisałem...dziesiątki osób przeciw jednej co do której nie mam podstaw twierdzić, że donosi...sam rachunek prawdopodobienstwa daje odpowiedź.
To nie oskarżaj jak nie masz dowodów. Mogłeś tylko opisać sytuację bez oskarżania, ale wolałeś insynuować, że to ktoś z forum, a w tym temacie, że pewnie nawet ja. To już w ogóle jest bezczelne z Twojej strony. A największą hipokryzją jest to, że sam się popisałeś publicznymi donosami na kolegów z pracy, że są nierobami.
Thrillco napisał/a:
Reszty postu nawet nie bede komentował bo jest zwykłym świadesctwem twej totalnej ignorancji spowodowanej najwyraźniej chyba tym, że jeszcze nie wiele wiesz o życiu...nie wiem, może Cię zbyt mało doświadczyło...ale uwierz mi patrzysz przez dość różowe okulary :)
A ja dla równowagi myślę, że z Ciebie non stop wylewa się jad. Przez jakie ja okulary na życie patrzę i jakie mam doświadczenie, to sobie możesz jedynie gdybać. Może ja nie narzekam na wszystko tak jak Ty i tym się tylko różnimy.
Thrillco napisał/a:
thef napisał/a:
To właśnie pokazuje Twój problem na tym forum. Stosujesz często właśnie takie chamskie określenia, bo nie potrafisz grzeczniej.
To nie jest mój problem tylko twój, ze uważasz nazywanie rzeczy po imieniu złym...lub tez napisanie komuś czegoś w trybie przypuszczającym lub sugestii. To jak ja pisze to jest moja sprawa a problem to jest twój że nie potrafisz tego zaakceptować. Sytuacja jak kazda inna...np...to ze Ci się bedzie auto psuło to jest twoja sprawa....ale jeśli małżonka bedzie ci za to suszyła głowe to jest jej problem, bo prawdopodomnie zbyt odwykła od jazdy autobusem.
Moze właśnie na tym polega róznica, że kiedy ja mam problem znajduje rozwiązania alternatywne, Ty, jak wielu innych nie szukasz tylko walczysz...troche jak latanie po skrzyżowaniu gdzie co raz wo statniej chwili zapala nam sie czerwone światło i w końcu przechodzimy na czerwonym...a ja spokojnie czekam na zielone tam gdzie stałem lub ide o jedno przejscie dalej bo nic mnie to nie kosztuje..i jeszcze spacerek zalicze.
A to to już jakieś lanie wody? Ja piszę o jednym, a Ty zupełnie o czym innym i to nieprawdę. Co ma piernik do wiatraka, jesteś w miejscu publicznym, to wyrażaj się kulturalnie, o nieobrażaniu innych nie wspomnę. Sam zresztą się piekliłeś strasznie w pamiętnym temacie, że ktoś coś o Tobie zasugerował. Zdecyduj więc w końcu jakie masz w tej kwestii zdanie.
 
 
Joa 




Dołączyła: 03 Lip 2008
Posty: 755
Skąd: Warszawa



Wysłany: Pią Kwi 24, 2009 16:07   

Thrillco napisał/a:
nie wierze ze jestes taka idealna

bo nie jestem.

Thrillco napisał/a:
Nie spotkałem po rpostu nikogo kto nie uzyłby słowa "gej" w sposób pogardliwy, zartobliwy czy ironiczny

nie wkladalabym tego do jednego wora- zupelnie inaczej mowi sie zartobliwie, zupelnie inaczej ironicznie, a o pogardliwym tonie juz nie wspomne nawet. i o ile zartobliwie czy ironicznie owszem, tak pogardliwie.
i o ile moge sie smiac z pewnego typu zachowania czy z jakiejs cechy, tak nie bede sie smiala z kogos tylko dlatego, ze jest homo.

Thrillco napisał/a:
podswiadomie dajemy przyzwolenie na to ze sa ale kiedy wkracza świadomość to nie chcemy o tym słyszeć, ze moga zyć tak jak my, to jest fobia.

a to juz jest zadna tolerancja. bo albo akceptujesz, albo nie. w/g mnie skoro przyzwalasz na to, zeby byli, to z automatu dajesz im prawo zyc tak jak wszyscy.
 
 
 
Thrillco
[Usunięty]






Wysłany: Pią Kwi 24, 2009 16:47   

thef napisał/a:
Thrillco napisał/a:
Nie wprowadzaj w błąd kiedy wiesz (tyle ze nie pamiętasz) że mowa jest o premii regulaminowej...
Pisałeś wtedy o premii świątecznej więc sam się zdecyduj.
kolejny raz dowodzisz braków w pamięci lub czytaniu - premia przed świetami...nie oznacza premii świątecznych..nie posiadamy w zakładzie jakiegos systemu premiowania z okazjii swiat. NIe osłabiaj mnie i nie zwalaj znowu na mnie winy za to ze nie umiesz zrozumieć tego co czytasz lub nie pamiętasz tego co było pisane.
Koniec tego tematu moim zdaniem bo znowu zaczynasz kleic zdania tak by to moją osbe przedstawić w najgorszym swietle...i za jakieś 10 lub dalej posótw napisze ze, ok moze ise myliłes i cos niedoczytałes przepraszam...ale słowa już padły i przerpaszam to możesz sobie wiesz co...

[ Dodano: Pią Kwi 24, 2009 16:53 ]
thef napisał/a:
Przez jakie ja okulary na życie patrzę i jakie mam doświadczenie, to sobie możesz jedynie gdybać. Może ja nie narzekam na wszystko tak jak Ty i tym się tylko różnimy.
odróżnij narzekanie od tego co Ci isę wydaje ze jest...kiedy rzeczywistość jest zupełnie inna i może cie to kiedyś zaskoczyć - to odpowiedx dotyczaca twoich wywodów na temat chodzenia do sądów itp...

Joa napisał/a:
a to juz jest zadna tolerancja. bo albo akceptujesz, albo nie. w/g mnie skoro przyzwalasz na to, zeby byli, to z automatu dajesz im prawo zyc tak jak wszyscy.
No wiec właśnie...tolerujesz tylko to że sa i niech se beda czy dajesz przyzwolenie na cąłą reszte?o tym mówimy...ze ta tolerancja to jest taka ...papierowa i szybko rozmaka pod naporem cięzaru gatunkowego jeśli tkai zostanie wyciagnięty na wierzch.
 
 
thef 



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Pią Kwi 24, 2009 17:18   

Thrillco, migasz się od odpowiedzi na moje pytania lub nie komentujesz istotnych spraw, które poruszam na temat Twojego zachowania po warnie ode mnie, czy innych po prostu niewygodnych dla Ciebie (choć na mnie to krzyczałeś, że do czegoś tam się nie odniosłem), ale do tego już wielu ludzi przyzwyczaiłeś.
Zapytam więc o jedno, powiedz mi czy ja Cię gdzieś tu obraziłem i czy Ty mnie obraziłeś? Chcę znać Twoje zdanie z ewentualnymi cytatami.

Thrillco napisał/a:
kolejny raz dowodzisz braków w pamięci lub czytaniu - premia przed świetami...nie oznacza premii świątecznych..nie posiadamy w zakładzie jakiegos systemu premiowania z okazjii swiat. NIe osłabiaj mnie i nie zwalaj znowu na mnie winy za to ze nie umiesz zrozumieć tego co czytasz lub nie pamiętasz tego co było pisane.

Łapiesz za słówka, ale nich Ci będzie, pisałeś o odjęciu premii z wynagrodzenia świątecznego, niech będzie, że premia regulaminowa, bo tak to potem sprecyzowałeś.
Thrillco napisał/a:
Tak Violla i reszta - tak boicie się tego, ze wsród Was jest jakis sk...l, ze wolicie to obracać albo w zart albo znowu przeciwko mnie. Nawet mi się nie chce tego komentowac bo jaj z pogrzebu to nawet ja sobie nie potrafię robic a fakt, ze świąteczne wynagrodzenie bede miał pomniejszone o 100% premii to już nie śmieszy nie tylko mnie...może tego CH...A co wysłał donos to bawi.
źródło: http://forum.roverki.eu/v...ghlight=#279786
Ok miałeś rację, co do nazewnictwa samej premii, ale miała być z wynagrodzeniem świątecznym więc ciekawe, że w styczniu. Ale mniejsza o to, to jest szczegół, a Ty się go uczepiłeś, bo nie miałeś czego innego.

Jeszcze jedno pytanie, dlaczego po prostu nie odwołasz się od warna z uzasadnieniem tylko mnie obrażasz w tym temacie? To jest to Twoje czekanie na zielone światło?

I jeszcze raz wkleję swoje podsumowanie, bo unikasz jego skomentowania:

A tak w ogóle o czym my tu rozmawiamy? Po pierwsze, dostałeś warna, bo zasugerowałeś kobiecie (która notabene ma chyba staż matki dłuższy niż Ty ojca), że jej macierzyństwo może sprowadzać się jedynie do przekazania genów. Jeżeli nie widzisz w tym obrazy, to Twoja sprawa. Po drugie, skoro już się z warnem nie zgadzasz, to interweniuj u innego moderatora albo administratora czy kogoś z zarządu, a nie obrażaj po kolei wszystkich, którzy raczą mieć inne zdanie niż Ty w temacie Twojego zachowania.

[ Dodano: Pią Kwi 24, 2009 17:22 ]
Thrillco napisał/a:
odróżnij narzekanie od tego co Ci isę wydaje ze jest...kiedy rzeczywistość jest zupełnie inna i może cie to kiedyś zaskoczyć - to odpowiedx dotyczaca twoich wywodów na temat chodzenia do sądów itp...
Proszę Cię napisz to jakoś inaczej bo ja nie mogę tego logicznie odczytać, tylko nie wpieraj mi znowu, że nie potrafię. Wywodów? raptem jedno zdanie o tym, że do takiej zabawy bym się nie zniżył, a w życiu właśnie za takie postępowanie ktoś może Cię podać do sądu. Mało masz przykładów w naszej polityce np.?
 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Pią Kwi 24, 2009 18:20   

Thrillco, jak zawsze uciśniony. Rzucasz obelżywe teksty pod adresem każdego, kto ośmieli się mieć inne zdanie, niż Ty, a następnie zgrywasz niewiniątko. Trzeba Ci przyznać, że jesteś w tym coraz lepszy :wink:
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
Thrillco
[Usunięty]






Wysłany: Pią Kwi 24, 2009 18:27   

thef napisał/a:
Thrillco, migasz się od odpowiedzi na moje pytania lub nie komentujesz istotnych spraw, które poruszam na temat Twojego zachowania po warnie ode mnie, czy innych po prostu niewygodnych dla Ciebie (choć na mnie to krzyczałeś, że do czegoś tam się nie odniosłem),
No właśnie jeśli masz o coś pretensje to co najwyżej o to ze miecz jest obosieczny lub kij ma 2 końce.
thef napisał/a:
niech będzie
nie niech bedzie tylko tak było...nie wiem jaki masz system premiowania ja mam ten normalny wynikający z róznych zapisów w prawie i kodeksach.
Nie z wynagrodzeniem światecznym tylko chodziło o prezent na siwta od donosiciela...ja pi... ja ise zastanawiam po co w ogóle na ten temat z toba dyskutuję skoro TY wiesz lepiej co mnie spotkało w pracy!?! To dla mnie jest niepojęte, ale wychodzi na to ze ty o moim zyciu i tego co w nim robie, oraz o czym i kiedy myślę wiesz więcej niż ja...jak mówiłem...jeśli jestes jakimś ufoludkiem to może pisz za mnie moje posty i to co chce w nich powiedzieć!
Rozumiesz Swiateczne wynagrodzenie w jakichś dziwnych kategoriach nie oritując sie nawet kiedy to wynagrodzeine jest mi wypłacane...a to ze premie mi obcięto dopiero w styczniu to juz dobra wola prezesa...i wcale tak być nie musiało. Poza tym nie jest tak ze ktoś coś powie i sie dzieje w firmie zatrudniającej ponad 400 osób. Była opcja że 50%, potem poszło że jednak nie..potem jeszcze raz 50...ostatecznie prezio twardo stanął że 100..minał miesiąc...masz ocś do dodania..mozesz wisz więcej co dzieje ise w firmie w której pracuje...nie zdziwiłbym ise.

Odróznij także Thef obrażanie od osmieszania...bo zostałes co najwyżej osmieszony za niezasadnosć...i wygłaszanie dziwnych tez oraz uważanie ze jestes bardziej mną niż ja sam.
thef napisał/a:
Proszę Cię napisz to jakoś inaczej bo ja nie mogę tego logicznie odczytać, tylko nie wpieraj mi znowu, że nie potrafię.
jak juz mówiłem - to jest twój problem. tak samo jak fakt, ze nie wiesz jak i gdzie pracuję (no moze poza gdzie...ale w sensie co konkretnie robię i robiłem to nie masz pojęcia i mieć nie bedziesz) i nie mozesz wiedzieć czy przypadkiem nie znajdowałem się w pracy w sytuacjach kiedy komuś jasno trzeba było powiedzieć pare słów i nazwac to co robi tak jak sie nazywało vel. kradzież na przykład. I co...wg. ciebie wszyscy latali do sadu zeby mi udowodinc ze co...że ich reka to ine ich reka? Że skoro ktoś narązał na szkode i straty firme nie jest zwyczajnym złodziejem, skoro odnosił z tego wymierne korzyści materialne lub finansowe? Tylko głupek by poszedł do sadu wiedzac, ze w sądzie moze zdarzyć się wszystko a wewnętrznie to po normalnej rozmowie rozejdzie sie po kościach i skończy najwyzej na karze finansowej (sławetne obcięcie premii..REGULAMINOWEJ, być moze przed świetami lub po). WIęc o jakim postepowaniu mi mówisz...o mówieniu bez ogródek...to niech mnie Kasjo poda do sadu i przed inm udowodni, że definitywnie się mylę i że nie przekazuje dziecku genów i bedize wtedy muisała na papierze złożyć gwarancje, ze kazde swoje dziecko wychowa od momentu narodzin po osiągnięcie pełnoletności. I jeszcze jedno...oddzielmy utrzymywanie od wychowaina bo wielu rodziców ograincza się tylko do tego pierwszego...to tez było pierwiastkowo zawarte w mojej wypowiedzi.

Wg. mnie własnie to ze kogoś nie znam daje mi prawo do sugerowania pewnych rzeczy. jesli ta osoba oznajmia że została obrazona i że nic takiego się nie dizeje i nie ma szans się wydarzyć wtedy ok...sorka, myliłem isę lub mogłem się pomylić...ludzka rzecz, kto ise nie myli ten nic nie robi itd. Nie jest jednak obrażeniem zasugerowanie komuś czegokolwiek i nie otrzymanie jednoznacznej odpowiedzi będacej jednoczesnie zaprzeczeniem sugestii...więc zdazyć ise moze. Kasjo w tym konkretnym przypadku nie podała zadnej tego typu odpowiedzi, uznaje więc ze nie została obrazona bo nie moze powiedziec że na 100% tak ise nie stanie. Tak jak ja np. na 100% moge powiedziec ze nie jestem i nie bedę nigdy homo...i żeby nie było watpliwości..nigdy nie byłem, co raz mi ktoś zasugerował.
 
 
thef 



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Pią Kwi 24, 2009 18:43   

Thrillco, lej sobie wodę i pisz co chcesz. Ośmieszyłeś mnie, no ba, insynuując, że na Ciebie doniosłem, że jestem nie mądry, że coś tam i coś tam... To jest to ośmieszanie?

Napisałeś wynagrodzenie świąteczne, ja, że premia świąteczna i co? Czy to aż tak ważne? To ty plączesz się w zeznaniach i mącisz:
Thrillco napisał/a:
Tak Violla i reszta - tak boicie się tego, ze wsród Was jest jakis sk...l, ze wolicie to obracać albo w zart albo znowu przeciwko mnie. Nawet mi się nie chce tego komentowac bo jaj z pogrzebu to nawet ja sobie nie potrafię robic a fakt, ze świąteczne wynagrodzenie bede miał pomniejszone o 100% premii to już nie śmieszy nie tylko mnie...może tego CH...A co wysłał donos to bawi.

Thrillco napisał/a:
Nie z wynagrodzeniem światecznym tylko chodziło o prezent na siwta od donosiciela...ja pi... ja ise zastanawiam po co w ogóle na ten temat z toba dyskutuję skoro TY wiesz lepiej co mnie spotkało w pracy!?!
No proszę, proszę, skomentuj te dwa cytaty, są tak spójne, że ho ho.
Coś się tak uparł na ten sąd? Ja tylko mówię, że publiczne nie poparte dowodami oskarżanie ludzi np. o to, że donoszą może się skończyć w sądzie. Koniec, kropka. Nie sugeruję Kasjo nic w tym temacie, no nie przesadzaj.
Cytat:
WIęc o jakim postepowaniu mi mówisz...o mówieniu bez ogródek...to niech mnie Kasjo poda do sadu i przed inm udowodni, że definitywnie się mylę i że nie przekazuje dziecku genów i bedize wtedy muisała na papierze złożyć gwarancje, ze kazde swoje dziecko wychowa od momentu narodzin po osiągnięcie pełnoletności. I jeszcze jedno...oddzielmy utrzymywanie od wychowaina bo wielu rodziców ograincza się tylko do tego pierwszego...to tez było pierwiastkowo zawarte w mojej wypowiedzi.
O czym Ty tu piszesz w ogóle? Obraziłeś ją sugerując (napiszę to wprost, bo znowu coś wymyślisz, żeby przekręcić), że może być tak marną matką, że jej dziecko nie otrzyma nic wartościowego od niej (w senie wychowania). TAK JA TO ZROZUMIAŁEM i ODCZYTAŁEM. Nie wymyślaj tu jakichś teorii, że tu o geny chodzi.

[ Dodano: Pią Kwi 24, 2009 18:46 ]
Thrillco napisał/a:
co raz mi ktoś zasugerował
I byłeś wściekły i rzucałeś mięsem i że sobie nie życzysz itp. AMEN.
 
 
Thrillco
[Usunięty]






Wysłany: Pią Kwi 24, 2009 18:53   

no i widzisz..cała twoja argumentacja polega na tym ze coś mylnie zrozumiałes - potem ja napisałem bardziej konkretnie ale sie nie ustosunkowałeś tylko nazwałes mnie paroma epitetami.
I nie o osmieszanie w sprawie donosu chodziło czego znowu nie doczytałes...i jak można z toba normalnie dyskutowac skoro ty bierzesz wszystko niedoczytujesz (lub robisz to specjalnie) wrzucasz do jednego gara, mieszasz i wybierasz tylko to co ci odpowiada ale nie ma nic wspolnego jedno z drugim. Ja o marchewce a ty o cebuli...nie da isę w ten sposób rozmawiać.
 
 
thef 



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Pią Kwi 24, 2009 18:57   

A świstak siedzi i siedzi..
 
 
Thrillco
[Usunięty]






Wysłany: Pią Kwi 24, 2009 19:04   

oj siedzi, siedzi...powinni ci go wyciąc.
 
 
Markzo 




Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Pią Kwi 24, 2009 19:04   

bo wiewiórka była nieletnia... :mrgreen:
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Pią Kwi 24, 2009 19:29   

Thrillco napisał/a:
i jak można z toba normalnie dyskutowac skoro ty bierzesz wszystko niedoczytujesz (lub robisz to specjalnie) wrzucasz do jednego gara, mieszasz i wybierasz tylko to co ci odpowiada ale nie ma nic wspolnego jedno z drugim. Ja o marchewce a ty o cebuli...nie da isę w ten sposób rozmawiać.
Ten cytat dokładnie opisuje to, co robisz Ty.

Thrillco napisał/a:
Wg. mnie własnie to ze kogoś nie znam daje mi prawo do sugerowania pewnych rzeczy. jesli ta osoba oznajmia że została obrazona i że nic takiego się nie dizeje i nie ma szans się wydarzyć wtedy ok...sorka, myliłem isę lub mogłem się pomylić...ludzka rzecz, kto ise nie myli ten nic nie robi itd. Nie jest jednak obrażeniem zasugerowanie komuś czegokolwiek i nie otrzymanie jednoznacznej odpowiedzi będacej jednoczesnie zaprzeczeniem sugestii...więc zdazyć ise moze. Kasjo w tym konkretnym przypadku nie podała zadnej tego typu odpowiedzi, uznaje więc ze nie została obrazona bo nie moze powiedziec że na 100% tak ise nie stanie.
Nie widzę powodu, aby odpowiadać na takie brednie :roll:
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
memphisto 




Dołączył: 23 Sie 2008
Posty: 2125
Skąd: Bytom

Rover 200

Wysłany: Pią Kwi 24, 2009 19:31   

Thrillco napisał/a:
oj siedzi, siedzi...powinni ci go wyciąc.


ahahahahaha leze nie żebym prowokował ale.. hahaha :rotfl:
 
 
Thrillco
[Usunięty]






Wysłany: Pią Kwi 24, 2009 19:56   

kasjopea napisał/a:
Nie widzę powodu, aby odpowiadać na takie brednie
Brednie to mozesz usłyszec w wieczornym wydaniu wiadomości lub na wiecach politycznych, nie obrazaj mnie nazywając w ten sposób to co się nazywa "moim zdaniem". I skoro tak bardzo wam zalezy na tym poziomie to dlaczego sami go nie trzymacie? Bo rozumiem ze Kasjo za "brednie" warna nie dostanie, bo to jest na poziomie napisac komuś kto wypowiada swoje zdanie ze bredzi.
 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Pią Kwi 24, 2009 21:00   

Thrillco napisał/a:
Skad wiesz co Kasjo zrobi w przyszłosci skoro nie wiesz co robi teraz? Może przecież w wolnym kraju urodzić dzicko i zostawić je z ojcem, podrzucić do jakiś sióstr, lub gdziekowliek...daj na pismie gwarancje ze zrobi inaczej i wtedy zgadzam sie z warnem. W innym przypadku jest niezasadny. Bo ja ze swojej strony nie jestem zagwarantowac ze jutro wstanie slońce. A jeśli np. Kasjo by rodziła dziś o 23:59 a słońce nie wstanie to...nic poza genami nie bedzie w stanie przekazać...hmm...to gdzie ta obraza?
sądzisz, że tryb przypuszczający tłumaczy wypisywanie takich rzeczy?
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
Thrillco
[Usunięty]






Wysłany: Pią Kwi 24, 2009 21:47   

nie tłumaczy nazwanie tego bzdurami bo nie mozesz zaprzeczyc że takie wydarzenia nie moga mieć miejsca w rzeczywistości...to nie śa bzdury...tkai jest lajf...dzieci w domach dziecka z powietrza ise nie biorą, bociany ich nie przynosza. jakie dajesz gwarancje ze to nie ma szans sie zdarzyć?
A przecież do tych "bzdur' można dopisac całą mase innych rzeczy...wypadków losowych które sprawią ze te bzdury staną się realne (czego nie zyczę) nawet w twoim zyciu...co mi wtedy powiesz, o ile bedziesz mogła?
Obrazasz mnie nazywając to bzdurami.
A tryb przypuszczający stowrzono po to by każdy mógł napisac ze "może ale nie musi" o ile trzyma isę to jakiś realiów...bo nie po to by kotś mi mówił, że "gdyby porwały cię istoty pozaziemskie..." no wtedy to są bzdury

Mimo że napisałaś że pisze bzdury 9które wcale bzdurami nie sa) i stawiasz mnie w pozycji osoby nie do końca moze normalnej lub coś to, tak jak się spodziewałem...warna nie dostaniesz...bo to nie ty nie nalezysz do "klubu".
 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Pią Kwi 24, 2009 21:54   

I znów stara, wypróbowana metoda robienia z siebie ofiary :roll: .

A jeśli warn mi się należy, to go dostanę - bez obaw. A Ty wtedy będziesz miał satysfakcję, że ustrzeliłeś "świętą krowę" :wink: .
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
Thrillco
[Usunięty]






Wysłany: Sob Kwi 25, 2009 08:18   

Zaprzecz i powiedz ze nie jesteś właśnie w gronie tych "świętych krów", skoro możesz sobie bezkarnie obrażać kogoś kto nie moze bezkarnie...nieobrażać Ciebie.
Nie robie z siebie ofiary - pokazuje jaki czasem mamy tu kontrast. jak np. moderator poprzez niedokońca dla mnie zrozumiałe myślenie dopuszcza sie nadużycia a w drugiej podobnej sytuacji (PO RAZ KOLEJNY) reakcji nie ma mimo że zaczęliśmy kolejny dzień a ja warna dostałem 3 min. po napisaniu posta! To ma swoją nazwę - PATOLOGIA
 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Sob Kwi 25, 2009 11:32   

Twoja prawda i tak zawsze jest "jedyną słuszną", dla mnie nie ma o czym dalej rozmawiać. Kończę temat :smile:
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi [ Ankieta ] Jan Bąk donoszący na Thrillco - odsłona 2
kasjopea Offtopic 86 Sro Gru 02, 2009 22:38
maciej
Brak nowych postów Thrillco vs Thef i kawał o viagrze light
Gość Offtopic 307 Pią Sty 16, 2009 13:45
Mayson
Brak nowych postów Kolejna dyskusja nt. LPG
Raptile Offtopic 170 Sro Mar 30, 2011 08:02
Grzem
Brak nowych postów Dyskusja o Maździe 6
MaReK Offtopic 134 Sro Lip 09, 2008 10:15
zdzich44
Brak nowych postów Dyskusja na temat BWR Podolscy
maciej Offtopic 7 Wto Paź 23, 2007 12:45
piter34



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink