Forum Klubu ROVERki.pl :: Warn dla Thrillco - dyskusja o homoseksualizmie
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: maciej
Nie Kwi 26, 2009 18:44
Warn dla Thrillco - dyskusja o homoseksualizmie
Autor Wiadomość
Thrillco
[Usunięty]






Wysłany: Sob Kwi 25, 2009 18:05   

heh..dobre...jak kolezanka z "klubu" poszła o krok za daleko to się temat wydziela ...słaba reakcja.
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sob Kwi 25, 2009 18:05   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
boss.007 




Dołączył: 12 Lis 2008
Posty: 381
Skąd: ANGLIA



Wysłany: Sob Kwi 25, 2009 18:31   

A ja myślę że to była przeginka...która potem przetworzyła się w mocniejsze utarczki słowne i wyciąganie "starych dziejów"...
Myślę że Thrillco dostał warna już tak "zapobiegawczo" bo podstawy do niego nie widzę do dzisiaj...czytając posty kilka krotnie.
_________________
HMMM czy dobrze zrobiłem???...Tak!-ale i tak chcę z powrotem Land Rovera :-)
 
 
Markzo 




Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Sob Kwi 25, 2009 18:51   

boss.007, no to jest nas 2 :wink:
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
fearless
[Usunięty]






Wysłany: Sob Kwi 25, 2009 19:26   

Przeczytałem uważnie całość, tą, jak i tą z którego został wydzielony ten temat i winy Thrillco nie widzę!! Wszystko zaczęło się od tego:
kasjopea napisał/a:
Thrillco napisał/a:
ja zrobię wszystko by moje dziecko nie było homo

a gdyby się w przyszłości okazało, że jest, to cóż takiego zrobisz?

Co w moim rozumieniu, było wyraźną insynuacją w kierunku Thrillco - co do orientacji Jego dzieci.

Thrillco odpowiedział po prostu na atak w ten sposób:
Thrillco napisał/a:
Nie pierwszy raz stwierdzam że stwierdzam to znowu...czytaj litera po literze...teraz zrobie...żeby w przyszłości było...a nie w przyszłości zrobie zeby w przyszłosci nie było...jakas kolej rzeczy byc musi. jeśli jednak tak bardzo tego pragniesz to życze Ci by twoje dziecko było w przyszłosci homo...byc moze nie bedziesz w stanie mu przekazać dlaczego miałoby byc inaczej, zakładając ze przekażesz cokolwiek...poza genami.


...dla mnie w bardzo zrozumiały, po prostu przez te słowa powiedział: "proszę czytaj dokładniej, bo interpretujesz moje słowa w zły sposób." Dalsza część wypowiedzi Thrillco, to już czysta obrona (kontratak) na wypowiedź powyżej.

Nie bronię tu nikogo i nikogo nie oskarżam, ale rzeczywiście chyba ktoś nad interpretuje pewne słowa i wyciąga pochopne wnioski.

Thef uważam, że Thrillco otrzymał warna bezpodstawnie i chyba (tak jak Koledzy wyżej napisali) zapobiegawczo, tak dla zasady - bo (i tu argument) jeszcze kilka dni temu , był taki ciekawy temat, gdzie padały zwroty i odpowiedzi bardziej kwalifikujące się pod warn-a, i jakoś nikt nie reagował i nie było tak zaciekłej interwencji.
 
 
kalisz 




Dołączył: 17 Lip 2008
Posty: 278



Wysłany: Sob Kwi 25, 2009 19:51   

Markzo napisał/a:
boss.007, no to jest nas 2

nawet 3

Przyznaje, że Thrillco, "pojechał" zbyt mocno, potem niepotrzebny warn, pyskówka etc.

A teraz powiedzcie Panowie, co zmieniła Wasza "dyskusja", co tak naprawdę osiągneliście i czy cokolwiek wyjaśniliście?

Niepotrzebne emocje, kolejny konflikt na forum, zapisanych tysiące słów, argumentów, kontrargumentów, słusznych, niesłusznych, wytykanie wad, pomyłek, wzajemne oskarżenia...

nipotrzebnie. :neutral:
 
 
 
Joa 




Dołączyła: 03 Lip 2008
Posty: 755
Skąd: Warszawa



Wysłany: Sob Kwi 25, 2009 19:54   

fearless napisał/a:
Co w moim rozumieniu, było wyraźną insynuacją w kierunku Thrillco - co do orientacji Jego dzieci

no wybacz, to byla insynuacja?
to bylo proste pytanie- o to, jak by zareagowal, gdyby mimo wszelkich prob, dobrych checi i staran wpojenia pewnych rzeczy jego dziecko wybralo inna droge. przeciez to jest mozliwe, przyjdzie dzien, kiedy kazde dziecko zaczyna o sobie decydowac i bardzo czesto wcale nie zyje tak jakby chcieli tego rodzice (od razu zaznaczam- nie mam na mysli w tym momencie tylko homoseksualizmu, moze to byc rownie dobrze wybor zawodu, wybor miejsca zamieszkania itd).
dlatego kompletnie nie rozumiem rzucania sie z tego powodu.
i wystarczyloby nie traktowac wszystkiego az tak osobiscie, a odpowiedz przemyslec 3 a nawet 5 razy.

wrc_fan_ napisał/a:
nipotrzebnie. :neutral:

masz racje.
nie pierwsza juz taka awantura, obawiam sie, ze tez nie ostatnia :(
 
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Sob Kwi 25, 2009 20:10   

bosz..... znow ktos puscil na forum BĄKA :rotfl:

ŻENUA !
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
fearless
[Usunięty]






Wysłany: Sob Kwi 25, 2009 20:22   

Joa napisał/a:
fearless napisał/a:
Co w moim rozumieniu, było wyraźną insynuacją w kierunku Thrillco - co do orientacji Jego dzieci

no wybacz, to byla insynuacja?
to bylo proste pytanie- o to, jak by zareagowal, gdyby mimo wszelkich prob, dobrych checi i staran wpojenia pewnych rzeczy jego dziecko wybralo inna droge. przeciez to jest mozliwe,


Nie jestem stroną w tym konflikcie, ale skoro znakiem zapytania stwierdzasz, że mylę się co do insynuacji ze strony Kasjopeii, to jak wytłumaczysz słowa za które Thrillco otrzymał warn ??

Skoro słowa Kasjopeii nie były insynuacją, ale zawierały takie same składniki zdania (pytające) jak słowa Thrillco to również słowa Thrillco nie były insynuacją, a mimo to zostały tak odczytane, pójdźmy dalej, zostały zinterpretowane jako bezpośredni atak za który otrzymał warna

Dla mnie jedna i druga wypowiedź obu ze stron jest na tym samym poziomie - i jeśli Thrillco dostał warna to Kasjopea również powinna, z drugiej strony patrząc, jeśli Kasjopea nie otrzymał warna to dlaczego Thrillco dostał ??

Maniaq - no może i żenua, ale jednak czasem ktoś tu przesadza z warnami a czasem nie reaguje na rzeczywiste naruszenia regulaminu - i nie mam tu w tej chwili na myśli Thef-a.

[ Dodano: Sob Kwi 25, 2009 20:23 ]
wrc_fan_ napisał/a:
Markzo napisał/a:
boss.007, no to jest nas 2

nawet 3


wrc_fan nawet 4 !!
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Sob Kwi 25, 2009 20:28   

ladna pogoda byla, cieply wieczor jest ...

idzcie wszyscy sie przewietrzyc :D ja pojde , a co ! jak wroce niech ten temat spadnie w odmety hydeparku ;)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Krzysi3k 




Dołączył: 02 Sty 2009
Posty: 3067
Skąd: Warszawa

Rover 25

Wysłany: Sob Kwi 25, 2009 20:38   

fearless napisał/a:
wrc_fan nawet 4 !!


Nawet 5 :)
_________________
Sprzedam wszystkie części do MG ZR :)
https://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=101710
 
 
Zukowaty 




Dołączył: 05 Cze 2008
Posty: 2438
Skąd: Uć-Poznań



Wysłany: Sob Kwi 25, 2009 20:46   

kasjopea napisał/a:
Thrillco napisał/a:
ja zrobię wszystko by moje dziecko nie było homo

a gdyby się w przyszłości okazało, że jest, to cóż takiego zrobisz?

Dla mnie to jakoś normalne pytanie a nie atak. Dyskusja wręcz. Kasjo zapytała co by zrobił Thrillco jak by się jednak okazało w przyszłości.Nie widzę w tym żadnych podtekstów.
Thrillco napisał/a:
jeśli jednak tak bardzo tego pragniesz to życze Ci by twoje dziecko było w przyszłosci homo
Thrillco napisał/a:
byc moze nie bedziesz w stanie mu przekazać dlaczego miałoby byc inaczej
Thrillco napisał/a:
zakładając ze przekażesz cokolwiek...poza genami.

Za to jak dla mnie ostrą przeginką były te teksty. Ja bym się !@!$#ł na pewno.
_________________
Koła wystarczą 4...cylindrów musi być 5
 
 
 
Krzysi3k 




Dołączył: 02 Sty 2009
Posty: 3067
Skąd: Warszawa

Rover 25

Wysłany: Sob Kwi 25, 2009 21:08   

Skoro niektórzy tak łatwo się denerwują to może trzeba czasem zamknąć oczy, policzyć do 10 i wtedy ewentualnie jeśli pomoże to pisać...
Ja zdania nie zmieniam - jeśli Thrillico dostał warna to tak samo powinien się należeć dla Kasjo. Nie dlatego, że kogoś faworyzuje, tylko dlatego, że to była całkiem normalna dyskusja, gdzie każdy wyrażał swoje poglądy. Zaczęło się od uszczypliwego pytania Kasjo. A w tej wypowiedzi Thrillico za którą dostał warna nie widzę nic, ale to nic obraźliwego...
 
 
fearless
[Usunięty]






Wysłany: Sob Kwi 25, 2009 21:14   

Zukowaty, - a przeczytałeś wątek z którego został wydzielony temat ?? nie cytuj wybiórczo, bo wtedy nawet zwykłe słowo może zabrzmieć jak atak, czy też obraza.
Mam wrażenie, że zacytowałeś to co było wygodnie zacytować, całość wypowiedzi jest w zupełnie innym tonie.

Krzysi3k5 napisał/a:
Zaczęło się od uszczypliwego pytania Kasjo. A w tej wypowiedzi Thrillico za którą dostał warna nie widzę nic, ale to nic obraźliwego...


:ok:
 
 
Joa 




Dołączyła: 03 Lip 2008
Posty: 755
Skąd: Warszawa



Wysłany: Sob Kwi 25, 2009 21:14   

no jesli nie widzicie odrobiny roznicy w wypowiedziach Kasjo i Thrillco, to faktycznie mozna byc zdziwionym warnem.
ale w/g mnie diametralnie sie roznily, ot co.

Zukowaty, dokladnie :ok: .
 
 
 
boss.007 




Dołączył: 12 Lis 2008
Posty: 381
Skąd: ANGLIA



Wysłany: Sob Kwi 25, 2009 21:14   

Widac chodzi o to,że Ludzie tutaj czytają,a raczej rozumieją wszystko na swój sposób i raczej nie dojdziemy do porozumienia,a tym bardziej do cofnięcia warna.
Ja sam miałem małe starcia z Thrillco,ale nie skreśliłem Go całkowicie dlatego że ma własne zdanie i "wali"prosto z mostu,i wielki szacun że Potrafił tak się bronic i w miarę normalnie odpowiadac na naskoki nie tylko z jednej strony.
_________________
HMMM czy dobrze zrobiłem???...Tak!-ale i tak chcę z powrotem Land Rovera :-)
 
 
fearless
[Usunięty]






Wysłany: Sob Kwi 25, 2009 21:19   

Joa napisał/a:
no jesli nie widzicie odrobiny roznicy w wypowiedziach Kasjo i Thrillco, to faktycznie mozna byc zdziwionym warnem.


Dla mnie obie mają ten sam wydźwięk.

Joa napisał/a:
ale w/g mnie diametralnie sie roznily, ot co.


a według mnie - nie... i tu się różnimy.

Na tym kończę swoje wypowiedzi w tym temacie(o ile nikt mnie nie wezwie do tablicy), napisałem co o tym sądzę, takie jest moje zdanie, którego nie zmienię.
 
 
Krzysi3k 




Dołączył: 02 Sty 2009
Posty: 3067
Skąd: Warszawa

Rover 25

Wysłany: Sob Kwi 25, 2009 21:21   

Joa napisał/a:
no jesli nie widzicie odrobiny roznicy w wypowiedziach Kasjo i Thrillco, to faktycznie mozna byc zdziwionym warnem.


Ja widzę - Kasjo jest bardziej wyrafinowana i przebiegła, a Thrillico mówi wprost co go boli, ale w obu przypadkach to jest to samo tylko, że w innej otoczce.
Albo zdjęcie warna z Thrillico, albo warn dla Kasjo...
 
 
Joa 




Dołączyła: 03 Lip 2008
Posty: 755
Skąd: Warszawa



Wysłany: Sob Kwi 25, 2009 22:18   

Krzysi3k5 napisał/a:
Albo zdjęcie warna z Thrillico, albo warn dla Kasjo...

powiem tak- jesli Thrillco poczul sie pokrzywdzony przyznaniem warna- mogl zalatwic sprawe calkiem inaczej. wystarczyloby wyslac PW do innego moda, przedyskutowac, albo sie zgodzic albo nie.
ale absolutnie nie, tak sie nie dalo, nalezalo napisac o TWA, nalezalo zwyzywac Thef'a i zachowac sie.. no bylo widac jak. i w calej tej "akcji" wlasnie to bylo najsmutniejsze.
zreszta mam nadzieje, ze cala sytuacja nie bedzie tak zostawiona.

Krzysi3k5 napisał/a:
Kasjo jest bardziej wyrafinowana i przebiegła

:lol:

Krzysi3k5 napisał/a:
Thrillico mówi wprost co go boli

i to jest ok, tylko po co zakladac, ze kazde wypowiedziane w jego kierunku zdanie ma byc osobista wycieczka i na pewno ma jakis podtekst?

Krzysi3k5 napisał/a:
w obu przypadkach to jest to samo tylko, że w innej otoczce

popatrz jak rozwinela sie dyskusja miedzy Thrillco i Kasjo po tych 2 zdaniach - nie widac roznicy? naprawde obydwoje zareagowali tak samo? coz.


no i chyba naprawde czas skocznyc ta dyskusje- co mialam do napisania napisalam, reszta niech sie zajma moderatorzy.
 
 
 
boss.007 




Dołączył: 12 Lis 2008
Posty: 381
Skąd: ANGLIA



Wysłany: Sob Kwi 25, 2009 22:38   

Joa napisał/a:

powiem tak- jesli Thrillco poczul sie pokrzywdzony przyznaniem warna- mogl zalatwic sprawe calkiem inaczej. wystarczyloby wyslac PW do innego moda, przedyskutowac, albo sie zgodzic albo nie.

Tak czysta oczywista :razz:
Joa napisał/a:
ale absolutnie nie, tak sie nie dalo, nalezalo napisac o TWA,

Tak to wyglądało...nikt tu nie jest wróżką
Joa napisał/a:
popatrz jak rozwinela sie dyskusja miedzy Thrillco i Kasjo po tych 2 zdaniach

I tak powinno pozostac...bez udziału osób trzecich
Joa napisał/a:
nalezalo zwyzywac Thef'a i zachowac sie.. no bylo widac jak. i w calej tej "akcji" wlasnie to bylo najsmutniejsze.

Poszło w dwie strony...nie tylko w jedną
Joa napisał/a:
zreszta mam nadzieje, ze cala sytuacja nie bedzie tak zostawiona.

Już dawno powinno by koniec...ale widac nikomu się "nie pali"...ciekawe co by się działo jak taka sytuacja działa by się z inną osobą...
_________________
HMMM czy dobrze zrobiłem???...Tak!-ale i tak chcę z powrotem Land Rovera :-)
 
 
memphisto 




Dołączył: 23 Sie 2008
Posty: 2125
Skąd: Bytom

Rover 200

Wysłany: Sob Kwi 25, 2009 23:45   

jako 6 uważam, że WARN jest zbędny

Uważam również (tylko moje odczucie) że jest tutaj dyskryminacja 'sympatyków' przez np 'klubowiczów'

Z tego co widzę są tylko 2 osoby które uważają, że warn był słuszny

Theff i Joa

Cała reszta (która się zaczeła wypowiadać) uważa, że nie był słuszny.
Widzę, sytuacja jest podobna jak w rządzie - Naród - NIE a Rząd - TAK !

Jestem pewien, że jakby było JAWNE głosowanie czy warn powinien zostać zdjęty to by był zdjęty. Oczywiście Jawne a nie ankieta do której 'my' nie mamy wglądu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi [ Ankieta ] Jan Bąk donoszący na Thrillco - odsłona 2
kasjopea Offtopic 86 Sro Gru 02, 2009 22:38
maciej
Brak nowych postów Thrillco vs Thef i kawał o viagrze light
Gość Offtopic 307 Pią Sty 16, 2009 13:45
Mayson
Brak nowych postów Kolejna dyskusja nt. LPG
Raptile Offtopic 170 Sro Mar 30, 2011 08:02
Grzem
Brak nowych postów Dyskusja o Maździe 6
MaReK Offtopic 134 Sro Lip 09, 2008 10:15
zdzich44
Brak nowych postów Go Pro kamera - filmy, dyskusja
maniaq Offtopic 28 Pon Wrz 26, 2011 12:42
MaReK



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink