Forum Klubu ROVERki.pl :: [Offtopic] Czarna lista sprzedawców !! - opinie
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: MaReK
Czw Maj 12, 2011 00:26
[Offtopic] Czarna lista sprzedawców !! - opinie

Czy przyda się coś takiego?
Autor Wiadomość
sknerko 
Klubowicz

Wysłany: Wto Kwi 28, 2015 12:53   Kolejny oszust na allegro

Kolejny oszust na allegro. Koleś ma nick allegrowy muszkiet4x4 Jego link: http://allegro.pl/show_user.php?uid=13804924

Kupiłem u chama maskę która zapewniał że ma delikatne ryski do polerowania a przysłał złom który nie nadawał się prawie do lakierowania, oczywiście odesłałem mu towar ale niestety nieubezpieczoną przesyłką i teraz gad pisze że dostał zwrot uszkodzony i przez telefon zwyzywał mnie że mam czelność dzwonić i dowiadywać się o co chodzi.
Dopiero teraz przejrzałem jego komentarze i widzę ze to jego stały sposób na zarobek. UWAZAJCIE na gnoja.
teraz Rover 75 2.0 V6 Charme [mruczek] zobaczymy kupiony 13 w niedzielę :)
LR Freelander 1.8 SCAPA Sport

SPAMU¦

Wysłany: Wto Kwi 28, 2015 12:53   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)

Aragorn 

Rover 75

Wysłany: Czw Cze 04, 2015 23:23   Re: [Offtopic] Czarna lista sprzedawców !! - opinie

WojWas napisał/a:
Ja do tej rozszerzającej się w przerażającym tempie listy dodam edpol19.
Jest to sklep:
AUTO HANDEL ''MAXPOL''
EDYTA FISCHER
Chwałszyce 4
62-330 Nekla

Zamówiłem osłonki na głośniki i listwy 18 lipca i o ile listwy były ok, to osłonki na głośniki były w innym kolorze i wszystkie zaczepy połamane. Nie będę się zagłębiał w szczegóły. Po wielu niemiłych rozmowach i interwencji Miejskiego Rzecznika Konsumentów, po 3 miesiącach miałem dopiero kolejną idiotyczną rozmowę w przedstawicielem owej firmy który dziwnym trafem w końcy chce mi oddać pieniądze.
Jeżeli nie chcecie mieć niemiłych wspomnień ze sprzedawcą, to nie polecam tam kupować.

edit (07.10.2013):
Z dniem dzisiejszym dopiero otrzymałem zwrot pieniędzy oraz list wyjaśniający (oczerniający mnie). Ten sam list trafił do Miejskiego Rzecznika Konsumentów. Po przeczytaniu po prostu większych kłamstw nie słyszałem. Ale mądry polak po szkodzie. I od teraz przy kupowaniu jakichkolwiek rzeczy przez telefon będę po prostu nagrywał rozmowy.

Skoro już ta firma jest na forum dopiszę swoje przygody z nią związane. Kupiłem u nich roletę elektryczną do 75 to co otrzymałem to jakiś dramat roleta z dziurami wyłamane mocowania, nie nadawała się do użytku i ponownego montażu. Po kontakcie telefonicznym odesłałem roletę na swój koszt po czym kontakt się urwał nie odp na maile jak się dodzwoniłem to usłyszałem że zajmą się sprawą ale po kilku miesiącach dałem spokój bo kontakt z tymi krętaczami i oszustami był mega męczący. Wystawiłem negatywny komentarz na allegro i pożegnałem się z kwotą 200zł niby nie dużo ale dla nich jeśli oszukają w miesiącu kilka osób uzbiera się ładna sumka. Roletę kupiłem u innego uczciwego sprzedawcy.

bad_gs 

Wysłany: Wto Wrz 01, 2015 12:54   

Sklep tomateam.pl 2 miesiące czekam za częścią i ani towaru ani zwrotu pieniędzy nie ma. Dlatego odradzam tam jakiekolwiek zakupy...

natsu9 

Wysłany: Pon Wrz 21, 2015 20:26   

bad_gs napisał/a:
Sklep tomateam.pl 2 miesiące czekam za częścią i ani towaru ani zwrotu pieniędzy nie ma. Dlatego odradzam tam jakiekolwiek zakupy...

Jakiś czas temu też robiłem tam zakupy i powiem że trochę dziwnie ;\ wszystko jest ale jak chcesz kupić to tego nie ma tamto jest innego producenta itp chociaż wysyłka szybka. Zamawiałem sprzęgło i chyba siłowniczki.

michalsky 

Wysłany: Czw Paź 15, 2015 12:10   

Mam nadzieję, że zawiadamiacie allegro o nieuczciwych sprzedawcach. Nie wystarczy tylko pisać o tym na forum, heh... Nie każdy to przeczyta, a wielu "natnie się" na takiego oszusta.

TomStedd 

Wysłany: Pią Sty 15, 2016 18:54   [R75] Czarna lista sprzedawców !!

Wstępne telefoniczne zamówienie części samochodowych (sonda lambda i czujnik położenia wałka rozrządu do samochodu Rover 75) w firmie GT Parts (www.tomateam.pl) nastąpiło na początku listopada 2015r. Przesyłka miała zostać nadana po 11 listopada, czyli po Święcie Niepodległości. Wobec braku przesyłki skontaktowałem się z firmą i otrzymałem zapewnienie, że części zostaną wysłane. Przelew na kwotę 558 zł został dokonany jeszcze tego samego dnia.
Od 24 listopada oczekiwałem na zamówioną przesyłkę. W międzyczasie podejmowałem bezskuteczne próby kontaktu telefonicznego i mailowego. Jedyną odpowiedzią ze strony firmy był mail z 6 grudnia, w którym zostałem poinformowany, że zamówione części zostaną wysłane „ponownie” (przy czym nie było pierwszej przesyłki, która mogła zostać przeze mnie nie odebraną) w dniu 7 grudnia.
Kurier dostarczył przesyłkę 9 grudnia, ale po rozpakowaniu jej okazało się, że w środku znajduje się jedynie sonda lambda, a brak jest czujnika położenia wałka rozrządu, czyli zrealizowano jedynie połowę zamówienia. Dodam, że do przesyłki nie był dołączony paragon fiskalny lub inny dokument potwierdzający zakup.
Dodatkowo okazało się, że przesłana wcześniej sonda lambda nie pasuje do mojego samochodu. Po demontażu części mechanik stwierdził, że kształt jest zupełnie inny, niż
w przesłanej sondzie . Od razu zadzwoniłem do firmy Tomateam i po rozmowie otrzymałem zapewnienie, że po 30 minutach ktoś się ze mną skontaktuje i wyjaśni błędną dostawę. Wszelkie próby kontaktu były nadal ignorowane przez tą firmę.
Sprawa została zgłoszona na policję. Po kontakcie policja-firma otrzymałem od właścicielki zapewnienie, że już mi zwraca pieniądze (było to jeszcze pod koniec zeszłego roku), a ja jej mam odesłać część, ale tradycyjnie już zostałem oszukany i zwrotu nie ma. Policja poprosiła o pomoc prawną odpowiednią terytorialnie komendę w Warszawie i zobaczymy, co będzie dalej, bo ja na pewno sprawy nie odpuszczę - nie będzie oszust działał bezkarnie.
Siedziba i nazwa firmy to:
GT Parts, ul. Ziębicka 1, 01-461 Warszawa
Firma oferuje swoje usługi poprzez stronę internetową www.tomateam.pl, a kontakt mailowy realizowany był na adres tomateam@tomateam.pl

takasa104 

Wysłany: Pią Sty 22, 2016 19:23   

Mam nadzieję, że wzięliście pod uwagę to co napisał michalsky. Allegro musi wiedzieć o oszustach!

dafa 

Ostrzeżeń:
3/3/6
Wysłany: Pon Sty 30, 2017 13:54   

Bordos, ale kolega wyzej polecil :D

Odpowiedz do tematu