Forum Klubu ROVERki.pl :: Wydzielone z tematu "Czarna lista sprzedawców"
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Wydzielone z tematu "Czarna lista sprzedawców"

dotyczy sporu Gonia konta HarryVip
Autor Wiadomość
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4528
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Czw Wrz 19, 2013 17:50   

HarryVip napisał/a:
maciej sorki, ale poziom tej dyskusji zszedł już za nisko. Nawet jak dla mnie. Twoja racja - mój spokój. Będziesz miał pewnie okazję się jeszcze wykazać. Oszczędzaj siły. Co do PW... hmmm... no już sama nazwa wskazuje, że są to PW. Może oszczędź postronnym czytelnikom lektury.

W którym miejscu, bo to ciekawe?
Bo chyba znów sugerujesz, że to z mojej strony ten poziom zszedł za nisko, a to nie prawda.
I rozumiem, że jak prywatnie obrażasz i prowokujesz, zahaczasz o dzieciństwo, rodzinę, zdrowie psychiczne i kilka innych, to jest okay, ale upublicznienie tego to już Ci nie pasuje?

Czego się boisz, skoro i tak już raz pokazałeś publicznie "na co Cię stać"?

Więc powtarzam - jeśli się zgodzisz, to upublicznię WSZYSTKO co obaj napisaliśmy od pierwszego PW dotyczącego Twojego ostrzeżenia.

Zgadzasz się?
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Czw Wrz 19, 2013 17:50   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
HarryVip 




Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 632
Skąd: Zakopane

MG ZT-T

Wysłany: Czw Wrz 19, 2013 18:07   

Drogi macieju. Odpowiem Ci pawie tak pokrętnie, jak tylko Ty potrafisz. Od dłuższego czasu piszesz nie na temat (ja też, ale zawsze jak chcę przestać, dolewasz oliwy do ognia), co chyba nie jest mile widziane na tym forum. Zwróć uwagę, czego wątek dotyczy i postaraj się nie wkraczać poza ramy tematu. Obiecuję, że zrobię to samo. Co do PW. Prywatnie mogę Ci nawrzucać w rajtuzy, aż oczka polecą. Nikogo poza Tobą nie powinno to obchodzić. Nie robię tego publicznie, ponieważ jest to sprzeczne z Regulaminem i co ważniejsze - polskim prawem. Zastanów się i odpowiedz, czy wszystkie zwroty i wyrażenia z naszych PW nadają się do powszechnej publikacji? Moim zdaniem nie. Jeśli masz takie życzenie - mogę Ci wszystko co napisałem powtórzyć osobiście, w oczy. Jeśli nie chcesz, mogę nawet na Ciebie nie patrzeć. To tyle.
 
 
pelson91 




Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 2236
Skąd: Sochaczew

Rover 75

Wysłany: Czw Wrz 19, 2013 18:10   

maciej napisał/a:
Więc powtarzam - jeśli się zgodzisz, to upublicznię WSZYSTKO co obaj napisaliśmy od pierwszego PW dotyczącego Twojego ostrzeżenia.

Proponuję takie rzeczy upubliczniać raczej Sądowi, nie wszyscy na forum muszą widzieć jakim mięskiem się obrzucacie na PW. PW to PW, prywatna wiadomość, skierowana do konkretnego użytkownika, nieupubliczniona.

HarryVip napisał/a:
Nikogo poza Tobą nie powinno to obchodzić.

Ot, co.
_________________
Pozdrawiam,
pelson91
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4528
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Czw Wrz 19, 2013 18:18   

pelson91, to obrzucanie było jednostronne, ale to strona obrzucająca zarzuca mi teraz, że "próbowałem obrazić, sprowokować i wyprowadzić z równowagi", gdy było wprost przeciwnie.

Zauważ, że ja nie boję się upublicznienia również moich postów, bo nie ma tam nic co obelżywego, ani nic sprowokowałoby zachowanie HarryVip'a wobec mnie.

Ale jak widać HarryVip tak się zapędził pisząc PW, że teraz wstydzi się ich upublicznić, co nie przeszkadza mu oskarżać mnie o zachowania, które sam bez przerwy prezentuje.
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
HarryVip 




Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 632
Skąd: Zakopane

MG ZT-T

Wysłany: Czw Wrz 19, 2013 18:52   

Drogi macieju. Na Twoim miejscu to ja bym się wstydził upublicznienia. :mrgreen: Przejrzałem pobieżnie PW pisane przeze mnie. Są niezłe. :D Naprawdę. W sumie to nawet mięsa tam nie ma. Zgodzę (co nie jednoznaczne ze "zgadzam") się kolego na publikację pod dwoma warunkami:
1. Zrobisz to w oddzielnym wątku (jest tu na forum dział pt. humor?).
2. Upublicznienie nie nastąpi przed zakończeniem wszystkich postępowań sądowych związanych z Małgorzatą Z., o których wspominała w swojej dzisiejszej wypowiedzi.

Do tego czasu będę się starał nie wchodzić Ci w drogę. Na forum oczywiście.
Może być?

P.S.
Nadal uważam że:
pelson91 napisał/a:
PW to PW, prywatna wiadomość, skierowana do konkretnego użytkownika, nieupubliczniona.


[ Dodano: Czw Wrz 19, 2013 18:52 ]
I może wstrzymaj się z subiektywną oceną PW do czasu, aż zrobią to czytelnicy po publikacji.
 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Czw Wrz 19, 2013 20:36   

HarryVip napisał/a:
Co do warna - waga była chyba inna kolego. Ale to mało ważne. Co istotne, nie kwestionowałem zasadności tego ostrzeżenia, a jedynie prosiłem o obniżenie wagi. Znamienne, prawda?


Hmmmm, z archiwum jasno wynika, że dostałeś trzy ostrzeżenia o wadze 1 (pierwsze z nich pierwotnie miało większą wagę, ale poszliśmy Ci na rękę i obniżyliśmy ją): http://forum.roverki.eu/w...rchive&start=50 .
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
HarryVip 




Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 632
Skąd: Zakopane

MG ZT-T

Wysłany: Czw Wrz 19, 2013 21:05   

Słoneczko, i to jest wg Ciebie najważniejsza kwestia? Przecież wyraźnie napisałem:

HarryVip napisał/a:
Co do warna - waga była chyba inna kolego. Ale to mało ważne. Co istotne, nie kwestionowałem zasadności tego ostrzeżenia, a jedynie prosiłem o obniżenie wagi. Znamienne, prawda?


że to mało ważne. Warny były i się zmyły. Minęły trzy miesiące, pokuta odbyta. Staram się jak mogę przestrzegać Regulaminu. Zważywszy kolejną kłamliwą (chyba nie masz wątpliwości) i prowokacyjną wypowiedź Goni wykazuję maksimum dyscypliny i opanowania. A Ty się teraz czepiasz nieistotnych szczegółów. W jakim celu? Dla zasady? Jakiej?

[ Dodano: Czw Wrz 19, 2013 21:05 ]
kasjopea napisał/a:
[ale poszliśmy Ci na rękę i obniżyliśmy ją):

A ja podziękowałem za zrozumienie. Mam podziękować jeszcze raz? Ile jeszcze razy będziesz mi wytykała błędy? Kara odbyta. Czego więcej oczekujesz?
 
 
tuners 




Dołączył: 22 Sie 2010
Posty: 1277
Skąd: Kraków

MG ZR

Wysłany: Czw Wrz 19, 2013 21:59   

O kasjo i pelson przyszli to trzeba donieść po kieliszku bo chyba noc będzie długa :-)

Żeby nie odbiegać od tematu

Prywatna wiadomość oznacza Prywatną wiadomość nie popadajmy w paranoje
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Ciufa 




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 2012
Skąd: Piekary Śląskie



Wysłany: Czw Wrz 19, 2013 22:28   

tuners napisał/a:
Żeby nie odbiegać od tematu

najlepszy dowcip jaki slyszalem w tym roku
w tym temacie juz nikt nie pisze na temat :D
_________________
CHOCIAŻ W DOMU GŁÓD I NĘDZA, 6 CYLINDRÓW MNIE NAPĘDZA
http://www.youtube.com/user/ciufciaaaa
 
 
 
pelson91 




Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 2236
Skąd: Sochaczew

Rover 75

Wysłany: Czw Wrz 19, 2013 22:41   

tuners napisał/a:
O kasjo i pelson przyszli to trzeba donieść po kieliszku bo chyba noc będzie długa :-)

Nie nei, ja się w to nie mieszam ;) zrobiłem popcorn i zasiadłem w fotelu wygodnie. Posiedzę do północy i zawijam ;)
_________________
Pozdrawiam,
pelson91
 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Czw Wrz 19, 2013 23:08   

HarryVip napisał/a:
Słoneczko
Jeszcze kilka postów wcześniej byłam "Panią", a teraz "Słoneczko"? I kto tu jest hipokrytą?
Nie życzę sobie, abyś zwracał się do mnie w ten sposób.

HarryVip napisał/a:
i to jest wg Ciebie najważniejsza kwestia? Przecież wyraźnie napisałem:

HarryVip napisał/a:
Co do warna - waga była chyba inna kolego. Ale to mało ważne. Co istotne, nie kwestionowałem zasadności tego ostrzeżenia, a jedynie prosiłem o obniżenie wagi. Znamienne, prawda?


że to mało ważne. Warny były i się zmyły.


Ja bym raczej odniosła się do drugiej części tego cytatu. Zgadzałeś się z zasadnością ostrzeżenia, ale pisałeś do Maćka, żeby obniżył Ci jego wagę z 1 na 0, tak? Znamienne.

Ważne jest to, że sam motasz się w swoich wypowiedziach. Prowokujesz, a zarzucasz to innym. Jeśli nie masz zamiaru ciągnąć dyskusji to ją skończ i przestań się realizować w ten sposób.
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
HarryVip 




Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 632
Skąd: Zakopane

MG ZT-T

Wysłany: Czw Wrz 19, 2013 23:48   

kasjopea napisał/a:
Ja bym raczej odniosła się do drugiej części tego cytatu. Zgadzałeś się z zasadnością ostrzeżenia, ale pisałeś do Maćka, żeby obniżył Ci jego wagę z 1 na 0, tak? Znamienne.
Ważne jest to, że sam motasz się w swoich wypowiedziach. Prowokujesz, a zarzucasz to innym. Jeśli nie masz zamiaru ciągnąć dyskusji to ją skończ i przestań się realizować w ten sposób.


Albo nie masz pojęcia o czym piszesz, albo świadomie kłamiesz! Chcę wierzyć w pierwszą opcję, ale obstawiam drugą.

Kod:
Od:     HarryVip
Do:     maciej
Wysłany:     Sro Cze 12, 2013 10:59
Temat:     Wyjaśnienie.    
Proszę o odwołanie ostrzeżenia. Odpowiadając na post korzystałem z linku w wiadomości e-mail otrzymanej z forum. Nie ma w tym fakcie mojej winy. Posty tunersa i Goni też zostały przeniesione, a nie dostali ostrzeżeń. Rozgraniczasz użytkowników na równych i równiejszych?
Pozdrawiam chłodno.


To treść mojej prośby. Ochłoń trochę, bo posuwasz się za daleko w swoim zacietrzewieniu.

[ Dodano: Czw Wrz 19, 2013 23:48 ]
Ciufa napisał/a:
w tym temacie juz nikt nie pisze na temat :D

No to ja się wyłamię (jako wzorowy od niedawna forumowicz, nie no ciężko mi to przez klawiaturę przechodzi :rotfl: ) i napiszę trochę w temacie, bo jakoś sympatycy GT PARTS zamilkli, po ostatniej kompromitacji Goni. Ten niewielki objętościowo fragment tekstu bezwzględnie obnaża mechanizm działania Małgorzaty Z. Na forum wali ściemę na maksa, jaka to ona szlachetna, uczciwa. Wskazuje gesty handlowe, standardy europejskie, sprzęt zastępczy, dobrą wolę, czyste intencje. Mnie odsądza od czci i wiary, oczernia, pomawia, prowokuje na wszelkie możliwe sposoby. A przed sądem co? Nagle czar pryska i ukazuje się w całej okazałości prawdziwe oblicze (Waszej - oczywiście nie mam na myśli wszystkich - ukochanej) Goni. Kłamstwo, krętactwo, mataczenie z niskich pobudek - chęci odwetu, zemsty. Pytanie brzmi za co? Czy za to, że przy pomocy sądu zmusiłem Ją do oddania tego, co była mi winna? A może za to, że nie pozwoliłem robić z siebie idioty? Czy może za sam fakt upominania się o swoje? Zaiste to wyjątkowa bezczelność z mojej strony. Ostatnia wypowiedź tylko potwierdza to co napisałem. Niby w zasadzie nie chciała już pisać, no ale ja znowu coś wymyśliłem (kwestionuje nawet prawomocne uzasadnienie sądu) i w sumie nie chce, ale musi zareagować i za chwilę kłamie bezczelnie bez mrugnięcia okiem. Naprawdę trzeba mieć tupet i kompletny brak szacunku, nie tylko dla mnie, ale dla wszystkich czytających.
M.in. dlatego jestem spokojny o wynik kolejnych (ewentualnych) postępowań sądowych. W takich okolicznościach z cała pewnością obronię swoje racje.
Po raz kolejny ale i ostatni oświadczam, że dla mnie sprawa GT PARTS jest zamknięta. Odzyskałem pieniądze, zrezygnowałem (dobrowolnie i świadomie) z dochodzenia zwrotu poniesionych kosztów. Takie były moje intencje. Cel osiągnąłem. Koniec. Kropka. Jeśli Małgorzata Z. uważa inaczej, uprzedzam że następnym razem poniesie wszelkie koszty związane ze swoim postępowaniem i moim pełnomocnikiem. Rozważyłbym te słowa.
 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Pią Wrz 20, 2013 00:03   

Nie bądź bezczelny.
Odnoszę się do tego, co sam napisałeś w tym wątku:

HarryVip napisał/a:
Cytat:
Co do warna - waga była chyba inna kolego. Ale to mało ważne. Co istotne, nie kwestionowałem zasadności tego ostrzeżenia, a jedynie prosiłem o obniżenie wagi. Znamienne, prawda?


Dostałeś ostrzeżenie o wadze jeden. W jaki sposób Maciek miał Ci ją obniżyć, skoro jest to najniższa możliwa?

To oczywiście teraz nie ma już znaczenia, a jedynie pokazuje Twoją "prawdomówność".
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
HarryVip 




Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 632
Skąd: Zakopane

MG ZT-T

Wysłany: Pią Wrz 20, 2013 00:15   

kasjopea napisał/a:
Nie bądź bezczelny.
Odnoszę się do tego, co sam napisałeś w tym wątku:

HarryVip napisał/a:
Cytat:
Co do warna - waga była chyba inna kolego. Ale to mało ważne. Co istotne, nie kwestionowałem zasadności tego ostrzeżenia, a jedynie prosiłem o obniżenie wagi. Znamienne, prawda?


Dostałeś ostrzeżenie o wadze jeden. W jaki sposób Maciek miał Ci ją obniżyć, skoro jest to najniższa możliwa?

To oczywiście teraz nie ma już znaczenia, a jedynie pokazuje Twoją "prawdomówność".


No to jednak masz problemy ze zrozumieniem (to mnie martwi), ale nie masz pojęcia o czym piszesz i to mnie poniekąd troszkę cieszy. O obniżenie wagi prosiłem tronsek'a i o tym pisał maciej. Wydawało mi się, że waga została obniżona z 2 na 1, a nie z 3 na 1 i dlatego napisałem to:

HarryVip napisał/a:
Cytat:
Co do warna - waga była chyba inna kolego. Ale to mało ważne. Co istotne, nie kwestionowałem zasadności tego ostrzeżenia, a jedynie prosiłem o obniżenie wagi. Znamienne, prawda?


Nie kwestionowałem zasadności ostrzeżenia tronsek'a. Dotarło? I dość na temat moich warnów. Przeanalizuj swoje jak Ci się nudzi. Poza tym zmień ton, albo zakończ dyskusję, bo tym razem ja sobie nie życzę impertynencji z Twojej strony.
 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Pią Wrz 20, 2013 00:22   

Mój ton jest dostosowany do sposobu prowadzenia dyskusji przez Ciebie.
Wydaje Ci się, że masz do czynienia z bandą gówniarzy, których możesz obrażać, zarzucać kłamstwa, matactwa, machinacje?
Cały czas nie potrafisz zrozumieć, że piętnuję nie Twoje postępowanie w sprawie z GT PARTS, ale to jak zachowujesz się w tym wątku. Chcesz komuś zarzucać kłamstwa, impertynencje itd., to spójrz najpierw na siebie.
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
HarryVip 




Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 632
Skąd: Zakopane

MG ZT-T

Wysłany: Pią Wrz 20, 2013 00:33   

kasjopea napisał/a:
Wydaje Ci się, że masz do czynienia z bandą gówniarzy, których możesz obrażać, zarzucać kłamstwa, matactwa, machinacje?

Znowu próba wsparcia się ogółem. To jest właśnie asekuranctwo. Prowadzę konwersację z Tobą, a nie z jakąś bandą. Pisałem już, szanuję Twoje zdanie, chociaż Cię nie lubię. Szanuję również czytających. I skończ już z matactwami, machinacjami kłamstwami etc. bo to już nudne się staje.
Nadal życzę dobrej nocy.

[ Dodano: Pią Wrz 20, 2013 00:33 ]
kasjopea napisał/a:
Mój ton jest dostosowany do sposobu prowadzenia dyskusji przez Ciebie.

A mój do Twojego.
kasjopea napisał/a:
Wydaje Ci się, że masz do czynienia z bandą gówniarzy, których możesz obrażać, zarzucać kłamstwa, matactwa, machinacje?

Nic podobnego.
kasjopea napisał/a:
Cały czas nie potrafisz zrozumieć, że piętnuję nie Twoje postępowanie w sprawie z GT PARTS, ale to jak zachowujesz się w tym wątku. Chcesz komuś zarzucać kłamstwa, impertynencje itd., to spójrz najpierw na siebie.

Rozumiem to świetnie. Powiem tak: przyganiał kocioł garnkowi.
Dobranoc.
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4528
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Pią Wrz 20, 2013 08:06   

kasjopea, nie warto dyskutować z kimś, kto:

1. Udaje, że nie odróżnia "bycia wskazanym jako świadek" od "bycia stroną w sporze"

2. Nie umie rozdzielić swojego sporu nt. radia od warna o wadze 1 za napisanie posta DOKŁADNIE POD postem administratora, żeby pisać w innym wątku, mimo, że już wcześniej pisał w tym drugim wątku DOKŁADNIE POD informacją, że "od TEGO momentu na TEN temat TU piszemy"

3. Jest tchórzem chowającym się za klawiaturą, bo nie ma na tyle odwagi cywilnej, żeby publicznie przyznać, jak próbował sprowokować dyskutanta obrażając na PW

4. "Nie potrafi" we własnym poście znaleźć cytatu z samego siebie (Ctrl-F), więc próbuje zasugerować, że ktoś jego słowa zmienił/usunął, a potem, jak mu się udowadnia, że nic takiego nie miało miejsca to jest "coś nie tak z linkami"

Jedyny zysk dla forum z całej tej zadymy, że HarryVip, dzięki "metodzie kija" zrozumiał, że nie należy na tym forum, przynajmniej publicznie, pytać ludzi o zdrowie psychiczne i usuwać treści postów, bo co do tego, czy należy stosować się do informacji od administratorów, jak widać, nadal ma wątpliwości.

I tyle na temat.
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
HarryVip 




Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 632
Skąd: Zakopane

MG ZT-T

Wysłany: Pią Wrz 20, 2013 08:44   

Nazywając mnie tchórzem popełniłeś wielki błąd synku.
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Pią Wrz 20, 2013 12:56   

Tak czytam ten watek z boku sprawy i mam wrazenie, ze moze HarryVip wygrales sprawe w sadzie, ale przygrywasz na forum swoja postawa.

Pisanie do ludzi, ktorych sie nie zna "slonko" , "masz problemy z rozumowaniem" ... co nic nie wnosi do tematu, tylko zaniza poziom jak w polskim sejmie... bo oczekiwac by mozna argumentow w sporze.

Maciej wytknal formalnie jak to wygladalo, bo jako admin pewnie ma wglad do tego jakie warny komu i keidy przyznawano, albo i sam pamieta, bo to nie jest czesta sytuacja na foum na szczescie ;) A w odpowiedzi wyskakujesz z epitetami O_o a ostatni wpis "Nazywając mnie tchórzem popełniłeś wielki błąd synku." to juz gwozdz programu . Jak sie nie ma argumentow to sie siega po inwektywy.

Chyba to choroba narodowa , ze jak sie nie zgadzam z kims to jest to moj wrog... a nie po prostu osoba z ktora moge sie wymienic pogladami czy nawet zwyczajnie nie zgadzac :/

Tyle moich 5 groszy. Piszcie na temat, a ja tylko o kulture wypowiedzi prosze, bo jak czytam jak ktos do obcej kobiety zwraca sie "sloneczko" no to wybacz, ale chyba starej daty jestm i mi to sie BARDZO nie podoba. Z tego co piszesz to nie jestes malolatem, wiec i wymagac mozna wiecej od Ciebie, niz od malolata pijacego piwo pod blokiem ;)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
haszczyc 



Dołączył: 27 Lut 2009
Posty: 1631
Skąd: Zabrze

Rover 75

Wysłany: Pią Wrz 20, 2013 16:44   

ciekawe dlaczego w tym temacie tak zacięcie piszą tylko osoby z bliskiego grona pani Małgorzaty, przypadek?
Ostatnio zmieniony przez haszczyc Pią Wrz 20, 2013 16:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Przyklejony: Czarna lista sprzedawców
kasjopea Offtopic 0 Sob Kwi 28, 2012 17:28
kasjopea
Brak nowych postów Przyklejony: [Offtopic] Czarna lista sprzedawców !! - opinie
Czy przyda się coś takiego?
piter34 Offtopic 421 Pią Gru 20, 2019 23:12
adam665
Brak nowych postów Przyklejony: [Offtopic] Lista polecanych sprzedawców na Allegro
rovero Offtopic 186 Czw Maj 19, 2022 15:57
0L0
Brak nowych postów Komentarze do tematu "Czarna lista sprzedawców"
haszczyc Offtopic 61 Sro Cze 11, 2014 08:48
redbaron
Brak nowych postów Wydzielone z tematu o stłuczce "Sandała"
dobryziom Offtopic 34 Sob Wrz 24, 2011 10:23
apples



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink