Forum Klubu ROVERki.pl :: Wydzielone z tematu "Czarna lista sprzedawców"
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Wydzielone z tematu "Czarna lista sprzedawców"

dotyczy sporu Gonia konta HarryVip
Autor Wiadomość
haszczyc 



Dołączył: 27 Lut 2009
Posty: 1631
Skąd: Zabrze

Rover 75

Wysłany: Sro Maj 01, 2013 13:05   Wydzielone z tematu "Czarna lista sprzedawców"

po tym piśmie mam rozumieć że jeśli będę niezadowolony z usług GT PARTS i opisze moje niezadowolenie na forum by ostrzec innych użytkowników forum to też takie pisemko sobie dostanę? :shock: :D :D :D

[ Dodano: Sro Maj 01, 2013 13:05 ]
HarryVip, 3mam za Ciebie kciuki :ok:



Dopisek od administratora: pojawia się informacja o edycji postu, gdyż zrobiłam dopisek w opisie tematu czego on konkretnie dotyczy, a że Twój post jest pierwszy to tutaj się to uwidoczniło. Twój post pozostał bez zmian.
Ostatnio zmieniony przez kasjopea Sob Maj 04, 2013 10:37, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sro Maj 01, 2013 13:05   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Sro Maj 01, 2013 16:22   

haszczyc, odróżnij pisanie opinii od obrażania. :)
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
HarryVip 




Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 632
Skąd: Zakopane

MG ZT-T

Wysłany: Sro Maj 01, 2013 19:36   

Pani walkie. Nie mam sprzętu ani 1.800 PLN. MIŁO BY PANI BYŁO?
 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Sro Maj 01, 2013 20:02   

HarryVip, n w kontaktach międzyludzkich, zarówno w świecie realnym jak i wirtualnym, warto kłaść nacisk na kulturę swoich wypowiedzi.
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
HarryVip 




Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 632
Skąd: Zakopane

MG ZT-T

Wysłany: Sro Maj 01, 2013 20:09   

O tak. O ile te kontakty opierają się na uczciwości :lol:
 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Sro Maj 01, 2013 22:14   

HarryVip, może raczej chodzi o szacunek do osób, zarówno tych do których bezpośrednio kierujesz swoje słowa jak i do tych, którzy to potem czytają...
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
HarryVip 




Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 632
Skąd: Zakopane

MG ZT-T

Wysłany: Czw Maj 02, 2013 12:09   

No kurczaki :lol: Gdybym nie szanował Użytkowników forum, ograniczyłbym się do pozwania pani Zawadzkiej i tyle. Zadałem sobie trud udokumentowania sytuacji, aby ostrzec forumowiczów przed tym, co może ich spotkać. To jest wyraz szacunku. Podkreślam może, ale nie musi. Chociaż biorąc pod uwagę wcześniejsze posty (różnych użytkowników), istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że tak się stanie. Czy tylko ja widzę załączone dokumenty? Czy to nie jest czasami dział "OFFTOPIC" i wątek pt.: Czarna lista sprzedawców!! - opinie? Jeśli tekst jest zbyt drastyczny dla wrażliwych odbiorców, proponuję pominąć lekturę.
Jednak biorąc pod uwagę nawet sam tytuł, trudno oczekiwać, że adwersarze będą się wymieniali w tym miejscu grzecznościam :razz: i
 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Pią Maj 03, 2013 13:37   

Osoby postronne niech się powstrzymają od nic nie wnoszących komentarzy.
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Pią Maj 03, 2013 18:22   

HarryVip, nie trzeba się wymieniać grzecznościami, ale można się powstrzymać od epitetetów. Sam temat wskazuje, że będziemy mieć doczynienia z treściami, które nie są miłe dla którejś ze stron dlatego też nie ma co dodawać do pieca jeszcze. :)
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
Stanislaw 



Dołączył: 04 Lis 2010
Posty: 188
Skąd: Francja

Rover 75

Wysłany: Pią Maj 03, 2013 19:13   

kasjopeja Nie bardzo rozumiem dlaczego osoby postronne czyli uzytkownicy forum maja powstrzymc sie przed wyrazeniem swojego zdania.
Ocenie i strona w sporze jest firma sprzedajaca czesci do Rovera,jak to robi, to kazdy widzi na podstawie komentarzy ktore pojawiaja sie w dziale zly sprzedawca i dobry sprzedawca.
Odnosze wrazenie ze zle komentarze wystawiaja zwykli uzytkownicy forum i te komentarze sa prawdziwe bo nie moga otrzymac ani zamowionej czesci ani kasy, natomiast te dobre komentarze wystawiaja osoby bedace na swieczniku Klubu.
Osobiscie nie korzystalem i nie bede korzystal z uslug tej firmy po przegladzie komentarzy i ocenie dzialalnosci sponsora Klubu.
_________________
Stanislaw
 
 
tuners 




Dołączył: 22 Sie 2010
Posty: 1277
Skąd: Kraków

MG ZR

Wysłany: Pią Maj 03, 2013 19:30   

Jakby nie było, pozywanie kogoś o to że wyraża swoją opinie na temat danego sprzedawcy w sprawie konkretnej sprzedaży gdzie zostaje to wszystko udokumentowane i wyjaśnione z obu stron w ogólnodostępnym temacie wyrażania opini o sprzedawcach jest poprostu poniżej poziomu.

Jeśli ktoś widzi dobrą wolę sklepu "gt-parts" przymknie oko na komentarze innych "niezadowolonych" i stwierdzi że to jemu się nie przytrafi to nadal będzie kupował w tym sklepie.
A jeśli stwiedzi że woli nie ryzykować i nie ma ochoty ciągać się po sądach przez to że kiedyś być może dostanie się do grupy osób niezadowolonych i opisze swoje niezadowolenie w tym wątku przez co może w skrzynce na listy znaleźć takie pismo wzywające do odszkodowania za szkalowanie dobrego imienia sklepu i sprzedawcy to będzie poprostu go omijał.

Za taką obronę forum zapłaciło już kilka osób tutaj które tak jak ja zostały zrobione w konia przez jednego z użytkowników forum i mimo opisania przezemnie tematu oraz riposty ze strony "poznandebiec" i ukazania jak potrafi miesiącami zwodzić za nos temat zamknięty a co kilka miesięcy piszą do mnie kolejne osoby zrobione na 4 cyfrowe sumy które wytaczają mu sprawy i wygrywają ale niestety pan jest nie ściągalny i zostaje się z sądowym kwitkiem. A ten nadal czeka na zbłąkane forumowe owieczki którym trzeba pomóc :-) .
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
HarryVip 




Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 632
Skąd: Zakopane

MG ZT-T

Wysłany: Pią Maj 03, 2013 21:37   

tuners napisał/a:
Jakby nie było, pozywanie kogoś o to że wyraża swoją opinie na temat danego sprzedawcy w sprawie konkretnej sprzedaży gdzie zostaje to wszystko udokumentowane i wyjaśnione z obu stron w ogólnodostępnym temacie wyrażania opinii o sprzedawcach jest po prostu poniżej poziomu.

No właśnie. To jest cała kwintesencja. Dodatkowo udokumentowana właśnie po to, żeby mi nikt nie zarzucił szkalowania czy oczerniania. Na razie to jest wezwanie, a nie pozwanie. Jednak biorąc pod uwagę dość swobodną i zaiste oryginalną interpretację przepisów przez Panią adwokat, będzie ciąg dalszy. Nie chciałbym tu prognozować, czy uprzedzać decyzji sądu. Czas pokaże prędzej czy później.
P.S.
W dalszym ciągu nie mam stacji, za którą zapłaciłem ani pieniędzy.
 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Pią Maj 03, 2013 22:30   

Stanislaw napisał/a:
kasjopeja Nie bardzo rozumiem dlaczego osoby postronne czyli uzytkownicy forum maja powstrzymc sie przed wyrazeniem swojego zdania.
Ocenie i strona w sporze jest firma sprzedajaca czesci do Rovera,jak to robi, to kazdy widzi na podstawie komentarzy ktore pojawiaja sie w dziale zly sprzedawca i dobry sprzedawca.
Odnosze wrazenie ze zle komentarze wystawiaja zwykli uzytkownicy forum i te komentarze sa prawdziwe bo nie moga otrzymac ani zamowionej czesci ani kasy, natomiast te dobre komentarze wystawiaja osoby bedace na swieczniku Klubu.
Osobiscie nie korzystalem i nie bede korzystal z uslug tej firmy po przegladzie komentarzy i ocenie dzialalnosci sponsora Klubu.
Ponieważ temat ten ma właśnie dawać możliwość osobie niezadowolonej wyrażenia swojego zdania, a tym samym w niektórych przypadkach ostrzeżenia innych użytkowników przed nieprzyjemną sytuacją. Czytając go każdy ma prawo wyciągać swoje wnioski na temat takiego czy innego sprzedawcy. Dlatego jest również temat alternatywny, gdzie można sprzedawców pochwalić. Natomiast ocena postępowania danej osoby nie należy do osób nie związanych bezpośrednio ze sprawą, a opiniujących jedynie na podstawie cudzych wpisów. Akurat w tym przypadku sąd oceni kto zawinił. Dlatego uwagi takich osób nic nie wnoszą do tematu, a jedynie niepotrzebnie podgrzewają atmosferę.
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Pią Maj 03, 2013 23:07   

Tu nie chodzi o podgrzewanie atmosfery bądź jej studzenie. Jako użytkownicy tego forum, mający dostęp do tego wątku osobami postronnymi nie jesteśmy. I jako, że obrażanie kogoś nie leży w dobrym tonie nawet tych na czarnej liście, wyraziłam swoje zdanie, podobnie jak haszczyc czy Stanislaw.
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Sob Maj 04, 2013 06:43   

Mam odmienne zdanie na ten temat. Dlatego posty wydzieliłam.
Kilkanaście takich wpisów i temat właściwy jest nie do czytania.
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
apples 




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Sob Maj 04, 2013 08:30   

Stanislaw napisał/a:
kasjopeja Nie bardzo rozumiem dlaczego osoby postronne czyli uzytkownicy forum maja powstrzymc sie przed wyrazeniem swojego zdania.
Odpowiem JA ... ponieważ tamten temat ... [Offtopic] Czarna lista sprzedawców !! - opinie ... więc napisz swoją opinie na podstawie doświadczenia, a nie opinie na temat opinii innych. Tyle ...
Stanislaw napisał/a:
Odnosze wrazenie ze zle komentarze wystawiaja zwykli uzytkownicy forum i te komentarze sa prawdziwe bo nie moga otrzymac ani zamowionej czesci ani kasy, natomiast te dobre komentarze wystawiaja osoby bedace na swieczniku Klubu.

Chyba czytasz wybiórczo ... przeczytaj wątek jeszcze raz i może zmienisz zdanie.
 
 
haszczyc 



Dołączył: 27 Lut 2009
Posty: 1631
Skąd: Zabrze

Rover 75

Wysłany: Sob Maj 04, 2013 08:34   

ja też zgadzam się ze Stanislaw, dobre komentarze wystawiają osoby które żyją dobrze z Tomateam
 
 
Gonia 




Dołączyła: 29 Wrz 2001
Posty: 356
Skąd: Warszawa



Wysłany: Sob Maj 04, 2013 09:13   

Stanislaw napisał/a:

Odnosze wrazenie ze zle komentarze wystawiaja zwykli uzytkownicy forum i te komentarze sa prawdziwe bo nie moga otrzymac ani zamowionej czesci ani kasy, natomiast te dobre komentarze wystawiaja osoby bedace na swieczniku Klubu.


Oczywiście, to jest kwestia żonglerki statystykami i wybiórczego cytowania. Zanim usunięto komentarze ze strony warsztaty (na stronie www.) było tam kilkadziesiąt bardzo pochlebnych komentarzy i może kilka negatywnych (w sumie 89 komentarzy).
Na Allegro mamy:
Zgodność przedmiotu z opisem 4.9
Kontakt ze Sprzedającym 4.9
Czas realizacji zamówienia 4.8
Koszt wysyłki 4.9

(maksymalna ocena to 5)

Dlatego oczywiście można w sposób wybiórczy zacytować tylko wygodne dla siebie fragmenty.

Stanislaw napisał/a:
Osobiscie nie korzystalem i nie bede korzystal z uslug tej firmy po przegladzie komentarzy i ocenie dzialalnosci sponsora Klubu.


Szkoda, że nie ma takiej strony, na której można by oceniać kupujących. Bo jak do tej pory założenie jest takie, że na sprzedających można wylewać pomyje a kupujący ma zawsze racje.

Ponadto jest ogólne przekonanie, że można wypisywać, co się chce i gdzie się chce, a tak nie jest.

Ponadto zawsze staramy się rozwiązywać problemy, a nie stwarzać. Bardzo często idziemy klientom na rękę, nawet w sytuacji gdy tego robić nie musimy lub wręcz nie powinniśmy.
_________________
Gonia
 
 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Sob Maj 04, 2013 10:23   

kasjopea napisał/a:
Mam odmienne zdanie na ten temat. Dlatego posty wydzieliłam.

Masz prawo i władzę ;]
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
haszczyc 



Dołączył: 27 Lut 2009
Posty: 1631
Skąd: Zabrze

Rover 75

Wysłany: Sob Maj 04, 2013 10:36   

Gonia, tylko że na allegro wystawiacie części które fizycznie może macie na stanie, problem polega na zamawianiu części poprzez wasz sklep internetowy wtedy jest problem, pół biedy jak wybierze się przesyłkę za pobraniem wtedy nie ma jako tako problemów bo pieniędzy się nie straciło, gorzej jak przeleje się pieniądze na konto wasze i wtedy jest dość znaczny problem z wysyłką zamówionych części nie mówiąc o zwłoce w odzyskaniu pieniędzy za towar którego fizycznie nie macie w magazynie, pól biedy jak to jest jakiś np Emblemat - flaga brytyjska gorzej jak to jest np komplet sprzęgła, pompa wody itp gdzie auto rozebrane i teraz mechanik czeka na zamówione części od was i nie dość że brak części to teraz zaczynają się problemy z odzyskaniem pieniędzy już nie raz słyszałem że mieliście sklep tak rozbudować by było wiadomo czy części są na magazynie czy nie, trochę to przykre ale niestety prawdzie, parę osób mi dało radę "jak zamawiasz coś tomateam to zamawiaj za pobraniem" ....
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Przyklejony: Czarna lista sprzedawców
kasjopea Offtopic 0 Sob Kwi 28, 2012 17:28
kasjopea
Brak nowych postów Przyklejony: [Offtopic] Czarna lista sprzedawców !! - opinie
Czy przyda się coś takiego?
piter34 Offtopic 421 Pią Gru 20, 2019 23:12
adam665
Brak nowych postów Przyklejony: [Offtopic] Lista polecanych sprzedawców na Allegro
rovero Offtopic 186 Czw Maj 19, 2022 15:57
0L0
Brak nowych postów Komentarze do tematu "Czarna lista sprzedawców"
haszczyc Offtopic 61 Sro Cze 11, 2014 08:48
redbaron
Brak nowych postów Wydzielone z tematu o stłuczce "Sandała"
dobryziom Offtopic 34 Sob Wrz 24, 2011 10:23
apples



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink