Forum Klubu ROVERki.pl :: Dyskusja na temat działalności firmy Tomateam
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: piter34
Wto Mar 16, 2010 16:44
Dyskusja na temat działalności firmy Tomateam

Brak kontaktu do Tomiego, brak dziłalnosci sklepu tomateam
Autor Wiadomość
TIGER 


Striptizer zlotowy


Dołączył: 16 Cze 2006
Posty: 314
Skąd: Sędziszów Młp.

MG ZT

Wysłany: Wto Mar 16, 2010 01:09   

maniaq napisał/a:
Choc jestem najtanszym trenerem tenisa w W-wie - mowie to swiadomie i bez przechwalek, to nadal bede slyszal , drogo, nic taniej... itp itd...


Panie treneze to kiedy mozna sie umówić na lekcje tenisa? :rotfl:

Jak czasami czytam te Wasze wypociny i, że tak nazwę nie wiem może to nerwy albo nazwijcie sobie jak to chcecie to nachodzi mnie jedyne hasło jakie mogę powiedzieć:

,,LUDZIE KOCHAJCIE SIĘ PISS, POKÓJ''
_________________
POZDRAWIAM TIGER - "POWER IS BACK".
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Wto Mar 16, 2010 01:09   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Wto Mar 16, 2010 01:35   

apples napisał/a:
Piszczycie tak bo może liczycie na kolejny rabacik. Wyślijcie linki z postami. :mur:
Normalnie żenada. Chyba opinia o której słyszałem zaczyna być prawdziwa. Strasznie ciężko macie w tej Warszawie.

Tak naprawdę to właśnie takie wypowiedzi są żenujące :/
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
apples 




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Wto Mar 16, 2010 09:44   

MaReK napisał/a:
apples napisał/a:
Nie wiem co też miało dać wpisanie firmy do zestawu "czarna lista sprzedawców".

To chyba taki akt desperacji i próba poprawienia własnego samopoczucia.
Mnie osobiście taka lista kojarzy się z oszustami działającymi z premedytacją w celu wzbogacenia się na naiwności klientów. Zdecydowanie muszę zaprzeczyć jakoby Tomi nosił którąś z tych cech. Chociaż ten łobuz, ciągle się ze mnie na spotach nabija ;)

Cel był prosty. Przestrzec lub wyczulić innych przed zakupami. Tylko tyle i jak widać aż tyle.
Nie napisałem że kogoś okradł, oszukał, itp. Zaznaczyłem nawet podając daty że chodzi o terminy.

Poczytajcie też posty o tym ze trzyma niektórych pieniądze po miesiąc czasu przelane za zamówiony towar. To chyba jest nie fer. Ktoś ma np. 500zł na części i tylko 500zł, auto rozwalone lub u mechanika i co wtedy?


maniaq
Następnym razem przeczytaj wszystko, a potem odpisuj. Tu chyba jest jakiś problem. Potem robi się bałagan w tematach. Krytykować każdy potrafi, pomagać już nie. Jak widać.

kasjopea napisał/a:
apples napisał/a:
Piszczycie tak bo może liczycie na kolejny rabacik. Wyślijcie linki z postami. :mur:
Normalnie żenada. Chyba opinia o której słyszałem zaczyna być prawdziwa. Strasznie ciężko macie w tej Warszawie.

Tak naprawdę to właśnie takie wypowiedzi są żenujące :/

Temat dotyczy "Where is Tomi?", a nie co napisał apples. Może lepiej wypowiadać się w temacie, a nie robić edit dyskusji. Twoja wypowiedz nie nie wnosi nic do rozwiązania sprawy, a jedynie pokazuje jeszcze bardziej problem opisany przez zemnie. Cytowanie moich wypowiedzi po to by tylko coś udowodnić w sprawie apples chyba mija się tu z celem. Widocznie uważasz inaczej lub cel jest inny. :/

Napiszę jeszcze raz:
Zamiast krzyczeć na tych którzy są nie zadowoleni to pomóżcie koledze!! Będzie może wdzięczny, interes się rozkręci, klienci będą zadowoleni. Naprawdę życzę tego firmie TomaTeam. Będziemy mogli wpisywać posty w polecanych sprzedawcach.
Gdybym był z Warszawy na pewno bym zaoferował swoją pomóc lub bym pomógł i Ci którzy mnie znają wiedzą że tak by było. Pakowanie towaru czy naklejenie karteczek adresatów dużo czasu zajmuje, a mając pomocy innych można zając się w tym czasie innymi sprawami. Chyba że firma nie chce pomocy "chyba" niektórych pseudo kolegów lub nawet nie wie o ich istnieniu :grin:

Pozdrawiam
apples
 
 
thef 



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Wto Mar 16, 2010 10:23   

apples napisał/a:
kasjopea napisał/a:
apples napisał/a:
Piszczycie tak bo może liczycie na kolejny rabacik. Wyślijcie linki z postami. :mur:
Normalnie żenada. Chyba opinia o której słyszałem zaczyna być prawdziwa. Strasznie ciężko macie w tej Warszawie.

Tak naprawdę to właśnie takie wypowiedzi są żenujące :/


Temat dotyczy "Where is Tomi?" może lepiej wypowiadać się w temacie, a nie robić edit dyskusji. Twoja wypowiedz nie nie wnosi nic do rozwiązania sprawy, a jedynie pokazuje jeszcze bardziej problem opisany przez zemnie. Cytowanie moich wypowiedzi po to by tylko coś udowodnić chyba mija się tu z celem. Widocznie uważasz inaczej lub cel jest inny. :/
Pewnie znowu napiszesz, że nie tego dotyczy temat, ale przepraszam bardzo, posunąłeś się za daleko w swoich insynuacjach, jakoby obrona Tomateam przez pewne osoby miała na celu korzyści materialne. To jest chamstwo w czystej postaci z Twojej strony i nie dziw się, że ktoś to komentuje jako żenujące. Pewnie miałbyś takie same odczucia jak ktoś zarzuciłby Ci nieuczciwą konkurencję poprzez tak zaciekłą debatę w kwestii tego sklepu.

W ogóle nie rozumiem dlaczego ten temat tak wygląda i do czego dążysz mówiąc o rozwiązaniu sprawy? Chcesz by wszyscy przeszli na jedną stronę czy co? Każdy niech wyrazi swoją opinię i to wystarczy, byleby opinia ta była zgodna z faktami.

Jak widać z wpisów, osób zadowolonych jest nieporównywalnie więcej od niezadowolonych i każdy czytający mógłby sobie wyrobić zdanie tylko na podstawie takich danych, nie potrzebne jest wałkowanie w kółko jednego przypadku, bo to zamazuje prawdziwy obraz i proszę, trzymajmy się tego.
 
 
Markzo 




Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Wto Mar 16, 2010 10:26   

Theflon :ok:
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
apples 




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Wto Mar 16, 2010 10:51   

Przecież to Wy piszecie cały czas o kasie. Nie wiązaniu końca z końcem i o tanich częściach. Nie ja.
Czytając wszystkie posty to nie wiem kogo jest więcej. Zadowoleni to stała grupa.

[ Dodano: Wto Mar 16, 2010 10:46 ]
Co do wałkowania to niestety thef również się do tego przyczyniasz. Zrobiliście z mojego postu temat do jazdy, bo ktoś się odważył. Dajcie już spokój.
Napiszcie lepiej co z zamówieniami, terminami wysyłki, przelewami, itp.. Pewnie o tym wszystkim wiecie skoro tak się udzielacie.

[ Dodano: Wto Mar 16, 2010 10:49 ]
Markzo też już się wcześniej wypowiedziałeś. Po co dalej podgrzewasz atmosferę. Broniłeś bo Ty się dodzwaniasz. Fajnie. Tylko jak sam napisałeś że nie w tym terminie o którym ja pisałem.

[ Dodano: Wto Mar 16, 2010 10:51 ]
Proponuję przeczytać posty od których się zaczęło, zrozumieć sens, a nie czytać tylko od końca.
 
 
Tomi
[Usunięty]






Wysłany: Wto Mar 16, 2010 11:10   

Witam ponownie,

nie chcę się rozpisywać, ponieważ wszystko co miałem do napisania, napisałem. Wolę skupić się na pracy i realizacji zamówień.

apples napisał/a:
maniaq tylko nie pieski. OK
Nie potrzebuje rady co kupić. Wiem co ma być i tyle. Pogadać jak będę chciał to pojadę do Land Rovera


Współpracuję również z Land Roverem i pragnąłbym zwrócić uwagę na to, że jeśli chodzi o Land Rovera, znam może jedną osobą, która ma jako taką wiedzę o samochodach MG Rover. Ponadto na zamówione z oferty m.in. poduszki amortyzatorów i linki sprzęgła do Roverów 200/25 (ze skrzynią PG1) w zamienniku czekam już ponad pół roku (!!!). Elektronika z Lucasa przychodzi raz na 2 miesiące. Na kopułki z Lucasa czekam już 3 miasiąc (!!!). Ponadto ZTCP Twoje zamówienie dotyczyło hamulców Mintexa, którego pierwsza dostawa rozeszła się praktycznie w mgnieniu oka. Ten sam Mintex w Land Roverze kosztuje od 60 do 100% więcej niż u mnie. Oczywiście mogę podnieść ceny... tylko po co??
Ostatnio Viola pytała mnie o klocki do swojego TF'a 160. Z racji nietypoowego auta ściągnąłem je kiedyś przed właśnie Land Rovera. Klocki na przód wyszły 168,80. Przy bezpośrednim zamówieniu w Mintexie, te same klocki wychodzą 89,88. Może faktycznie, najlepszym wyjściem jest zajęcie się nietypowymi częściami i narzucenie marży 100 lub 200%. Klient będzie zadowolony, bo będzie miał część. Ja będę robił "interes życia" na każdej części i będę miał czas aby każdego zadowolić... bo będę miał jeden, dwa może trzy telefony dziennie... i każdy będzie idealnie obsłużony i każdemu poświęce conajmniej godzinę swojego czasu...

Założenie, które przyjąłem przy zakładaniu firmy, było takie aby być firmą, jaką sam potrzebowałem jako użytkownik. Nie musi być ona najtańsza, ale ma być fachowa z rozsądnymi cenami. Właśnie taka firma, w której klient przychodząc, będzie fachowo obsłużony i aby miał PEWNOŚĆ, że może nie jest to najtańsza firma, ale taka, w której kupi wszystko co potrzebuje i z pewnością nie przepłaci... Takie były założenie, a czy to się udaje, czy nie, ocenią sami klienci.

Jest jeszcze jeden problem, który leży chyba podstaw tej dyskusji. Z mojej wiedzy mój magazyn, jest obecnie chyba najlepiej zaopatrzonym magazynem w części MG Rover w Polsce. Współpracuję z wieloma szanowanymi i polecanymi warsztatami w kraju (również ASO). Dbałość o ciągłość zaopatrzenia pochłania również sporo czasu, a bardzo wiele części niestety muszę ściągać i zamawiać z zagranicy... a nie da się przewidzieć popytu na części i zamówić dokładnie tyle, aby ilość wystarczyła do kolejnej dostawy... Tak jak było to w przypadku hamulców Mintexa dla kolegi apples.

[ Dodano: Wto Mar 16, 2010 11:10 ]
Jest jeszcze jedno wyjście. Nie prowadzić takiego magazynu (odejdą koszty utrzymania i obsługi magazynu) i mieć tak jak w Land Roverze wszystko na zamówienie w ciągu 2-3 tygodni (przy dobrych wiatrach).
 
 
thef 



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Wto Mar 16, 2010 11:11   

apples napisał/a:
Co do wałkowania to niestety thef również się do tego przyczyniasz. Zrobiliście z mojego postu temat do jazdy, bo ktoś się odważył. Dajcie już spokój.

Nie, nie, ja tylko zwracam Ci uwagę, że Twój wpis, który zacytowała Kasjo był bardzo nie na miejscu i nie powinieneś od tego uciekać, a ciągle zasłaniasz się, że nie o tym temat do tego insynuujesz, że "wszyscy My" (mam rozumieć w domyśle, że Ci co nie mają powodów do narzekań na Tomateam?) piszemy o kasie. Nie uogólniaj i nie interpretuj w sposób nieprawdziwy.
apples napisał/a:
Napiszcie lepiej co z zamówieniami, terminami wysyłki, przelewami, itp.. Pewnie o tym wszystkim wiecie skoro tak się udzielacie.
My? A dlaczego my? No chyba, że chodzi Ci o nasze doświadczenia. Powtórzę się, pewnie już to pisałem kiedyś - nigdy (kupowałem w Tomatem jakieś 10 razy) nie zdarzyło mi się mieć jakichkolwiek problemów z wysyłką, zamówieniem (raz brakło jednej części z około dwudziestu w zamówieniu, została dosłana dzień później na adres warsztatu, żeby nie tracić czasu). I tyle.
Moja opinia jest zatem jak najbardziej pozytywna. Ty masz swoją, szanuje ją i nie ma co na ten temat dyskutować (ma to być tylko wskazówka dla szukającego opinii, a on sam już stwierdzi czy chce podjąć próbę kupna czy nie).
 
 
apples 




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Wto Mar 16, 2010 11:22   

Tomi dziękuję za Twój post i mam nadzieje że rozumiesz faktyczny cel mojej dyskusji "postu". Chodzi tylko i wyłącznie o kontakt z klientem i tyle. Nie oceniam Twojej wiedzy, uczciwości bo po prostu Ciebie nie znam. Oczywiście że mogę powiedzieć że znam, jesteśmy kolegami z forum tylko byłoby to nie prawdą chyba jak w kilku przypadkach. Co do części to nie wiem jak jest, ale Land Rover w Gdańsku i ECC Babice póki co mieli wszystko co chciałem. Co do cen Mintexa okazało się że ceny podobne są w Trójmieście.
Tak jak napisałem nie mam na celu kogoś szkalowania. Napisałem tylko by inni wiedzieli jaka jest sytuacja zamawiając w TomaTeam.

[ Dodano: Wto Mar 16, 2010 11:22 ]
thef nie napisałem nigdzie o celu finansowy kasjopea. Cel może być: rodzina, przyjaźń, itp. Sami się dopatrujecie celu finansowego. Dlaczego :???:

Piszcie co chcecie. Ja się już nie udzielam w tym temacie. Napisałem to co uważałem za słuszne i tyle. Piszecie o ludziach z allegro którzy również mają podobne sytuacje nie zastanawiając się na przyczyną. Mam nadzieję że sprawy firmy TomaTeam się ułożą po myśli właściciela. Uważam jednak co się dzieje w tej firmie to sprawa tylko i wyłącznie jego właściciela i osoby postronne nie powinny dyskutować o sytuacji finansowej firmy, płynnościach, itp.
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Wto Mar 16, 2010 11:28   

apples napisał/a:
maniaq
Następnym razem przeczytaj wszystko, a potem odpisuj. Tu chyba jest jakiś problem. Potem robi się bałagan w tematach. Krytykować każdy potrafi, pomagać już nie. Jak widać.


Wyraziles swoje zdanie - ja swoje, potem piszesz mi na PW - wyjasniajac sprawe, ok. Potem patrze, a ty lecisz w watku ogolnym, to tez tu odpisalem.

Dla mnie calym zamieszaniem jest spowodowane twoim podejsciem do tego co napisalem - wskaz mi miejsce, w ktorym napisalem "apples to pies", a jeszcze w ten weekend przyjade pod twoj dom, by Cie przeprosic i umyc Ci auto :) Za powiedzenie "prawda jak dupa" tez Cie przeprosze i kazde inne powiedzenie, czy madrosc ludowa, za ktora czujesz sie obrazony :) PISZE TO PUBLICZNIE !

Natomiast TY robisz ze mnie glupka, bo odpowiadam na teksty, ktore wyciales i lecisz w kulki, ze nie wiesz o czym mowie.

apples napisał/a:
O jakich 2pln piszesz?
Nic nie edytowałem. Wkleiłem mojego maila do ciebie.


Tak jak napisalem - masz pecha, bo mi sie to zachowalo w przegladarce- wkleilem by ocenili to inni. Przyznales sie, ze to bylo malo rozsadne, wiec nie dziw sie, ze zareagowalem na taki TXT w ten sposob.

Po wklejeniu twoich txt, nie chiales juz dyskutowac
apples napisał/a:
maniaq tonący brzytwy się chwyta. Kończę dyskusje bo widzę że nie ma sensu.
Zrobiłeś to szybciej niż zmieniłem. Zdałem sobie sprawę ze nie miejsce na takie odzywki więc chciałem usunąć.

Czemu sie nie odniosles do moich slow? Tylko sugerujesz, ze to ja mam jakis problem?

Nie wiesz nic o pomaganiu sobie w klubie, to nie pisz. Koledze Markowi zawdzieczam np. holowanie przez 310 km do domu zupelnie bezinteresowanie. :) Dziekuje ponownie :D Moze w weekend Twoje auto powinienem umyc >? :rotfl:

Smiesznie sie sklada, bo ja tez czekam na tarcze i klocki :) i tez nie wiem kiedy dojada :D Nie bede z tego powodu chwalil Tomiego, ani rozpisywal sie, ze jest nieslowny. Ostatnio mowil, ze powinny dojsc w ciagu ok 2 tyg to czekam... Wiem jak dziala poczta, wysylki, kurierzy. Po prostu czekam, jakbym nie mogl, pewnie kupilbym jakies japancars z alegro...
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
apples 




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Wto Mar 16, 2010 11:32   

maniaq chyba się mylisz odnośnie mojego pomagania. Zapytaj mef3, owcze oraz kilku innych forumowiczów którzy piszą do mnie na PW, a którym pomogłem radą.

Miłego popołudnia. :ok2:
 
 
kris-tofer 



Dołączył: 11 Maj 2009
Posty: 2019

Rover 75

Wysłany: Wto Mar 16, 2010 11:39   

Ludzie, w tego typu dyskusji zawsze wyjdą jakieś żale do tych, którzy są i nie są zadowoleni z zakupów u konkretnych sprzedawców. Wszyscy zadowoleni najeżdżają na tych, którzy zadowoleni nie są, a nie o to tutaj chodziło. Jak sądzę apples ma żal tylko do realizacji zamówień z przesyłką, a nie do wiedzy Tomiego. I przyznam apples'owi świętą rację w tym, że skoro Tomi nie ma czasu zajmować się sklepem i przesyłkami to niech na jakiś czas go zajmie i nikt nie będzie robił problemów, a po części pojedzie do innego sprzedawcy, bo każdemu zależy na czasie i każdemu jest potrzebny sprawny samochód.

Osobiście nie mam nic do Tomiego ale uważam, że z każdym klientem trzeba się liczyć, bo sklep dla sprzedawców indywidualnych utrzymuje się nawet z tych najmniejszych zakupów.
 
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Wto Mar 16, 2010 11:42   

Czy mozesz przemyslec to co napiszesz, zeby pozniej znow nie edytowac> ?? Taka moja mala prosba do Ciebie ;) Kolejny raz zmieniasz swoje posty :rotfl: Ciezko rozmawiac z kims, kto ma rozdwojenie jazni ;) Pisze, potem mowi, ze nie wie o czym ja pisze bo on nie napisal :rotfl:

Nie odp na zadne z moich pytan i slow, tylko za kazdym razem wyskakujesz z innym TXT, a to o tym, ze nie wiesz o czym ja pisze. Jak wklejam, to >>ja sie brzytwy lapie. Jak pisze o tym, ze nie mow nic o pomocy, bo nie o tym tutaj, kto komu pomogl, to Ty wyskakuejsz z pochwalkami ile razy Ty komus pomogles...

Gratuluje postawy i samopoczucie, ale moze powiedz co to ma wspolnego z watkiem o tomateam i twoimi insynuacjami, ze jestesMY - czyli kto>? ci zadowoleni? - banda kolesi , z Warszawy LOL, ktorzy dla 2 pln pieja z zachwytu na samo slowo tomateam ? :D

Mozesz sie ustosunkowac do moich calych postow, a nie odp jednozdaniowo i zmieniajac wogole sens dyskusji ?
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
kris-tofer 



Dołączył: 11 Maj 2009
Posty: 2019

Rover 75

Wysłany: Wto Mar 16, 2010 11:45   

apples napisał/a:
oraz kilku innych forumowiczów którzy piszą do mnie na PW, a którym pomogłem radą.
mnie też zapytaj to Ci powiem, że za apples, stanę murem, pytam o coś i mam natychmiastową odpowiedź i nie odpisuje mi słowami typu "a poszukaj se na forum, było opisane" co innego czytać godzinami posty a co innego otrzymać od razu odpowiedź na konkretne pytanie.
 
 
 
thef 



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Wto Mar 16, 2010 11:56   

apples napisał/a:
thef nie napisałem nigdzie o celu finansowy kasjopea. Cel może być: rodzina, przyjaźń, itp. Sami się dopatrujecie celu finansowego. Dlaczego :???:

apples napisał/a:
Piszczycie tak bo może liczycie na kolejny rabacik. Wyślijcie linki z postami.

Słuchaj, robienie z czytelników tego tematu idiotów jest tak samo chamskie jak sam tekst o "liczeniu na rabacik", nie próbuj więc teraz mi wmawiać, że nie napisałeś czegoś, co wyraźnie jest w Twoim poście. Domysły wyrażane publicznie w taki sposób, to również insynuacja. Oczywiście, nie sugerowałeś tego Kasjopei, tylko wszystkim, którzy piszą pozytywną opinię mającą usprawiedliwić pewne niedociągnięcia w Tomateam, a może nawet tym, którzy tylko wyrazili swoje pochlebne zdanie o tym sklepie. Wystarczyłoby napisać "przepraszam, zagalopowałem się", ale skoro Ty próbujesz odwrócić kota ogonem, to ja nie będę milczał. Pamiętaj, jest coś takiego jak wiarygodność, więc jeśli próbujesz skłamać w jednym miejscu, to potem ktoś może przyjąć z doświadczenia, że kłamiesz i w drugim, nawet gdy będziesz pisał prawdę czystą jak łza.

[ Dodano: Wto Mar 16, 2010 11:56 ]
maniaq napisał/a:
Nie wiesz nic o pomaganiu sobie w klubie, to nie pisz.
maniaq napisał/a:
Jak pisze o tym, ze nie mow nic o pomocy, bo nie o tym tutaj, kto komu pomogl, to Ty wyskakuejsz z pochwalkami ile razy Ty komus pomogles...

Maniaq, teraz Ty powinieneś przemyśleć to, co napisałeś, bo sugerujesz, że apples nie ma pojęcia czym jest pomoc w klubie. Wystarczy popatrzeć na jego posty na forum i wywnioskować, że jest jedną z najbardziej aktywnych osób jeśli chodzi o pomaganie innym użytkownikom. To co napisał apples jest tylko jego obroną na Twoje nieprawdziwe stwierdzenie, jak mniemam wysnute tylko z tego, że nie znasz go osobiście i nie widziałeś tego na własne oczy. Twoje oczy mogą jednakże zobaczyć, jak wielu ludziom pomógł i podpowiedział, wystarczy zajrzeć do Jego profilu.
 
 
Markzo 




Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Wto Mar 16, 2010 12:01   

i znowu się zaczęło..słowne przepychanki, osobiste wycieczki... ile Wy macie lat? w piaskownicy jesteście? jeden drugiemu babke z piasku zdeptał? ogarnijcie się :roll:
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
kris-tofer 



Dołączył: 11 Maj 2009
Posty: 2019

Rover 75

Wysłany: Wto Mar 16, 2010 12:10   

Markzo, bo prawie wszyscy najeżdżają na jedną osobę, która jak każdy ma prawo do wypowiedzi, jak większość osób najeżdża na apples'a to ten musi się bronić, a takie najazdy nie należą do kulturalnego zachowania się przy rozmowie, zwłaszcza do ludzi, których w większości nie znacie.

[ Dodano: Wto Mar 16, 2010 12:10 ]
Pomaganie w tylu ilościach na usterkach przez apples'a to jedynie jego dobra wola i powinniście to docenić.
 
 
 
apples 




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Wto Mar 16, 2010 12:19   

maniaq ...........................

Co do mojego usuwania tego co napisałem to przeanalizuj godziny i minuty postów. Nie usuwam tego co napisałem cofając się wpisując następną wypowiedz. Jeżeli tak nawet zrobię to jedynie poprawiam literówki, nie zmieniając sensu wypowiedzi aby uszanować innych. Pisząc szybko zdarza mi się napisać niezrozumiale lub z błędami albo przesadnie i potem to poprawiam:wink:

kris-tofer Dziękuje. Jak wiem to pomogę. Taka mam zasadę. :grin:

thef Dziękuję że też to zauważyłeś (pomoc innym). :ok:

Z nikogo nie robię idioty, nie jestem chamem, kłamcą, itp. Przez wklejanie i naskakiwanie w "10 osób" na mnie trochę się może gdzieś się zaplątałem.

Myślę tak samo jak napisał Markoz. Czas skończyć przepychanki. Jeżeli ktoś poczuł się bardzo urażony to Przepraszam.
Chciałem i miałem na celu tylko to co już napisałem w poście od którego się wszystko zaczęło. Dla tych którzy nie do końca wiedzą o co chodzi http://forum.roverki.eu/v...15256&start=100

Pozdrawiam i miłego popołudnia
apples

[ Dodano: Wto Mar 16, 2010 12:19 ]
Wiek widać w profilu :wink:
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Wto Mar 16, 2010 12:56   

apples napisał/a:

Co do mojego usuwania tego co napisałem to przeanalizuj godziny i minuty postów. Nie usuwam tego co napisałem cofając się wpisując następną wypowiedz. Jeżeli tak nawet zrobię to jedynie poprawiam literówki, nie zmieniając sensu wypowiedzi aby uszanować innych. Pisząc szybko zdarza mi się napisać niezrozumiale lub z błędami albo przesadnie i potem to poprawiam:wink:


apples napisał/a:
maniaq chyba się mylisz odnośnie mojego pomagania. Zapytaj mef3, owcze.

Miłego popołudnia.



apples napisał/a:
Nie usuwam tego co napisałem... Jeżeli tak nawet zrobię to jedynie


;) Sam sobie zaprzeczasz, nigdy nie robie tylko czasem ;)

JUZ 2 RAZ WKLEJAM POSTA, KTORY WYGLADA INACZEJ . Teraz przyznaje - nie zmienilo to znaczaco jego sensu, ale poprzednio znaczaco. Nie wiem jak mozesz zaprzeczac faktom >?

Przepraszam Cie, ale 2 raz zmieniasz swoja wypowiedz i nie zaprzeczaj, bo ja ja moge zobaczyc dopiero po tym, jak Ty nacisniesz ENTER :D Nie mam tajnego podgladu na twoj komputer i to co piszesz zanim wyslesz :) Widze to co poszlo "w eter"

apples napisał/a:
thef Dziękuję że też to zauważyłeś (pomoc innym). :ok:


Masz raje THEF, co do pomocy- kolega pomaga i udziela sie na forum, ale nie o tym my tutaj. Zle to napisale, z tym ze nie wie nic o pomocy. Ale to nie bylo przedmiotem dyskusji, kto ma wiecej zaslug w pomaganiu. Kolega wyskakuje z tym tematem jak filip z konopii, nie odnoszac sie do postawionych pytan ;) Fakt, ze pomagasz innym nie spowoduje, ze znikna twoje teksty o kolesiostwie, gwozdziach do trumny, 2pln i wysylaniu postow... sorki :)

apples napisał/a:
Przez wklejanie i naskakiwanie w "10 osób" na mnie trochę się może gdzieś się zaplątałem.


To ze sie zaplatales to widze, a te 10 osob to tylu maniaq-ow ? Sam probuje z toba dyskutowac, ale nie odpowiadasz na to co pisze tylko uciekasz od tematu, ktory sam zaczynasz... Inne osoby staraja sie bezstronnie spojrzec na sprawe jak KASJO czy THEF, bo my moze tracimy dystans ;)

apples napisał/a:
Myślę tak samo jak napisał Markoz. Czas skończyć przepychanki. Jeżeli ktoś poczuł się bardzo urażony to Przepraszam.


Mi nie zalezy na przeprosinach, bo nie czuje sie obrazony... ja nie z tych co strzelaja fochy. Jednak chcialbym, zebys wytlumaczyl mi kto to jest WY, co ma do tego Warszawa, moje miejsce urodzenia, co maja 2 pln itd...
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Wto Mar 16, 2010 13:14   

apples nie odbieram Ci prawa do wyrażenia własnej negatywnej opinii na temat działalności firmy Tomateam. Zacytowałam Twoje słowa
Cytat:
apples napisał/a:
Piszczycie tak bo może liczycie na kolejny rabacik. Wyślijcie linki z postami. :mur:
Normalnie żenada. Chyba opinia o której słyszałem zaczyna być prawdziwa. Strasznie ciężko macie w tej Warszawie.
, bo uważam, że niepotrzebnie zaniżyłeś nimi poziom swoich własnych odpowiedzi. Można być niezadowolonym, ale tego typu insynuacje są poniżej jakiegokolwiek poziomu. I tyle.
Jeżeli o mnie chodzi oczywiście nigdy nie zawiodłam się na Tomateam, ale nie piszę tu peanów na ich temat, gdyż zdaję sobie sprawę z tego, że mogę być nieobiektywna.
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Dyskusja na temat zawieszenia w R 75
Gość Offtopic 40 Pią Wrz 10, 2010 23:01
kasjopea
Brak nowych postów Dyskusja na temat BWR Podolscy
maciej Offtopic 7 Wto Paź 23, 2007 12:45
piter34
Brak nowych postów JLR- temat firmy, który został poruszony na zlocie
Harry Offtopic 9 Wto Cze 14, 2011 23:28
Mariusz418
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi [R ALL] TOMATEAM
baksik28 Offtopic 3 Pon Lip 19, 2010 17:54
kasjopea
Brak nowych postów Tomateam???
rav020 Offtopic 83 Wto Lis 26, 2013 13:54
apples



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink