Forum Klubu ROVERki.pl :: [R200 1.4 98r] rozrzadd, drgania, falowanie obrotow
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
[R200 1.4 98r] rozrzadd, drgania, falowanie obrotow
Autor Wiadomość
memphisto 




Pomógł: 10 razy
Dołączył: 23 Sie 2008
Posty: 2125
Skąd: Bytom

Rover 200

Wysłany: Pon Sie 25, 2008 22:47   [R200 1.4 98r] rozrzadd, drgania, falowanie obrotow

Doswiadczenie mam ze pierwsze kilka postow pewno bedzie ze jest cos takiego jak szukajka, wiem alle zalezy mi na czasie: (przepraszam za poddwone ee aa ii itp bo mam klawiatuure kaput i pisze czasem podwojnie)

Pyt,1
kupilem roverka od starszego pana, przejechal nim 120.000 km jezdzil nim tylko do sklepu raz w tyg, nie bede sciemninal okkazja a stan autta np blachy odd spodu jest jakk autoo roczne, ale na pytanie kiedy wymienial Pan np. rozrzadd odp. ze jak kgo kupil w grudniu 1999r od tamtej pory nic nine wymienil.. przerazilem sie i nie wiem od czego zaczac

Panoowie rozrzadd, plyny? (oleej wymieniany bbyl w 2005), klocki hamulcoweE? chcialbym zaczac ood najwazniejszych rzeeczy bo kasy nie mam za wielle nie chciallbybm na dziendodbry wiecej jak 1000 zl wlozyc

pyt,2

Silnik np oddrazuu po odpaleninu faluje raz wskakuje na 900 obrotow raz na 1.100 dzis spadl do 500 a poznziej wskkocozylo 1000 ogolnie nie przeszkadza mi to ale w poprzedninm aucie tez ttak mialem i mi poradzili co z tym robbic, kazali zzasleepic korektor ssacy.

pyt.3

Swieci sie kontrolka ABS nie gasnie, na stacji diagnostycznejj kazali mi jechac do elekkttryka mam u siebie auttorryzowany servis rovera zamierzam podjechac zeby mi bledyd wybadali, czy moze raczej inne miejsce?

pyt.4

przy skreceniu kierownicy na maxa w jakas strone oczywiscie jadac a dokladndiej parkujac costam zatyrkocze, co to moze byc?

-----------------

Na razie tyle, prosilbym o w miaree konkreetne odp i panow ktorzy chca napisac szukajjka oo nie denerwowanie sie, a oo wkkllejenie linku :P
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pon Sie 25, 2008 22:47   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Skiba 




Pomógł: 61 razy
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 1457

Rover 600

Wysłany: Pon Sie 25, 2008 23:53   Re: [R200 1.4 98r] rozrzadd, drgania, falowanie obrotow

Cytat:
Pyt,1
kupilem roverka od starszego pana, przejechal nim 120.000 km jezdzil nim tylko do sklepu raz w tyg, nie bede sciemninal okkazja a stan autta np blachy odd spodu jest jakk autoo roczne, ale na pytanie kiedy wymienial Pan np. rozrzadd odp. ze jak kgo kupil w grudniu 1999r od tamtej pory nic nine wymienil.. przerazilem sie i nie wiem od czego zaczac


Rozrząd, olej, filtry, paski ... Zrób raz a dobrze ...


Cytat:
Silnik np oddrazuu po odpaleninu faluje raz wskakuje na 900 obrotow raz na 1.100 dzis spadl do 500 a poznziej wskkocozylo 1000 ogolnie nie przeszkadza mi to ale w poprzedninm aucie tez ttak mialem i mi poradzili co z tym robbic, kazali zzasleepic korektor ssacy.


Poszukaj na forum, napisano już troszkę o pracy silników serii K. Przeczytaj też FAQ na stronie klubowej FAQ


Cytat:
Swieci sie kontrolka ABS nie gasnie, na stacji diagnostycznejj kazali mi jechac do elekkttryka mam u siebie auttorryzowany servis rovera zamierzam podjechac zeby mi bledyd wybadali, czy moze raczej inne miejsce?


Sprawdź czujniki przy kołach ...

Cytat:
przy skreceniu kierownicy na maxa w jakas strone oczywiscie jadac a dokladndiej parkujac costam zatyrkocze, co to moze byc?



Przegub ....
_________________
pozdrawiam Skiba
 
 
memphisto 




Pomógł: 10 razy
Dołączył: 23 Sie 2008
Posty: 2125
Skąd: Bytom

Rover 200

Wysłany: Wto Sie 26, 2008 22:58   Re: [R200 1.4 98r] rozrzadd, drgania, falowanie obrotow

Skiba napisał/a:



Cytat:
Swieci sie kontrolka ABS nie gasnie, na stacji diagnostycznejj kazali mi jechac do elekkttryka mam u siebie auttorryzowany servis rovera zamierzam podjechac zeby mi bledyd wybadali, czy moze raczej inne miejsce?


Sprawdź czujniki przy kołach ...

Cytat:
przy skreceniu kierownicy na maxa w jakas strone oczywiscie jadac a dokladndiej parkujac costam zatyrkocze, co to moze byc?



Przegub ....


przegub tzn? co mam mechanikowi kazac zrobic?

----

co do czujników ABS dzis wjechałem na kanał wszystkie wyglądają w nienaruszonym stanie rzeklbym stan BDB

----------

i ost pytanie - co ile rozrzad dobrze by było zrobić?
 
 
Skiba 




Pomógł: 61 razy
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 1457

Rover 600

Wysłany: Wto Sie 26, 2008 23:35   Re: [R200 1.4 98r] rozrzadd, drgania, falowanie obrotow

Cytat:

przegub tzn? co mam mechanikowi kazac zrobic?


Sprawdzić przeguby, osłony przegubów ...

Cytat:

i ost pytanie - co ile rozrzad dobrze by było zrobić?


http://roverki.pl/modules...ies=Technika#18

Przeczytaj resztę FAQ .. przyda się ;)
_________________
pozdrawiam Skiba
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Przyklejony: [R200/25, MG ZR] Workshop Manual ROVERki.pl
sknerko Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise 23 Sro Paź 03, 2018 14:24
Prescenn
Brak nowych postów [r200] falowanie obrotow
rudealis Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise 4 Czw Sty 31, 2013 17:06
rudealis
Brak nowych postów [R25] Falowanie obrotów i problem z rozruchem
colo254 Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise 3 Wto Lis 06, 2018 19:59
seraph
Brak nowych postów [R200SDI]Czy już umiera? Odciecie, falowanie obrotów
xtek Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise 13 Czw Mar 28, 2013 09:19
kadzaf
Brak nowych postów [MG ZR]Czujnik położenia przepustnicy. Falowanie obrotów.
mooker Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise 5 Pią Gru 06, 2013 23:06
mooker



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink