Forum Klubu ROVERki.pl :: Dyskusja na temat działalności firmy Tomateam
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: piter34
Wto Mar 16, 2010 16:44
Dyskusja na temat działalności firmy Tomateam

Brak kontaktu do Tomiego, brak dziłalnosci sklepu tomateam
Autor Wiadomość
piter34 




Dołączył: 07 Sie 2003
Posty: 7421
Skąd: Kraków

Rover 800

Wysłany: Wto Mar 16, 2010 15:45   

apples napisał/a:
Co do przywrócenia postu to napisałem do administratorów i zaraz po ich zalogowaniu się na forum przywróciłeś temat. Zbieg okoliczności. Teraz to już wątpię w cokolwiek co piszesz.

To był zbieg okoliczności.
_________________
Nie udzielam pomocy na priv oraz na gg! Masz problem? Pisz na forum :)
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Wto Mar 16, 2010 15:45   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4528
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Wto Mar 16, 2010 15:47   

apples napisał/a:
Co do przywrócenia postu to napisałem do administratorów i zaraz po ich zalogowaniu się na forum przywróciłeś temat. Zbieg okoliczności. Teraz to już wątpię w cokolwiek co piszesz.

Tak, ale wierz sobie w co chcesz - nie moja sprawa.
apples, piękne obracanie kota ogonem, ale napisz wreszcie to co obiecałeś maniaq'owi:
apples napisał/a:
Przywróć całą moja wypowiedz i będzie sprawa jasna. Edytujesz to co Ci pasuje.
Wytłumaczę się o co chodziło i przeproszę kogo będzie trzeba mimo że się wycofałem z tego co napisałem.

Ja przywróciłem, a Ty jakoś tego nie wytłumaczyłeś.

Brak odwagi cywilnej czy co?

Napisz, jakie miałeś podstawy i co myślałeś pisząc poniższe zdania, bo jeśli to nie było chamstwo z Twojej strony, to nie wiem co:
Cytat:
To Wy liczycie na rabacik i tanie części od kolegi Tomiego. Sami mu wbijacie gwóźdź do trumny. Za 2 złote .........

Cytat:
Piszczycie tak bo może liczycie na kolejny rabacik. Wyślijcie linki z postami. :mur:
Normalnie żenada. Chyba opinia o której słyszałem zaczyna być prawdziwa. Strasznie ciężko macie w tej Warszawie.

Sądzę, że nie napiszesz, bo jak już napisałem - brak Ci odwagi cywilnej i będziesz tylko uciekał w pyskówkę.
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
szoso 




Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 6302
Skąd: Ostrołęka

Rover 400

Wysłany: Wto Mar 16, 2010 15:52   

przykro jest to czytać, szanuję Was wszystkich ale dajcie już spokój :/
 
 
apples 




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Wto Mar 16, 2010 15:52   

OK. Jeżeli zbieg okoliczności to Przepraszam za insynuacje w sprawie przywrócenia postu.

Czy Ty naprawdę czytać nie potrafisz ??
http://forum.roverki.eu/v...r=asc&start=280
http://forum.roverki.eu/p...itpost&p=475167
 
 
kris-tofer 



Dołączył: 11 Maj 2009
Posty: 2019

Rover 75

Wysłany: Wto Mar 16, 2010 15:55   

maciej napisał/a:
ile by nie pomagał nie ma prawa zachowywać się po chamsku na forum, ale widać, że obrońca udaje, że tego nie rozumie.
Ty też nie grzeszysz inteligencją
maciej napisał/a:
A co do "pieska", to nie wiem jak można tak osobiście zareagować na stały związek frazeologiczny:
i nie wmawiaj mi, że czegoś nie rozumiem, bo umiem czytać i widać w tych wypowiedziach kto miał jakie intencje...
 
 
 
Jugol 



Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 2341



Wysłany: Wto Mar 16, 2010 16:01   

ROVERianki i ROVERianie, jakem czytał wyżej padło już słowo przepraszam- dajcie na luz :spoko:
 
 
apples 




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Wto Mar 16, 2010 16:10   

"brak Ci odwagi cywilnej, chamstwo z Twojej strony, kłamiesz w żywe oczy, wypowiedzi są żenujące, lecisz w kulki, to jest chamstwo w czystej postaci z Twojej strony, stwierdzenia "Pieski szczekaja , karawana jedzie dalej ", itp. itp" to poziom dyskusji atakujących mnie w zamian za opisanie mojej sytuacji z TomaTeam w dziale " Nie polecanych sprzedawców" oraz na stronie 10 tego tematu i użycie słów "2zł, napisanie o warszawiakach, rabaciku i ciężkiej sytuacji w Warszawie" .

:brawa:

Pozdrawiam
apples
Ostatnio zmieniony przez apples Wto Mar 16, 2010 16:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4528
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Wto Mar 16, 2010 16:11   

kris-tofer, przeoczyłem Twojego posta, ale już odpowiadam:
kris-tofer napisał/a:
maciej, ostro pojechałeś, grubo poniżej poziomu administratora

Nie sądzę, żebym pojechał.
Zresztą wyjaśniłem co miałem na myśli, a że piszę to co myślę to chyba zaleta, a nie wada.

Uważam, że obrażanie się za użycie standardowego w języku związku frazeologicznego i identyfikowanie się dosłownie z czymś co jest przenośnią jest dla mnie albo wyrazem niezrozumienia własnego języka albo szukaniem zaczepki - w tym wypadku raczej tym drugim.

Tyle napisałem i tak myślę, ale wyjaśnij dlaczego wyrażanie swojego, czasem kontrowersyjnego i ostrego zdania uważasz za coś "grubo poniżej poziomu" nie ważne, czy administratora, czy uczestnika forum.

I czy administrator nie ma prawa do swojego zdania i nie może go wyrażać?
kris-tofer napisał/a:
nie wiem czego się doszukujesz w wypowiedziach apples'a widzę, że strasznie gryzie Cię to, że krążą jakieś plotki na temat Warszawiaków, nic dziwnego, skoro tacy ludzie ich reprezentują...

To chyba kolega apples pierwszy poczuł się urażony zdaniem wyrażonym przez maniaq'a.

A co do mnie, to trafiłeś jak kulą w płot - mnie drażnią każde głupie, niemerytoryczne teksty dotyczące orientacji seksualnej, płci (poszukaj w postach z ostatniego tygodnia dyskusji nt. "tych dni"), koloru włosów, czy miejsca zamieszkania, jak również inne sugestie cech negatywnych, które mają na celu zdyskredytowanie rozmówców (np. teksty o "rabacikach" itp).

Zupełnie nie trafiony argument.
kris-tofer napisał/a:
Też mieszkam w Warszawie i nie czuję się w jakiś sposób urażony słowami apples'a

Ja też nie czuję się urażony, tylko wytknąłem mu próbę prowokacji i poróżnienia osób na forum ze względu na miejsce zamieszkania, co nie jest ani merytoryczne, ani nie wpływa pozytywnie na poziom dyskusji.

Mam nadzieję, że wyjaśniłem różnicę między zwróceniem uwagi na bezsensowny argument (geograficzny), a "czuciem się urażonym" i zauważysz ją w moich poprzednich wypowiedziach.
kris-tofer napisał/a:
być może dlatego, że stoję po stronie prawdy, a nie cwaniactwa...

A co rozumiesz przez to zdanie?

Co to jest strona prawdy, a co strona cwaniactwa, bo coś sugerujesz, ale nie piszesz wprost - co przez to rozumiesz i kto po której stronie stoi.

Więcej odwagi i jasnej treści!
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
apples 




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Wto Mar 16, 2010 16:18   

Co się czepiłeś teraz kris-tofer. Zakończ ten temat jako administrator jeżeli nie potrafisz czytać i nie rozumiesz sensu. Coś za dużo razy ostatnio coś przeoczyłeś. Wcześniej moje posty i odpowiedzi na pytania, a teraz kristofer, a za chwile kogoś innego.

Dopisuje nic nie zmieniając bo zapomniałem o koledze witgut którego też zdążyłeś objechać.
Ostatnio zmieniony przez apples Wto Mar 16, 2010 16:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kris-tofer 



Dołączył: 11 Maj 2009
Posty: 2019

Rover 75

Wysłany: Wto Mar 16, 2010 16:30   

Już odpowiadam maciej,
słowa "pieski szczekają karawana jedzie dalej" odnoszące się do działalności Tomiego czyli tej karawany, a kim są te pieski? bez przesady, porównywanie kogoś do zwierząt jest co najmniej obraźliwe... własne zdanie możesz sobie mieć ale obrażając czyjś honor możesz sobie swoje zdanie wsadzić... w nos!
maciej napisał/a:
mnie drażnią każde głupie, niemerytoryczne teksty dotyczące orientacji seksualnej, płci

a tu o co Ci chodzi? masz z tym problem?
maciej napisał/a:
Ja też nie czuję się urażony, tylko wytknąłem mu próbę prowokacji i poróżnienia osób na forum ze względu na miejsce zamieszkania, co nie jest ani merytoryczne, ani nie wpływa pozytywnie na poziom dyskusji.
skoro piszecie o pieskach i Ty jako warszawiak nie widzisz w tym zdrożności a inni z poza warszawy widzą...
maciej napisał/a:
Co to jest strona prawdy, a co strona cwaniactwa, bo coś sugerujesz, ale nie piszesz wprost - co przez to rozumiesz i kto po której stronie stoi.
cała prawda tyczy się tego dlaczego najeżdżacie na apples'a który wypowiedział się negatywnie o sklepie Tomateam? miał takie prawo!, a cwaniactwem jest najeżdżanie z mordą na taką osobę i atakowanie, łapanie za słówka, kasowanie, ponawianie postów, przenoszenie tematów, aby wyszło na Twoje
 
 
 
thef 



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Wto Mar 16, 2010 16:35   

apples napisał/a:
to jest chamstwo w czystej postaci z Twojej strony
apples napisał/a:
to poziom dyskusji atakujących mnie w zamian za opisanie mojej sytuacji z TomaTeam w dziale " Nie polecanych sprzedawców" oraz na stronie 10 tego tematu i użycie słów "2zł, napisanie o warszawiakach, rabaciku i ciężkiej sytuacji w Warszawie
Określenie, którego użyłem (pierwszy cytat) nie było jakimkolwiek odwetem za Twoją opinię o Tomateam, jak to sugerujesz (drugi cytat). To była moja reakcja na Twoją insynuację o wyciąganiu korzyści materialnych ("rabacików") w zamian za pochlebne słowa na temat owej firmy. I tylko i wyłącznie tego się to tyczyło. Owszem, napisałeś również, że "...za użycie słów... i o rabacikach", ale całość Twojej wypowiedzi sugeruje odwet za jedno i za drugie. Nie mogę się z tym zgodzić, dlatego interweniuje jeszcze raz. Napisałem, co następuje:
Cytat:
przepraszam bardzo, posunąłeś się za daleko w swoich insynuacjach, jakoby obrona Tomateam przez pewne osoby miała na celu korzyści materialne. To jest chamstwo w czystej postaci z Twojej strony i nie dziw się, że ktoś to komentuje jako żenujące. Pewnie miałbyś takie same odczucia jak ktoś zarzuciłby Ci nieuczciwą konkurencję poprzez tak zaciekłą debatę w kwestii tego sklepu
Ostatnio zmieniony przez thef Wto Mar 16, 2010 17:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ley 




Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 417
Skąd: Warszawa

Rover 45

Wysłany: Wto Mar 16, 2010 16:42   

Miałem się nie wtrącać, bo tu już wystarczająco dużo pomarańczowych i zielonych pisało...

...ale normalnie nie wytrzymię i jak wezmę jednego z drugim i przez kolano przełożę a potem na gołą dupę parę rózg przyłożę to się może uspokoicie :P

Niepocieszeni współpracą z TomaTeam swoje napisali.
Tomi swoją odpowiedź napisał.
KONIEC TEMATU!

Wszelkie osobiste żale pozostałych uczestników dyskusji proszę sobie przesyłać na PW. Nie interesuje mnie kto jak czyje słowa zinterpretował w tym wątku i kto tu kogo obraził mniej lub bardziej, kto na kogo szczekał, ani czyja karawana ma jechać dalej ( :P ).
Powiem więcej - nie interesuje to chyba nikogo poza Wami. Dlatego skończcie zanim zacznę tu beszczelnie kasować posty :)
_________________
proud owner of Rover 45 british racing green 2004
former but still proud owner of Rover 216 GTI Twin Cam 1993
 
 
piter34 




Dołączył: 07 Sie 2003
Posty: 7421
Skąd: Kraków

Rover 800

Wysłany: Wto Mar 16, 2010 16:44   

Nie ma sensu tego dalej ciągnąć. Zamykam temat.
_________________
Nie udzielam pomocy na priv oraz na gg! Masz problem? Pisz na forum :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Dyskusja na temat zawieszenia w R 75
Gość Offtopic 40 Pią Wrz 10, 2010 23:01
kasjopea
Brak nowych postów Dyskusja na temat BWR Podolscy
maciej Offtopic 7 Wto Paź 23, 2007 12:45
piter34
Brak nowych postów JLR- temat firmy, który został poruszony na zlocie
Harry Offtopic 9 Wto Cze 14, 2011 23:28
Mariusz418
Brak nowych postów Tomateam???
rav020 Offtopic 83 Wto Lis 26, 2013 13:54
apples
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi [R ALL] TOMATEAM
baksik28 Offtopic 3 Pon Lip 19, 2010 17:54
kasjopea



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink